Skocz do zawartości
shu B3FAN

Panel climtronic w B3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie: chciałbym do mojego B3 wstawić sam panel od climatronica zamiast tych starodawnych pokretel. Nie dla szpanu bo klimy nie mam i niezależy mi na klimie! Co oprócz panelu musiałbym zmienić? Pozdro

Edytowane przez shu B3FAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale po co dla szpanu że niby masz climatronic ? w paskach b3 były climatroniki takie same jak w B4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla szpanu
hehe dobre. takie samo pytanie chciałem zadać jak na RSS zobaczyłem zapytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja niejako przy okazji zapytam: czy panel z B4-ki pasuje do B3-ki? Zwykły bez klimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie: chciałbym do mojego B3 wstawić sam panel od climatronica zamiast tych starodawnych pokretel. Nie dla szpanu bo klimy nie mam i niezależy mi na klimie! Co oprócz panelu musiałbym zmienić? Pozdro

 

ale jaki w tym sens :?: Pod co go podlączysz :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co oprócz panelu musiałbym zmienić?

 

Panel, sterownik, wiązkę elektryczną, całą nagrzewnicę do climatronika, półkę pasażera do wersji z klimą.

I masz panel - tylko w trybie awaryjnym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to znaczy ze w trybie awaryjnym? moze wie kto ma to do sprzedania??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co to znaczy ze w trybie awaryjnym? moze wie kto ma to do sprzedania??

 

Odpowiedz na podstawowe pytanie, po co chcesz ten panel montować :?:

 

Jeżeli chcesz za pomocą niego ustawiać/regulowac sobie temperature w aucie no to musisz kupić kompletny climatronic. Zaczynając od panelu kończąć na sprężarce, skraplaczu, chlodnicy, co wyniesie Cię troszkę $.

 

No chyba, ze chcesz żeby tylko Ci się świecił na niebiesko to podepnij sobie +12V z zapalniczki i będziesz miał "prawie" climatronic :D Tylko nie mam pojęcia jak wtedy bedziesz ustawiał nadmuch :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedną prostą, bardzo mądrą radę: d a j s o b i e z t y m s p o k ó j :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jedną prostą, bardzo mądrą radę: d a j s o b i e z t y m s p o k ó j :D

 

o tak tak, popieram :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok o takie odpowiedzi mi chodzilo. wiec na wiosne wyladuje cala klima i juz. dzieki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jocker_LZ

dobry temat

Ja Mam zwykłe sterowanie klima i pokrętła, a chciałbym założyć panel do sterowania wszystkim climatronik

Co mam zrobić????

Napiszcie co Mam kupić i zamontować abym miał CLIMATRONIK a nie zwykłe sterowanie i jaki może być koszt tej przekładki części oczywiście z szrotu tak mniej więcej podajcie kwotę - będę rezał VRkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Choćby ten wątek przeczytać...

 

no a potem wywalic 1.000 albo i 2.000 zł i nieźle sie pobawić z montażem z wyjęciem całego kokpitu włącznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jocker_LZ

haha dobre

--- scalone ---

tak naprawdę to myślałem, że wystarczy wywalić te pokrętła i linki z tyłu zastąpić to nie wiem nie widziałem climatronika z tyłu, ale zastapic to panelem sterowania climatronika i jakimś sterowaniem nawiewu kable czy co tam idzie z tyłu - nie wiem nigdy tego nie widziałem - dlatego sie zapytałem czy jest możliwości i cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jocker_LZ - potrzebna będzie kompletna nagrzewnica od climatronika z silniczkami, wiązka elektryczna, czujnik temperatury wewnętrznej, czujnik nasłonecznienia, panel i sterownik..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jocker_LZ

acha - Dziękuję za odpowiedź - zorientuje się w częściach, albo 2ego VRka kupię na czesci z IRL lub UK może po dzwonie z zachodniej granicy i pewnie małe rezanko w lecie zrobie, jak tylko znajdę czas na grzebanie.

Pozdrowiam i jeszcze raz dziękuje za odpowiedz "monter"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jocker_LZ

... i już się wyleczyłem z climatronika:confused: - poczytałem na forum i okazuje się, że

- mechaniczna klima jest mniej kosztowna w naprawie i bardziej bezawaryjna, ale dalej wygląda kiczowato

- climatronik wygląda super, ale się psuje dość częściej a koszt np silniczka jak się zepsuje 450zł a jest 3:eek:

 

także dziękuje koledzy za informacje odnośnie montażu, bo zamontować to się da, ale awaryjność jest duża

 

i zostanę przy manualnej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności