Skocz do zawartości
robertAVF

ma ktos zdjecia zabudowy cb radia ??jakie cb wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

jestem kompletnie zielony w sprawie c b...moze mi ktos powiedziec jakie cb mozna kupic dobre z krotka dobra antena do 250zl??czy radia ktore sa na allegro po 150zl sa dobre??i jeszcze moze ktos ma zdjecia jak zamontowal u siebie cb radio bo ja chciqalbym je zamontowac w miejscu schowka pod radiem..pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odradzam radia za 150PLN !! Sam się na takim kiedyś sparzyłem i szybko zmieniłem.

lepiej uzbierać i kupić coś lepszego ...

Hmm, a co do bacika ... to im dłuższy tym lepszy ... nie wierzę w technologię krótkich (a jakże dobrych anten). No ale zdania są różne! może mało używałem takiej antenki? ... Osobiście jeżdżę z anteną 150cm i jestem bardzo zadowolony :)

 

Średni zestaw który będzie sprawdzał się na trasie możesz dostać już za jakieś 400PLN

Lepiej kupić raz a porządnie!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
VrobekW

jestem kompletnie zielony w sprawie c b...moze mi ktos powiedziec jakie cb mozna kupic dobre z krotka dobra antena do 250zl??czy radia ktore sa na allegro po 150zl sa dobre??i jeszcze moze ktos ma zdjecia jak zamontowal u siebie cb radio bo ja chciqalbym je zamontowac w miejscu schowka pod radiem..pozdro

 

 

Ceny przyzwoitych CB zaczynaja sie dopiero od 250zł w górę,koszt anteny przyzwoitej to min. 100zł

Radia CB które wejdą do schowka pod radiem bez jakichkolwiek wielkich przeróbkach to Albrecht AE4200MC oraz Lafayette Zeus (mają bardzo małe gabaryty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam radio od 2 lat i bardzo sobie chwalę tą towarzyszkę podróży. Większość tras po kraju odbywam sam, więc mam często w nocy do kogo gębę otworzyć. Mój zestaw składa się z President Harry II i antena Sirio Super Carbonium (145 cm), z mocowaniem na relingu. Radio upchnąłem w skrytce na instrukcję nawigacji (pod wyłącznikiem świateł), było z tym sporo roboty ale efekt jest super (radio zakrywam fragmentem etui od instrukcji nawi). Radio podłączone do instalacji w skrzynce bezpiecznikowej, a przewód od anteny poprowadziłem przez uszczelkę prawych przednich drzwi, widać tylko kawałek przewodu i uchwyt na relingu (mogę śmigać bez ryzyka zgubienia anteny). Wychodziłem z założenia przy zakupie że nie warto oszczędzać na sprzęcie, bo napewno się zwróci z nawiązką - i tak jest. Życzę miłych i kulturalnych mobilków na falach CB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności