Skocz do zawartości
Licha144

instrukcja obsługi komputera pokładowego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie: czy macie może instrukcję obsługi do komputera pokładowego? Mam golfa V 1.9 TDI 105 KM, 2005 r.? Za chiny nie wiem jak wejść i sprawdzić spalanie czy coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście wątpie żeby ktoś miał instrukcję do golfa bo to forum passata ale mogę się mylić hehe :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zegary sa inne ale FIS jest taki sam. 1/1 czy 1/2 FIS to i tak przełacznikami po manetce po stronie wycieraczek. A jak przytrzymasz dluzej to wejdziesz do menu. Nie wiem jak dokladnie jest jak masz 1/2 FIS, przy 1/1 wchodzi sie przytrzymujac górny guzik na manetce wycieraczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób sprawdzić jakiego ma się FIS-a? I w jaki sposób wejść przytrzymując manetkę (w górę, dół czy jak?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komputer jest taki sam jak w passacie B6

między wskazaniami przełaczasz się przyciskiem góra-dół na końcu manetki wycieraczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, na końcu manetki nie mam żadnych przycisków, ani tej z prawej ani tej z lewej.Za trochę zrobię zdjęcie tych manetek i zobaczycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To albo masz na kierownicy, albo nie masz w ogole kompa proste:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To albo masz na kierownicy, albo nie masz w ogole kompa proste:)

 

hehehe dobre :) ciekawe jak można znaleźć coś czego się nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo albo oznacza dwie wersje. czytanie ze zrozumieniem jest w 2 klasie podstawowki;] albo ma sterowanie kompem na kierownicy skoro nie ma na wycieraczkach, albo jesli nie ma ani tu ani tu to nie ma w ogole kompa;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto zdjęcia łopatek i kierownicy.

c8f34155d7ebb59am.jpg

 

961036bde4fdb4eam.jpg

 

593e2bb29a166216m.jpg

 

A tak może być, że nie ma wogóle komputera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kompa bo nie ma licznika przebiegu w predkosciomierzu tylko w miejscu gdzie normalnei jest komp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma kompa bo nie ma licznika przebiegu w predkosciomierzu tylko w miejscu gdzie normalnei jest komp
Dokładnie kolego nie posiadasz kompa w golfiku:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze takie pytanie. Żeby zarejestrować samochód sprowadzony z Niemiec w Polsce to trzeba mieć tylko przetłumaczony (przez tłumacza przysięgłego) Fahrzeugbrief? Czy coś jeszcze? I co do cła, to urząd celny patrzy na średni kurs euro czy po kursie kupna czy sprzedaży danego dnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze takie pytanie. Żeby zarejestrować samochód sprowadzony z Niemiec w Polsce to trzeba mieć tylko przetłumaczony (przez tłumacza przysięgłego) Fahrzeugbrief? Czy coś jeszcze? I co do cła, to urząd celny patrzy na średni kurs euro czy po kursie kupna czy sprzedaży danego dnia?
Tłumaczenie brief -u umowy kupna- sprzedaży ( chyba że masz polsko - niemiecką) ale i tak musi być potwierdzona, cło obliczane po kursie średnim w NBP i od ceny rynkowej a nie od umownej z umowy kupna - sprzedaży:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tłumaczenie brief -u umowy kupna- sprzedaży ( chyba że masz polsko - niemiecką) ale i tak musi być potwierdzona, cło obliczane po kursie średnim w NBP i od ceny rynkowej a nie od umownej z umowy kupna - sprzedaży:(

 

A czy w necie są może zamieszczone ceny rynkowe aut? Podobno rząd chce wprowadzić opłatę 500 E za sprowadzenie samochody z zagranicy. Czy to dotyczy wszystkich aut zarówno tych 3-4 letnich jak i 10-14 letnich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy w necie są może zamieszczone ceny rynkowe aut? Podobno rząd chce wprowadzić opłatę 500 E za sprowadzenie samochody z zagranicy. Czy to dotyczy wszystkich aut zarówno tych 3-4 letnich jak i 10-14 letnich?
Wpisz sobie w gooogle Auto- giełda i powinno znależć bo Urząd Skarbowy na niej się opiera lub na cenniku ubezpieczeniowym. Z tą opłatą to właśnie ma tak być jedna stawka za auto roczne i dziesięcioletnie. Chcą żeby nie sprowadzać starych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wpisz sobie w gooogle Auto- giełda i powinno znależć bo Urząd Skarbowy na niej się opiera lub na cenniku ubezpieczeniowym. Z tą opłatą to właśnie ma tak być jedna stawka za auto roczne i dziesięcioletnie. Chcą żeby nie sprowadzać starych

 

Te 500 E to dodatkowy spory wydatek. Nie wiem czy czekać z rejestracją do nowego roku (wtedy moge się załapać na ten bonus), lub się wziąć za to po Świętach. Jak myślicie w styczniu wejdzie ta dodatkowa opłata??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te 500 E to dodatkowy spory wydatek. Nie wiem czy czekać z rejestracją do nowego roku (wtedy moge się załapać na ten bonus), lub się wziąć za to po Świętach. Jak myślicie w styczniu wejdzie ta dodatkowa opłata??
Ciebie i tak będą obowiązywać stare przepisy liczy się data na umowie kupna jeśli jest z tego roku a będziesz chciał zarejestrować auto w przyszłym to zapłacisz tak jakbyś to robił teraz przynajmniej ja tak miałem gdy się ostatnio zmieniały przepisy a wózek miałe kupiony ze trzy miesiące wcześniej i płaciłem po staremu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wszystkim za pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności