Skocz do zawartości

Termin spotkania  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Termin spotkania

    • sobota
      12
    • niedziela
      12
    • poniedzialem
      1
    • wtorek
      1


Rekomendowane odpowiedzi

echhh...a ja przejezdzalem przez Skarzysko w piatek... nastepnym razem bede trabil kiedy i jaka trasa jade :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
echhh...a ja przejezdzalem przez Skarzysko w piatek... nastepnym razem bede trabil kiedy i jaka trasa jade :D

 

Erwin, trzymamy za słowo. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Erwin, trzymamy za słowo. Pozdrawiam.

 

nie ma sprawy:) w nowym roku bede na terenach Rymanow Zdroj, Krosno... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990

Ja bym proponował obkleić się tym osobą co nie mają wlepy:p

Bo nie miałem pojęcia że jest tylko pasków z forum w Kielcach:]

I żeby teraz każdy was mógł poznać proponuje zakupić vlepy:)

 

Pozdrawiam Wojtas:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym proponował zedytować tego posta ze zdjęciami, bo tematu nie da się normalne otworzyć :P .

pozdrowionka i Szczęśliwego Nowego :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja bym proponował zedytować tego posta ze zdjęciami, bo tematu nie da się normalne otworzyć .

pozdrowionka i Szczęśliwego Nowego

 

Tak moze byc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze a ja dowiaduje sie o spocie dopiero teraz...;( bo komp był w naprawie...z checia tez bym sie pojawił...no nic moze nastepnym razem sie uda..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nem0

 

Szykuje się już następny spocik taki z noclegiem więc można będzie coś przyprocentować ale czekamy co powie Paju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhhh...z checia...tylko że teraz mi skrzynia biegów się rozleciała pękała obudowa i koszty naprawy bedą wynosić ok 1000zł...ale moze sie uda zrobić auto na czas i jeszcze fundusze jakieś zostaną...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko że teraz mi skrzynia biegów się rozleciała pękała obudowa i koszty naprawy bedą wynosić ok 1000zł...

No co ty czemu tak drogo... w suchedniowie jest gość co sprzedaje skrzynie, zależnie od tego jaką masz kup u niego taką samą lub podobną i wszystko. Gotową skrzynie włożysz samemu, a koszt wyniesie jakieś 500-600 zł wszysyko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za skrzynią dzwoniłem do ostrowca tam jest szrot i jest taka skrzynia cenowo w granicach 400zł...ale jak mi pekła obudowa zalała olejem cała tarcze sprzegłowa i ona spuchła docisk też jest taki sobie i łożysko też do wymainy...komplenten sprzegło SACHS 420zł...bo nie chce sie bawic w jakies tam używki...bo juz nie chce tam zagladać...skrzynia 400+420 sprzegło + mechanik to da nam spokojnie 1000zł...a sam tego nie zrobie bo nie mam czasu i narzedzi...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas...:) w sandomeirzu w jednym sklepie za sprzegło pwoeidzieli mi 520zł a w drugim 420zł no a skrzynie watpie czy mi sie uda kupić poniżej 400zł...i przekłądka też ok 200zł i to jeszcze znajomy mi to robi...bo u innych sie pytałem to mi powiedzieli 250zł...i tak to przekalkulowałęm i tyle mnei to wyniesie...;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u nas...:) w sandomeirzu w jednym sklepie za sprzegło pwoeidzieli mi 520zł a w drugim 420zł no a skrzynie watpie czy mi sie uda kupić poniżej 400zł...i przekłądka też ok 200zł i to jeszcze znajomy mi to robi...bo u innych sie pytałem to mi powiedzieli 250zł...i tak to przekalkulowałęm i tyle mnei to wyniesie...;(

 

 

A nie odwiedzasz czasem Kielc bo ja mam np w focie 30% zniżki na części a przy 400 zł to troszke zostaje w kieszeni...

\

 

 

PS. Z sandomierza do mnie masz 70 km....

Edytowane przez damianko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
96 km

 

 

To do Kielc... do mnie do domu 70 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/item514707040_sprzeglo_passat_b3_b4_seat_golf_iii_2_0_sacha.html

 

masz kpl nówka prawie sachsa ze znaczkami vw i nie wymyslaj

 

no tak "prawie" nówka...ja właśnie nie chce zakłądać używanych cześći...bo sprzegło ważan sprawa...chciał bym założyć i nie zaglądać tam więcej...

--- scalone ---

A nie odwiedzasz czasem Kielc bo ja mam np w focie 30% zniżki na części a przy 400 zł to troszke zostaje w kieszeni...

\

 

 

PS. Z sandomierza do mnie masz 70 km....

 

 

Wielkie dzięki za checi...ale teraz jest mi ciezko zmotać jakieś autko i jechać nawet te 70km...a do sandomierza mam 18km i jakos sie tym autobusem przemęcze i dojade...:) jeszcze raz wielkei dzięki za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zalozyłem używke gozej wyglądała jak ta na fotce i zrobiłem juz 85 tkm zapłaciłem 100 zł z 500 mi zostało bo do 16V wszystko drozsze.

18 do sandomierza to gdzie ty mieszkasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra...ael chyba sie już zdecydowałem na nowe sprzegło...bo auto mam zamiar jeszcze troche potrzymać dla siebie...:)

 

no a mieszkam w takiej miejscowości Chobrzany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności