Skocz do zawartości
lukk

Schemat instalacji elektrycznej silnika 1.9 tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Bardzo proszę o schemat

Zbyt dużo informacji to nie podałeś. Wysłałem ci schematy do silnika z twojego opisu 1.9 TDI AVB 2001.

Edytowane przez tom-998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianolkusz

chciałbym spróbować przekładki ecu, nastawnika i przepływki. Mam przepływkę Boscha a chcę przełożyć na pierburg. Jeżeli ktoś ma schematy instalacji do tych dwóch typów ecu to proszę o przesłanie na maila [email protected]. z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziółek

Witam wszystkich na forum. Jestem nowy. Potrzebuje schemat instalacji elektrycznej. Głównie chodzi mi o to, że kupiłem alarm z pilotem i teraz chciałbym go podłączyć. Z góry dziękuje pozdrawiam.

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje schematu elektrcznego do klimatyzacji AAZ do passata b4 oraz passata B3.

 

Potrzebuje rozpiski przekaźnika nr 129 i danych na temat jego współpracy z modułem grzania świec żąrowych.

 

Czy ktoś może tu pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje schemat elektryki w raz z opisem przekazników 1Z AHu (golf 3). Z góry dzieki

 

 

[email protected]

Edytowane przez giblaski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość skeen

witam prosze rowniez o:

schemat instalacji elektrycznej silnika a dokładnie 6 kostek które łączą tą instalacje z instalacją wewnątrz auta.
passat b5 przedlift 1.9 tdi afn. [email protected] pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
passat b5 przedlift 1.9 tdi afn. [email protected] pozdrawiam

Nie podałeś roku produkcji więc wysłałem ci schematy do silnika 1.9 AFN od sierpnia 1998.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuję schematu elektrycznego czujnika temperatury cieczy passat 1.9 tdi AWX 2001. Dokładna ścieżka do czujnika do kompa i od czujnika do zegarów. Muszę zastąpć istniejące przewody [email protected]

Edytowane przez kasiek2001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z A4B5 AFN97r.W trakcie jazdy zgasł silnik,wymieniłem przekaznik 129,następnego dnia cisza.Wymiana następnych 2 już nic nie dała.Proszę,jeśli istnieje możliwość o schematy,gdzie szukać przyczyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę,jeśli istnieje możliwość o schematy

Podaj maila to ci podeśle schematy silnika do Audi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popraw maila, bo jakieś głupoty wychodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość saser16

jeżeli jest możliwość to ja również poproszę schemat instalacji silnika 1,9 tdi AFN 110km, ,98r może to być nawet okrojony schemat który by był niezbędny tylko do odpalenia silnika, bez elektryki drzwi itd. [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżeli jest możliwość to ja również poproszę schemat instalacji silnika 1,9 tdi AFN 110km, ,98r

Według schematów w sierpniu 1998 roku były wprowadzane jakieś zmiany, wysłałem ci schematy do silnika AFN od sierpnia 1998.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności