Skocz do zawartości
Marijan34

Pech Kuzaja!

Rekomendowane odpowiedzi

a tak na marginesie.... to Kuzaj by mogl juz dac sobie spokuj z rajdami....

Tyle samochodow co rozwalil to chyba jeszcze nikt na swiecie tyle niema na koncie... ;/

Tyle pieniedzy co rozwalil....to utrzymano by 10 lepszych zwonikow....

 

Sukcesow prawie zadnych.... Ktos powie ale kilkukrotny mistrz polski..... gów...o prawda... zawsze mial najwiekszy budzet, najlepsze auto , i prawie zadnej konkurencji....

 

To jest gosc w ktorego pompuje sie pieniadze a on nic....

 

Na jego miejscu raczej widzial bym HOŁKA...gosc z klasa, b.dobry kierowca, umie udzielac wywiadow, gadac z kibicami ..... i potwornie szybko jezdzic :D

....tylko ze niema tego szczescia i nikt w niego niechce zainwestowac (reby startowal w rajdach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

delikatnie posprzątane i proszę (mimo że to OT) o trzymanie się tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Hołek" to gość z klasą? W każdym programie rozrywkowym się już sprzedał (niestety podatnicy muszą płacić za to jak on może się tam bawić jako "gwiazda"), biegał z gołą dupą w reklamie lays'ów. Może wystąpi w jakimś programie w stylu "Jak oni śpiewają?" albo jeszcze innym pseudo rozrywkowym programie dla pseudo gwiazd. Wcale bym się nie zdziwił. Jaką on ma klasę? Uważam, że żadną. Promują go tak jakby nie wiadomo kim był a jakiś wielkich sukcesów nie ma. Czemu Kościuszko nie występuje w każdym komercyjnym programie rozrywkowym? Bo nie ma na to czasu. Chce dobrze jeździć, a nie bawić się za pieniądze podatników. Bardzo dobrze sobie daje radę i to w mistrzostwach świata. Uważam, że Hołowczyc nie dorasta do pięt Kuzajowi.

 

Piotrwrc napisałeś: "....tylko ze niema tego szczescia i nikt w niego niechce zainwestowac (reby startowal w rajdach)".

 

Jak on może nie mieć pieniędzy jak jest (albo był europosłem) i jak już wcześniej napomniałem nieraz występował w programach (gdzie napewno nie występował za darmo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Hołek" to gość z klasą? W każdym programie rozrywkowym się już sprzedał... Uważam, że Hołowczyc nie dorasta do pięt Kuzajowi

 

wiesz co nie chce mi sie pisać ale że tak delikatnie napisze gówno wiesz i gówno sie znasz

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie chce mi sie pisać ale że tak delikatnie napisze gówno wiesz i gówno sie znasz

 

Pozdrawiam

 

Mimo że wypowiedz jest utrzymana w dość mocnym przesłaniu dołączam się do niej ...

 

Wracając do tematu - myślę że wszystko zostało już powiedziane w temacie. Niestety takie sytuacje się zdarzają i będą na pewno w przyszłości ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na chwilkę tylko wracając do tematu kierowców. Hołek jakby był dość dobry, to by dalej startował, z drugiej strony woli rajdy bardziej terenowe, co mu na pewno nie umniejsza.

Mimo to nie dyskwalifikuje to Kuzaja jako kierowcy o którym mam dobre zdanie. Jeździ szybko i ryzykownie, rozwala auta, bo to taki sport, jedni rozwalą ich więcej inni mniej. O jego zdolnościach świadczą pewne tytuły, które z pewnością nie są gówno prawdą, bo sam sobie ich nie nadał.

A jeśli ktoś w niego pompuje pieniądze to nie dlatego, że ładnie wygląda bo to nie są króliczki Playboya, tylko dlatego, że jest dobrym kierowcą.

Wracając do tematu odpowiedniego.

Rzeczywiście zginęła druga osoba i widząc po filmiku, trzeba było mieć nierówno pod sufitem, żeby pójść na rajdzie w takie akurat miejsce a do tego jeszcze zabrać tam dziecko 7 czy 8 letnie bo takie również tam było.

Mimo wszystko współczuję zarówno ofiarom jak i Kuzajowi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie chce mi sie pisać ale że tak delikatnie napisze gówno wiesz i gówno sie znasz

 

100% sie zgadzam.....

 

Jaką on ma klasę?

jezdzi 100razzy szybciej niz kuzja....

mozna by o tym duzo pisac....

ale zeby niebyc goloslownym....

Kuzaj przed ostatnia Barburka Warszawska (dokladnie przed karowa) udzielil wywiadu mowiac ze "na 110% wygra karowa ...bo kto wygrywa karowa wygrywa caly rajd(w przenosni) " i coo ???? (smiech)

 

rozwala auta, bo to taki sport,

wiadomo sport ryzykowny i samochody leca na rajdzie jak bułki...ale nie w takich ilosciach.... :) ...to juz przestaje byc smieszne... Kuzaj gdzie niepojedzie to rozwala samochod... nawet jak byl na testach chyba w anglii.....

Apozniej sie dziwic ze niema sponsorow ktorzy sponsorowali rajdy.... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teksty typu "sprzedal sie" kojarza mi sie z gimbusami, ktorzy krytykuja znienawidzonych raperow... Ludzie, to, ze ktos gra w reklamie tzn ze sie sprzedal? To jest dopiero gowno prawda, kazda "celebrity" nie odmowi w reklamie jesli ma skaoswac za to duzo kapusty i ja sie nie dziwie.

O ich umiejetnosciach rajdowych nie wypowiem sie bo sie nie znam, co do ofiar tego zdarzenia, oczywiscie szkoda chlopakow, ale stali w niedozwolonym miejscu - ssrawa zamknieta - a nawet nie powinno jej byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze chcialbym dolozyc jedno ciekawe stwierdzenie ktore ostatnio gdzies uslyszalem ;)

 

Taśma to linia naszego zycia-cos w tym jest...jesli my sami niezadbamy o swoje bezpieczenstwo to niepowinnismy wogole przychodzic na takie imprezy....

 

 

 

Tak apropo jak by ktos niewiedzial :

13.12.2008r. odbywa sie BARBÓRKA WARSZAWSKA :) Zapraszam ;)

wiecej : http://wwww.rajdbarborka.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności