Skocz do zawartości
Licha144

instrukcja obsługi komputera pokładowego

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Wszystkim za pomoc. Pozdrawiam.

Nie ma sprawy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......i to jest wlasnie rozmowa na temat komputera pokladowego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oto zdjęcia łopatek i kierownicy.

c8f34155d7ebb59am.jpg

 

961036bde4fdb4eam.jpg

 

593e2bb29a166216m.jpg

 

A tak może być, że nie ma wogóle komputera?

 

Możecie mi jeszcze powiedzieć do czego jest ten przycisk z dwoma zerami przy prędkościomierzu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasowanie małego przebiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pozwoliłem sobie na dołęczenie do pytań , a mianowicie nigdzie nie mogę znaleźdź obsługi krok po kroku komputera w Passat B5 FL 2001r 1,9 TDI .Nabyłem go nie dawno i przyznam że nie bardzo moę to sam ugryźdź .

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC.

 

---------- Post added at 21:28 ---------- Previous post was at 20:12 ----------

 

(KEBINT ) Jeszcze jedno do wątku powyrzej , jak pisałem auto nabyłem nie dawno czy jest możliwość odczytani na komputerze ile zrobiono kilometrów od ostatniej wymiany , wiem że zaczyna się od wymian rozrządu ,płynów ,oleji itp., ale chciałbym wedzieć czy jest taka możliwość ,dzięki za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam passata b5 model 2003 basis 19 tdi. Problem mam ze skasowaniem komunikatu serwis jezt. Metoda z przyciskami x y nie skutkuje. Może ktoś miał taki problem i pomoże go rozwiązać. Dodatkowo poszukujędo niego instrukcji obsługi w języku polskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w jaki sposób sprawdzić jakiego ma się FIS-a? I w jaki sposób wejść przytrzymując manetkę (w górę, dół czy jak?)

też dołączam się do pytania jak sprawdzić jaki jest FIS - mam B5 silniczek 1.9 TDI 110KM (AVG)

i jeszcze jedno czy można ustawić opcję żeby pokazywało ile jeszcze zostało km do przejechania na zbiorniku (mam kompa po włosku)

 

Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności