Skocz do zawartości
Gość konchio

bagażnik się nie zamyka ???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość konchio

Dziś ze zdziwieniem odkryłem, że w moim pasku gdy zamykam auto z pilota to bagażnik mam otwarty (zamykają się tylko drzwi). W tej sytuacji bagażnik muszę zamykać dodatkowo kluczykiem. Wcześniej wszystko było OK. Czemu się tak dzieje i jak temu zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj tutaj o dziwnych przypadkach C.Z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pyra

A słychać przy bagażniku w momencie zamykania z pilota charakterystyczny dzwiek wydawany przez pracujący siłownik?

Jeżeli nie słychać to siłownik jest prawdopodobnie sfajczony-zatarty.

Miałem to na początku mojej przygody z pssutem :611:

Siłownik w serwisie kosztowł 55pln wymiana chyba 25pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by co to mam na zbyciu zamek pokrywy bagaznika do B5 sedan. Oczywiscie kompletny i sprawny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem kluczykiem w zamku bagaznika nie ustawia sie tego czy ma byc zamykany centralem czy nie? ... nie wiem może sie myle ale ja wogole mam ten zamek wyjety i zaślepiony i nie mam jak sprawdzić swojej teorii, tak mi cos sie wydaje. Polecam zrobić otwieranie jedynie od wewnatrz samochody oraz przez przytrzymanie dłużej środkowego przycisk na pilocie. Najlepiej odciąć otwieranie bagażnika poprzez ten przycisk nad rejestracją (wywalić też wkładkę w klapie bagażnika) to bardzo prosta droga i ułatwienie na dostanie się do samochodu. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość morius

Miałem ten sam problem ,że przy zamykaniu centralnego bagażnik był otwarty.\

Problem tkwił w pękniętym przewodziku o ile pamietam koloru brązowego bądź czarnego biegnącym w wiązce przy zawiasie od strony kierowcy.Nalezy delikatnie rozciąć czarną osłonę

wiązki i sprawdzić. U mnie po zlutowaniu i zaizolowaniu pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności