Skocz do zawartości
kazio

Adapter do lampki sufitowej z W8

Rekomendowane odpowiedzi

Przerabiałem w octavii. Musisz założyć tą diodę ze starej lampki i włożyć ja do środka możesz całość owinąć taśmą izolacyjną żeby nie było zwarcia. Dla poprawności działania poduszek musi zostać ten układ z diodą. Błąd niestety musisz wykasować sam nie zniknie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przerabiałem w octavii. Musisz założyć tą diodę ze starej lampki i włożyć ja do środka możesz całość owinąć taśmą izolacyjną żeby nie było zwarcia. Dla poprawności działania poduszek musi zostać ten układ z diodą. Błąd niestety musisz wykasować sam nie zniknie :(

zgadza sie tak zrobiłem i wszycho chula jak nalezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje ale mam pytanie, od czego szukać takiej wtyczki do zrobienia przejściówki? Od czego będzie pasować albo pod jakim 'hasłem' najlepiej szukać? Kupiłem lampkę bez wtyczki niestety:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebny ci taki adapter

$(KGrHqEOKpYE4lE6w24qBOS1-UyUDw~~48_1.JPG

!BY+TDcwBWk~$(KGrHgoOKjYEjlLmYLs0BKkd!7u25Q~~_12.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jaki to jest adapter, ale chodzi mi bardziej jak szukać tych kostek, od czego pasuja itd bo szukajac pod hasłem w8 itd nic nie ma..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ace tu masz gotową -

http://allegro.pl/adapter-przejsciowka-lampki-diodowej-vw-passat-w8-i3834212418.html,

a spis potrzebnych rzeczy na 1 stronie w poście nr 1 ;-)) lub sprawdzasz u Gajosa, tzn, teraz Benepol ;-)

http://sklep.benepol.pl/sklep/

idziesz do najbliższego autoryzowanego serwisu VW i nabywasz metodą zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam spalila Mi sie zaroweczka w srodku z tylu nad tylnymi drzwiami po drugiej stronie dziala czy ktos juz wymienial ? jak zdjac lampke by jej nie uszkodzic zadnych srobek nie widac a podwazajac tez nie daje sie sciagnac.Moze ktos podpowie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo chcą za te gotowe adaptery na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam spalila Mi sie zaroweczka w srodku z tylu nad tylnymi drzwiami po drugiej stronie dziala czy ktos juz wymienial ? jak zdjac lampke by jej nie uszkodzic zadnych srobek nie widac a podwazajac tez nie daje sie sciagnac.Moze ktos podpowie ?

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/100447-Demontaz-lampek-wewnetrznych-B5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności