Skocz do zawartości
Kuczi

Co dostaliscie na Mikołaja?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem hełm i kolimator do mojego kałacha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(jak co roku ) słodycze i kosmetyki pod prysznic

Skądś to znam...

 

Do tego jeszcze wpadło trochę paliwka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jedna lajza zarysowala zderzak w Pasku. na szczescie zazdzwonil na policje i spisano protokul wiec ubezpieczenie pokrywa koszty malowania - termin na 2. stycznia i dostane auto zastepcze na 3 dni - chcialbym poujezdzac nowego Passata albo Scirocco.

A od Pani dostalem glosniki 5.1 Logitecha Z5500, Bluray Box Zabojczej Broni (1-4) i stringi w bialo czarna panterke. Aha, prosze nie komentowac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma co komentować Michał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z5500
lobię to ! :) kiedy już ustawisz je na maxa(który i tak jest zabójczy) zrób szybki pełen obrót pokrętłem głośności do przodu, pojawi Ci się druga skala mocy i będziesz mógł pościć jeszcze 2 razy głośniej :D uwaga roz****dala uszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wierzę, że jakiegoś Stratocastera!

A BTW: zapodaj tu jakiegoś ,,Adamowego" riffa ;) :

 

To moja pierwsza gitara elektryczna, wcześniej na klasyku grałem samymi akordami i jakieś proste tabulatury. Takiej ciężkej muzyki nie gram jak Behemoth. PIerwszego dnia już 3 riffy dosyć dobrze ogarnąłem, więc szybko się przyzwyczaje do elektryka. Gitara jaką dostałem nie była droga ale dla początkującego w sam raz "Epiphone SG Special" . Czy to Stratocaster to ja nei wiem, bo się nie znam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lobię to ! :) kiedy już ustawisz je na maxa(który i tak jest zabójczy) zrób szybki pełen obrót pokrętłem głośności do przodu, pojawi Ci się druga skala mocy i będziesz mógł pościć jeszcze 2 razy głośniej :D uwaga roz****dala uszy :D

Gajdus, nie wiem czy mnie w konia nie robisz;) Na 1/4 mocy trzesa mi sie szklanki w kuchni, a jak pierwszy raz zapodalem film 5.1 (terminator 2) to przy strzelaninie myslalem, ze ktos autentycznie strzelil mi w sciane przy uchu, wiec nie sadze, abym kiedykolwiek wykorzystal polowe mocy tej bestii, a Ty mi tu proponujesz dodatkowa skale hehe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś ten MIKOŁAJ skromny :D

Nowe mieszkania w inwestycji Cynamonowy Dom

Edytowane przez chomik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nic nie dostałem ale jak go dorwę to z dupy nogi powyrywam i nikomu nic nie da i będzie sprawiedliwie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gajdus, nie wiem czy mnie w konia nie robisz Na 1/4 mocy trzesa mi sie szklanki w kuchni, a jak pierwszy raz zapodalem film 5.1 (terminator 2) to przy strzelaninie myslalem, ze ktos autentycznie strzelil mi w sciane przy uchu, wiec nie sadze, abym kiedykolwiek wykorzystal polowe mocy tej bestii, a Ty mi tu proponujesz dodatkowa skale hehe...
sprawdź sobie bez odpalania muzy, odkręć skale do końca, zrób szybki obrót pokrętłem i zobaczysz nową skalę zapełnioną tylko do połowy :) kiedyś miałem przyjemność bawić się tym sprzętem przez jakieś 3 lata to powiem Ci że sąsiedzi mieli problemy z porozumiewaniem się, gadając krzyczeli do siebie jak na dyskotece a i tak nie rozumieli co do siebie mówią :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, jest;)

Ale przy okazji cos zepsulem (juz przedtem) - wszystko mam ciszej i mniej basu. Normalni9e gralem na 2-3 kreskach i bylo mega basowo i glosno, a teraz musze dac na 5 kresek a i tak jest srednio. Nie wiem czy to w PS3 cos sknocilem, czy cos z glosnikami (bawilem sie w Night Mode, ale juz dawno wylaczylem)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No fakt, jest

http://9kohorta.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=3933 ;-) popróbuj jeszcze z tym "mute" hehe :)

z5500 to piękna sprawa, ale panel sterujący często nawala, nie zdziw się jak Ci się zdarzy że same się będą wyłączały albo ściszały bez powodu

 

hahaha :D

Edytowane przez gajdus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi jedna lajza zarysowala zderzak w Pasku. na szczescie zazdzwonil na policje i spisano protokul wiec ubezpieczenie pokrywa koszty malowania - termin na 2. stycznia i dostane auto zastepcze na 3 dni - chcialbym poujezdzac nowego Passata albo Scirocco.

 

Mnie syn sąsiadki też sprawił identyczny prezent i odciągnął od rozpakowywania prezentów:) i co lepsze też Passatem B6:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gajdus, czytałem dużo o tym z5500 i wiem że lubi płatać figle ale u mnie coś jest nie halo. Próbowałem już wszystkiego i nic. ciągle wyświetla mi 3/2 a nie 5/1 i pewnie stąd ta zmiana brzmienia. Jutro wszystko poodłączam i będę improwizowal bo nie wiem o co kaman. Może można jakieś ustawienia fabryczne zapodać...

Dzięki za linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem klucz 18 od kobity bo będę zawieszenie robić a narzekałęm że nie mam w domu jakiś czas temu i coś w rodzaju wd-40 :)

 

Dodatkowo wycieraczki Boscha bo prawa niedomagała co wkurzało kobite podczas mżawki :) hehe

A sam sobie gwincik :bleble

Od rodzeństwa stacje do lutowania SMD :dobrze Chyba spoko :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności