Skocz do zawartości
PrZeMoL

Oswietlenie wnetrza LED

Rekomendowane odpowiedzi

to jest z tym oświetleniem tych drzwi
powinna być W5W a skoro masz rurkę to masz inną lampkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powinna być W5W a skoro masz rurkę to masz inną lampkę

Wychodzi na to, że mam inną, ale czy były jakieś wersje pasków z takim oświetleniem czy było coś kombinowane ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tu sie pochwale swoja przygoda LEDowa - zamiana orgi w kratkach oczywiscie tez na niebieskie

Ciekawe jak ta orgia w tych kratkach wyglądała?:roll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

Chciałbym wymienić żarówki w podsufitce ze zwykłych na ledy w Passacie B6 z przodu przy lusterku wstecznym i nie wiem jak się za to zabrać żaby nie uszkodzić czegoś... pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zabrałem się za wymianę żarówek w drzwiach na ledy, przekonany byłem ze są tam rurkowe okazało się ze są tam W5W i stad pytanie jakie polecacie by dobrze doswietlaly? Mile widziane linki z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak ta orgia w tych kratkach wyglądała?:roll

 

świeciła na czerwono :))

Edytowane przez djjery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zabrałem się za wymianę żarówek w drzwiach na ledy, przekonany byłem ze są tam rurkowe okazało się ze są tam W5W i stad pytanie jakie polecacie by dobrze doswietlaly? Mile widziane linki z allegro.

 

polecam te: http://allegro.pl/postojowki-diody-power-led-w5w-t10-smd-kolorywrocl-i2046144610.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
świeciła na czerwono :))

 

Jakaś wyjątkowa ta orgia musiała być, skoro na czerwono świeciła...:hyhy

 

Btw, ten sklep, do którego podałeś link powyżej całkiem dobrze jest zaopatrzony... Można dostać niemalże każdą żarówkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.

Chciałbym wymienić żarówki w podsufitce ze zwykłych na ledy w Passacie B6 z przodu przy lusterku wstecznym i nie wiem jak się za to zabrać żaby nie uszkodzić czegoś... pomoże ktoś?

 

ja wykrecilem w swoim cala lampke

w tym celu delikatnie wypialem ta "kratke" za schowkiem na okulary...za nia ukaza sie 2 sruby ktore odkrecasz i lampke idzie normalnie wyciagnac pozniej sam juz dojdziesz co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem przednie oświetlenie główny LED świeci mocniej nic dwie po boku. czy to za mocą lampke dałem. czy coś z elektryką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napięcie jest takie same we wszystkich trzech.Różnicę napewno masz w LED'ach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :) czy ktorys kolega montowal moze takie bolce led w panelu drzwi http://www.ebay.co.uk/itm/380266426709?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 nie bardzo wiem gdzie te kabelki podpiac zeby swiecily np razem ze swiatlami lub tylko przy zablokowanych drzwiach. moj passat 1.9ti 2000r sedan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Marek te bolce to totalna wiocha i tylko oszpecą paszczaka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie wydaje ze nie bardzo pasuja dlatego chcialem zobaczyc jak wygladaja zamontowane .dzieki za opinie.mysle ze diody wyjme i wykorzystam a bolce oddam do skupu zlomu. :D pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukalem na szrocie ostatnio zapalniczki i lipa.zadnego passata ( a szrot okazaly tak na oko ze 250 aut)w ostatecznosci bylo audi A6 98r wiec wyjalem.po podlaczeniu podswietlenie swieci ze 3 razy mocniej i generalnie lepiej :) czy taka podmianka nie zrobi jakiegos zwarcia? (mysle zeby w nawiewach wymienic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukalem na szrocie ostatnio zapalniczki i lipa.zadnego passata ( a szrot okazaly tak na oko ze 250 aut)w ostatecznosci bylo audi A6 98r wiec wyjalem.po podlaczeniu podswietlenie swieci ze 3 razy mocniej i generalnie lepiej :) czy taka podmianka nie zrobi jakiegos zwarcia? (mysle zeby w nawiewach wymienic)

 

po co ci szroty panie. ebay !!!

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=passat+ash&_sacat=See-All-Categories

prosze bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega mi popielniczki tu pokazal a nie zapalniczki ( z ang. lighter :lol) a tak powaznie to zaroweczka mi poszla w zapalniczce ( proba wyjecia tej malej zaroweczki skonczyla sie demolka calosci ) to szybciej wymienic calosc.obejerzalem dzis ta zarowke z AUDI i to taka mala zaroweczka na plytce( A6 R-reg mialo juz LED-y ?) wyglada naprawe ladnie.nawiewy odpuszcze chyba bo tez zdemoluje przy demontazu.czekam tylko na niebieskie ledy do gornej lampki i wrzuce fotke calosci

Edytowane przez marekbotur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... dlaczego po zamknięciu drzwi jarzą się diody tylko w głownej lampce? Podmianka nawet na 1k ohm nie pomaga

DSC00178.jpg

======================================

Edit:

 

Heee.... :P wszstko jest juz cacy... :]

Edytowane przez kamil_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolega mi popielniczki tu pokazal a nie zapalniczki ( z ang. lighter :lol) a tak powaznie to zaroweczka mi poszla w zapalniczce ( proba wyjecia tej malej zaroweczki skonczyla sie demolka calosci ) to szybciej wymienic calosc.obejerzalem dzis ta zarowke z AUDI i to taka mala zaroweczka na plytce( A6 R-reg mialo juz LED-y ?) wyglada naprawe ladnie.nawiewy odpuszcze chyba bo tez zdemoluje przy demontazu.czekam tylko na niebieskie ledy do gornej lampki i wrzuce fotke calosci

 

oj to sorry niedopatrzenie, poprawa !! :http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p3984.m570.l1313&_nkw=passat+lighter&_sacat=See-All-Categories

 

wymieniaj w nawiewach nic nie popsujesz :) jest proscizna jak ta lala :) a efekt mmmm miodzio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wymieniłem w całym wnętrzu zarówki na LEDy i mam problem z jedną z nich, mianowicie tą główną 42mm C10W w podsufitce z przodu. Zdarza się że po otworzeniu drzwi nie zapala sie (te 2 mniejsze W5W zapalają się). To samo dzieje się czasem gdy załącze całość przelącznikiem (2 małe palą się, duża rurkowa niestety nie) Dzieje sie tak również jesli podmienię ją na inna 42mm LED....na zwykłej oryginalnej problemu nie ma. Proszę o porade. (żarzenie nie występuje na zadnej po wyłączeniu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności