Skocz do zawartości
adams

Podświetlenie tablicy rejestracyjnej - jaki ma być kolor?

Rekomendowane odpowiedzi

te lampki w bmw świecą naprawdę bardzo ładnie,jak już założysz to podrzuć co i jak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie rurkowe żarówki wsadzone w lampkę bagażnika i sufitu...mam już je chyba rok i nic się nie dzieje z nimi...ale zmieniam je na kolor biały...bo przy niebieskim to trochę ciemno jest...

To są te żarówki które ja mam:

http://moto.allegro.pl/item493902522_led_zarowka_rurkowa_42mm_super_flux_oryginal_ss.html

 

Pozdrawiam Wojtas:vw:

 

Te już przetestowane :)

Nie wiem jak z trwałością ale światło daja marne niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te lampki w bmw świecą naprawdę bardzo ładnie,jak już założysz to podrzuć co i jak

Pewnie, ze wrzuce fotki jak to zrobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam dokładnie TAKIE żarówki we wnętrzu, od sprzedawcy car-art barwa biała, dużo światła - jestem bardzo zadowolony!!! szybka przesyłka, fachowa porada - same pozytywy

 

TE żaróweczki tez dają bardzo dużo światła (mogą być np do postojówek z przodu)

 

a do rejestracji z tyłu wrzucę TE albo TE - kupię obie - przetestuje...

Edytowane przez adams

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adams, walcowe do niczego, nie polecam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
adams, walcowe do niczego, nie polecam :/

 

oświetlenie rejestracji jest dość specyficzne... nie może być to snop świata, nie może być tez światła za dużo, bo cały tył ci oświetla a to głupio wygląda...

 

zobaczymy, zobaczymy :) ale dzięki za radę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu te walcowe świecą tak jakby chciały a nie mogły :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to super ;) właśnie tego szukam do oświetlenia rejestracji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam dokładnie TAKIE żarówki we wnętrzu, od sprzedawcy car-art barwa biała, dużo światła - jestem bardzo zadowolony!!! szybka przesyłka, fachowa porada - same pozytywy

 

Adams a jak będzie w b5 ? Nie będzie słabiej świecić ? A jak będzie sie sprawowało to: http://allegro.pl/item503706840_modul_12_smd_oswietlenie_led_super_mocne.html wie ktoś może :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już około roku temu zmieniłem wszystkie wewnętrzne na LEDy (rurkowe 6 i 8 flux smd), a także oświetlenie tablicy i postojówki i jestem zadowolony. Żadna mi się jeszcze nie przepaliła :ok:

:provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ze swiatlem w porównaniu do normalnego ? Bo wiem ze inna barwa itd ale chodzi mi o to zeby mocniej bylo bo w b5 slabo świeci ta lampka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie jade sobie robić te ledy spowrotem pod tablice ... coś mi tam nie łączy .. chyba te druciki na plasitkach powykrzywiane mam :/ męczyłem się z założeniem tego już 1 h ale nie dałem rady .. więc podłączę to na kabelki :D A co do tego czy można czy nie można .. hmm :D miałem w postojówkach ledy... które mi się popaliły ... były tam 4 żaróweczki 2 sie spaliły , a 2 nie więc świeciły jak stroboskop na postojówkach , pod tablica też miałem ledy.. pojechałem na przegląd koleś mi nie chciał podbić ... mówi mi ,że albo zmieniam na normalne albo dowidzenia , więc musiałem zmienić :/ teraz chce spowrotem ledy i lipa... nie goli :(

a co do policji to kilka razy mnie zatrzymali i nigdy się nie doczepili o żarówki led .

Pozdrawiam i powodzenia :D

zakładać je bo efekt jest zarąbisty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie ledy w postojówkach, światłach do jazdy dziennej i we wnętrzu mi sie paliły, zakładałem różne różniaste i losowo, czasem miesiąc, czasem dwa ale i tak zaczynały migać. Te z podświetlenia rejestracji mam już ze 4 lata, nie przepaliły się do dziś. Podejrzewam spadek napięcia w instalacji tak daleko od akumulatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności