Skocz do zawartości
babel89

Co to za kabel??

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc w zidentyfikowaniu tego kabelka który znajduje sie w lewym schowku w bagażniku mojego paska, (przypuszczam że ma on coś wspulnego z radiem) z góry dzięki za pomoc :)

 

dscn4983pg8.jpg

dscn4982hj7.jpg

w800.png

 

Udało mi się jeszcze takie zdjęcie zrobic, ale ten kabel wchodzi tam między karoserie a jakiś plastik, i obawiam się że musiałbym miec więcej czasu na dostanie się do tego miejsca( a, nad schowkiem leci jakaś wiązka kabli)

 

jhjrw3.jpg

Edytowane przez babel89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to wgląda na wtyczkę zasilania do siemens c 35, s 35. mam jeszcze taki telefon wiec wiem dokładniej jak ona wygląda :D sprawdź, czy nie idzie przypadkiem do jakiegoś zasilania a może po 2 stronie tego kabla znajdziesz wtyczkę do zapalniczki... wtedy to będzie idealna ładowarka samochodowa do mojego telefonu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brzesiu

Do tego tylko 3 piny... Pytanie co autor tego rozwiązania miał na myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbierz kawałek boczku, może faktycznie to ładowarka. Zobacz gdzie jest drugi koniec tego kabla.z

 

EDIT: Są jeszcze alarmy z powiadomieniem na wybrane 2-3 numery telefonu, i były do tego wykorzystywane właśnie siemensy c 35. Może to pozostałość po takim alarmie. Ale ja obstawiam że to ładowarka, tylko końcówka Ci gdzieś się tam zaczepiła. Rozbierz boczek i się wyjaśni.

Edytowane przez gbels

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jak będe miał chwilę czasu to się tym zajmę, dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brzesiu

A czy w b5 nie było gniazdka zapalniczki w bagażniku?? Jak było to atpie by ktos robił dodatkowy kabelek do ładowarki.

Obstawiam jakas forme alarmu, gdyby było wiecej pinow obstawiał bym zestaw błosnomówiacy własnej roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie są dwa gniazdka 12 V w bagażniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosze o pomoc w zidentyfikowaniu tego kabelka który znajduje sie w lewym schowku w bagażniku mojego paska, (przypuszczam że ma on coś wspulnego z radiem) z góry dzięki za pomoc :)

 

dscn4983pg8.jpg

 

Ze tak spytam, bo mam paska z prawie tego samego roku, slyszalem ze tam byly montowane zmieniarki, moze to kabel od zmieniarki CD??:D Po co komu ladowarka z tylu? Moze sprzedawal ktos z bagaznika np. kwiaty i sobie telefon ładował? Nie wiem, stawiam na zmieniarke albo cos podobnego, glosnik basowy, jakis wzmacniacz:]

Edytowane przez Sedris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze to kabel od zmieniarki

 

A widziałeś kiedyś kabel od zmieniarki ? To jest ewidentnie ładowarka telefonu komórkowego.

Kupujesz najtańszy telefon, w tym wypadku prawdopodobnie C35, kupujesz zestaw startowy i włączasz telefon nie zapominając o wyłączeniu dzwięków w telefonie i chowasz go w boczku.

Policja z dużą dokładnością namierzy sygnał GSM jak Ci zwiną samochód :) i zarazem miejsce jego przebywania, to tak w skrócie :)

Kupiłeś te auto w Polsce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ze tak spytam, bo mam paska z prawie tego samego roku, slyszalem ze tam byly montowane zmieniarki, moze to kabel od zmieniarki CD??:D Po co komu ladowarka z tylu? Moze sprzedawal ktos z bagaznika np. kwiaty i sobie telefon ładował? Nie wiem, stawiam na zmieniarke albo cos podobnego, glosnik basowy, jakis wzmacniacz:]

 

 

No to chyba kolego nie widziałeś kabla ori do zmieniarki. Głośnik basowy , kabel do wzmacniacza :eek: jeżeli u Siebie będziesz budował audio kablem takiego przekroju to życzę Ci powodzenia. Kolega babel89 też się pospieszył z napisaniem tak :cenzura: tematu. Zrozumiałbym jak by rozebrał boczek i stwierdził że ta plecionka wpięta jest w instalację, zapodał dokładniejsze fotki to wtedy można by się zastanawiać co poprzedni właściciel przerobił. A tu się okaże że wtyczka od ładowarki zawinęła się pod dywanem i wystawał kawałek kabelka. :D

 

EDIT: Jeżeli będzie podpięta pod zasilanie, to popieram słowa Marcina w 1000%.

Edytowane przez gbels
edit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to chyba kolego nie widziałeś kabla ori do zmieniarki. Głośnik basowy , kabel do wzmacniacza :eek: jeżeli u Siebie będziesz budował audio kablem takiego przekroju to życzę Ci powodzenia. Kolega babel89 też się pospieszył z napisaniem tak :cenzura: tematu. Zrozumiałbym jak by rozebrał boczek i stwierdził że ta plecionka wpięta jest w instalację, zapodał dokładniejsze fotki to wtedy można by się zastanawiać co poprzedni właściciel przerobił. A tu się okaże że wtyczka od ładowarki zawinęła się pod dywanem i wystawał kawałek kabelka. :D

 

EDIT: Jeżeli będzie podpięta pod zasilanie, to popieram słowa Marcina w 1000%.

 

No nie widzialem kabla od zmieniarki bo sam takowej nie mam:D

 

Podlaczenie telefonu w bagazniku wydaje mi sie conajmnej dziwne;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podlaczenie telefonu w bagazniku wydaje mi sie conajmnej dziwne;)

 

Odpowiedź masz w 9 poście. Są różne miejsca gdzie można upchnąć alarm, moduł telefoniczny do namierzenia pozycji auta. Ja np. koledze montowałem alarm to centralkę ukryłem w drzwiach auta :eek: . Złodziejowi na myśl nie przyjdzie, że tam jest schowany. Ale dobra, bo się zrobił OT. Czekamy na odpowiedź kolegi babel89 co z tym kablem.

Edytowane przez gbels

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za wprowadzenie takiego zamieszania, teraz musze w któryś wolny dzień tam troche pogrzebac i sam rozwiązac ten problem, dzięki wielkie za pomoc, pozdr.

 

Dodałem nowe zdjęcie w pierwszym poscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odchyl dywan i wyciągnij przewód. Ja tam widzę ładowarkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta ostatnia fota jest robiona wewnątrz schowka, i tam jest jakiś plastik a nie wykładzina :/

Ale racja coś tam leży niżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź no rusz głową. Napisaliśmy Ci co to może być, na pewno nie jest to fabryczne tylko dokładane a więc co my możemy poradzić ? Wyjmę zaraz szklana kulę i powróżę....

Do roboty. Jak znajdziesz koniec kabla to napisz

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności