Skocz do zawartości
kazio

Zmiana podświetlenia zegarów

Rekomendowane odpowiedzi

Idź dalej i zrób inne podświetlenie...To jest oklepane :P

Masz sporo kolorów do wyboru ;)

 

A koszt-za ledy jakieś 60 zeta plus robota,nawet może mniej.Wsio zależy jakiej firmy kupisz.

 

EDIT//

 

Miałem napisać że z robotą 60 zeta :lol2

Edytowane przez Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licznik 3B0 919 861 K. Podświetlenie czerwono niebieskie. Oryginalne diody takie same ja zakupiłem czyli Led SMD PLCC 2. Starebyły już ledwo żarzące się. Po wymianie efekt zaje***ty.

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slawus420

witam,

Odkopię temat, ale potrzebuję pomocy w związku z wymianą koloru liczników...

Otóż, wymieniłem wszystkie potrzebne (tarcze na niebieskie, paliwo i temperatura na czerwone, ekrany niebieskie) ale prawdopodobnie popełniłem gdzieś błąd przy lutowaniu, bo nie świeci żaden czerwony led oraz prawa połowa lewego licznika i lewa połowa prawego licznika...

 

Czy ktokolwiek jest w stanie pomóc mi z moim problemem?

 

Zdjęcie mojego licznika:

CAM00121[1].jpg

model: 3B0 919 880 (bez literki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem to samo w moim pasku bo widze,zemamy te same zegary pisz na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dziś wymieniałem podświetlenie w zegarach z zielonego na czerwone , operacja się udała ale po odpięciu licznika auto nie pali świeci się kontrolka immobilizera , sprawdzałem na dwóch wcześniej działających kluczykach i nic w czym tkwi problem ? Morze znajdzie sie jakiś magik z okolicy co pomoże .

Edytowane przez scorpionpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich dziś wymieniałem podświetlenie w zegarach z zielonego na czerwone , operacja się udała ale po odpięciu licznika auto nie pali świeci się kontrolka immobilizera , sprawdzałem na dwóch wcześniej działających kluczykach i nic w czym tkwi problem ? Morze znajdzie sie jakiś magik z okolicy co pomoże .

Wyjmowałeś zegary na podłączonym aku?Nie pali,czy odpala i po sekundzie gaśnie?Wygląda na to,że będziesz musiał zakodować kluczyki ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciągałem dwa razy licznik , bo za pierwszym razem dwie diody nie świeciły , za pierwszym razem odpiąłem za drugim zapomniałem , odpala i zaraz gaśnie .

Edytowane przez scorpionpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy moje pytanie nadaje sie do tego tematu ale sprobuje.

 

Powiedzcie mi gdzie podac plus żeby podswietlily sie zegary przy wyjetym kluczyku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to sobie wsadziłem same wskazówki czerwone, tak tylko (nie w celu zmiany koloru podświetlania), żeby fanie wyglądało, a okazuje się, że nie świeca w ogóle wieczorem.... czerwony niweluje zielone do zera.... szkoda bo czerwone fajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pytanie trochę z innej beczki, poszukuje nowego licznika do swoje passata B5 bez can automat i mam pytanie jak np mam upatrzony licznik z numerem takim 3B0 919 861 K lub 3B0 920 802 A to skąd mogę wiedzieć jakie ma podświetlenie oraz czy się przyjmie jak nie mam can ? Proszę o odpowiedz, ponieważ nie chce wydać pieniędzy na darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

 

Czy warto malować te wskazówki na czerwono ? Szukałem tego pisaka ale znalazłem tylko coś takiego na allegro

http://allegro.pl/farba-farbka-lakier-fluorescencyjna-do-wskazowek-i3647359970.html , w opisie aukcji jest napisane

 

"w licznikach gdzie wskazówka świeci światłem z wnętrza licznika najprościej i najefektowniej można zmienić kolor i intensywność jej świecnia przez wstawienie diody we wnętrzu licznika tuż przy osi wskazówki - malowanie takich wskazówek jest wręcz niewskazane"

 

Rozwieje ktoś moje wątpliwości :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy odpiszę mi ktoś kto malował wskazówki w passacie, który miał zielone podświetlenie i białe wskazówki , chciałbym pomalować je na czerwono ale nie wiem jaki będzie efekt podświetlenia czerwonej diody czy nie będzie jakiś ciemny np . Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnego efektu, już lepiej wstawić czerwone wskazówki. Jakbyś chciał to mam komplet z przedlifta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba nie wal posta pod postem i to takiego samego tylko edytuj!

A wskazówki kup ori i nie kombinuj,maluje to mój 4'letni syn ;)

Nie polecam tego wynalazku bo jest do d#*y a na dodatek efekt mierny.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście mi powiedzieć czy takie diody będą odpowiednie do zmiany oświetlenia zegarów w B5 FL oraz climatroniku?

 

http://allegro.pl/art-diody-led-smd-3528-plcc2-u-white-cena-10szt-i3683784244.html

http://allegro.pl/art-diody-led-smd-3528-plcc2-ultra-red-cena-10szt-i3683783539.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moglibyście mi powiedzieć czy takie diody będą odpowiednie do zmiany oświetlenia zegarów w B5 FL oraz climatroniku?
w liczniku owszem. co do klimatronika się nie wypowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki:) to jeszcze muszę upewnić się co do climatronika, może ktoś wymieniał i wie czy podejdą te diody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli takie będą :hunter ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności