Skocz do zawartości
alcapon

PEIYING PY3118-czy nie będzie problemów z instalacją?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wymienić radio firmowe z pasacie z1998r na podane w poniższym linku.

http://www.allegro.pl/item504433978_hurt_nowy_alpine_peiying_py3118_full_opcja_warto.html

 

Czy nię będę miał jakiś problemów z instalacją?

Czy wszystko będzie pasowało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym wymienić radio firmowe z pasacie z1998r na podane w poniższym linku.

http://www.allegro.pl/item504433978_hurt_nowy_alpine_peiying_py3118_full_opcja_warto.html

 

Czy nię będę miał jakiś problemów z instalacją?

Czy wszystko będzie pasowało?

 

z instalacja nie będziesz miał problemów, ale chyba lepiej poszukac uzywanego pioneera, albo alpine..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilbym tak jak kolega podpowiada. Mialem dvd "soling" i wszystko bylo ok. oprocz tego ze rozladowywalo mi baterie w autku. Wywalilem to dvd, zalozylem oryginal jaki mialem i wszystko ok. Lepiej zaplacic wiecej za dobra, znana firme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dodam jeszcze ze moj znajomy handluje tymi ppeyeyeyeingami i odradzam ;)

ładne radyjko, robione na alpine'a ale raz ze pewnie zaraz bedziesz odsyłał na gwarancji to dźwięk, a raczej jego brak doprowadza do szału, juz lepiej kup pioneera deh-2000 na allegro chodzą po ok 250zł, albo http://allegro.pl/item500534244_alpine_cde_9870r_nowy_gwar_na_prezent.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnia załamaliście bo radyjko ma zajefany design ... i to w kolorach niebieskich :)

Może ktoś ma jakieś propozycje radyjka .... tylko i wyłącznie w kolorach niebieskich aby pasowało do reszty deski rozdzielczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pioneer deh 7000 tylko ze jest drozszy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem pewnego peyinga do testu. Opisywałem ten test na łamach klubu audi 80.

To największe badziewie jakie miałem w rękach od jakiegoś czasu.

 

Oczywiście możesz je wstawić, będzie pasowało (fizycznie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to mnia załamaliście bo radyjko ma zajefany design ... i to w kolorach niebieskich

 

Skoro ma fajnie wyglądać to bierz i nie zastanawiaj się ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak i po miesiacu bedzie mogl popatrzec na nie na zdjeciu, a radio bedzie w serwisie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro ma fajnie wyglądać to bierz i nie zastanawiaj się ;-)

Ja miałem w rękach peyinga który świecił na niebiesko jak oszalały, dosłownie w całym pokoju było jasno. Nie było żadnej możliwośći przyciemnienia tego badziewia.

 

Końcówka mocy była krzywo wlutowana, w środku wszystko zalane klejem, montaż elementów to istny koszmar, typowe najtańsze Chiny. Po rozebraniu panela złożenie go graniczyło z cudem. itd itd itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak i po miesiacu bedzie mogl popatrzec na nie na zdjeciu, a radio bedzie w serwisie

 

Dobra, dobra ;-)

Prowokację małą robię, żeby uzmysłowić, że nie o wygląd się rozchodzi ;-)

Wiele odtwarzaczy jest robione tak, aby ładnie wygłądało na półce w sklepie.

Wiadomo, człowiek kupuje oczami.

 

Miałem niedawno "przyjemność" jechać dość młodym mondeo, gdzie właścicel zamontował jakieś JVC. W nocy musieliśmy je wyłączać, bo niebieskie animiacje robiły taką iluminację w kabinie, że nie szło jechać.

 

Moim zdaniem lepiej pozostać przy OEM, a przed wymianą dobrze zastanowić się czego oczekujemy.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Clariona 2DIN DUZ-388RPM ustawionego na czerwone podświetlenie - w nocy nikt go nie odróżni od fabrycznego radia, komponuje się w deskę idealnie, w dzień zdradza go tylko napis Clarion ....

 

Nie ma porównania do OEMu ... marne MP3 brzmi teraz lepiej niż CD odtworzone na fabrycznym odbiorniku (mimo że było to 2DINowy Permium - czyli "lepsze" fabryczne audio) , a głośniki na razie są pozostawione te co fabryka dała (fabryczny zestaw Monsum Premium Audio - 8 głośników i aktywna zwrotnica w tylnym boczku)

 

Działa oczywiście w dalszym ciagu sterownie radia z kierownicy multimedialnej.

 

Niekoniecznie OEM jest the best ... aby tylko nie najtańszy szit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie OEM jest the best ... aby tylko nie najtańszy szit.

 

Nikt nie mówi, że OEM jest the best.

Jest na pewno bardziej funkcjonalny i gra tak samo jak większość odtwarzaczy średniej klasy. Nie ma wielu niepotrzebnych bajerów, o których zapominamy po tygodniu zabawy.

Ja mam beckera indianapolis pro i każdy mówi, że "brzydki" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alpha vw gra lepiej niz blaupunkt daytona, sprawdzalem u siebie w samochodzie, pyngpong jeszcze gorzej ;]

Ja mam beckera indianapolis pro i każdy mówi, że "brzydki"

mi tam się podoba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ArtiBlizz

Witam!!!

Ostatnio kupiłem sobie radioodtwarzacz peiying py3118.

Mam pytanko do osób które je mają, bądź do tych którzy się na tym znają. Obejrzałem je sobie dokładnie i zauważyłem, że nie ma miejsc, aby włożyć te kluczyki przy których pomocy sobie je wyciągnę z otworu w kokpicie samochodu. I wygląda na to że jak je już włożę do kieszeni na radio, to będzie ono już w nim na stałe.

Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może te kluczyki musisz wsunąć między radio a ramkę montażową? Wszystkie radia, które miałem (Sony, LG) były tak wyjmowane, dopiero teraz w Blaupunkcie mam otwory pod panelem przednim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności