Skocz do zawartości
lazym

Jak zamontować tempomat.

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego zasilanie powinieneś podpiąć w brązowej kostce pin 10 jest tam kabelek czerwono czarny. Czy tak zrobiłeś?? Bo widzę, że piszesz tu o jakimś pinie 4. Czy VAGiem aktywowałeś tempomat??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpiolem pod 4 tj czerwono czarny taki gruby i nie aktywowalem ale nawet sie kontrola nie zapala20110404157.jpg

tak wyglada brazowa kostka u mnie podlaczalem pod czerwono czarny i czarno czerwony i nic :(

Edytowane przez Akadem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podpiolem pod 4 tj czerwono czarny taki gruby i nie aktywowalem ale nawet sie kontrola nie zapala

A czy w 97 jest taka kontrolka, czy dopiero od 99? Cos na forum bylo chyba ze przed 99 nie bylo kontrolki, czy ze w linkowych nie bylo jej...nie pamietam, poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montuje go w nowym jak napisalem 1.8T 2001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
montuje go w nowym jak napisalem 1.8T 2001

sorka niedoczytanie, skoro kontrolka ci nie swieci, to cos zle polaczylec, lub cos nie przewodzi na stykach. Poruszaj zlaczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko chodzi o to ze juz ze pare razy to robilem i 2 wiazki sprawdzilem i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wiazke masz odpowiednia? Nie przypadkiem taka do audi tt i superba?

Sa podobne ale jednak inne.

Przy zakupie swojej mialem ten dylemat na necie bo wygladaly tak samo, ale jednak udezylem do vw i tam koleszka zkrecil odpowiednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak nie aktywujesz vagiem to chyba kontrolka nie bedzie swieciła. Jak aktywujesz to spróbuj np. na drogowych swiatłach załaczyć tempomat bo może taśma jest pęknięta i nie styka wtedy manetka do wymiany. U mnie akurat jak włączam drogowe to tempomat przestaje działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiazke mialem jedna i zrobilem tez sobie druga i nic a swoja zrobilem zgodnie z opisem i prawie jak orgina nic nie lutowalem tylko wpilem w piny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jak nie aktywujesz vagiem to chyba kontrolka nie bedzie swieciła. Jak aktywujesz to spróbuj np. na drogowych swiatłach załaczyć tempomat bo może taśma jest pęknięta i nie styka wtedy manetka do wymiany. U mnie akurat jak włączam drogowe to tempomat przestaje działać.

Nie no kontrolka i tempomat dzialaj niezaleznie od swiatel i podswietlenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak wyglada brazowa kostka u mnie podlaczalem pod czerwono czarny i czarno czerwony i nic

Ja podpiąłem się pod ten czarno-czerwony widoczny w kostce po lewej.

A tak na marginesie po samym podłączeniu u mnie też nic się nie działo. Dopiero po aktywacji VAGiem zaczęła zaświecać się kontrolka i tempomacik działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurawles czyli wychodzi na to ze w TDI zaswieca sie po podlaczeniu mechanicznym tylko.

Cos nowego w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok jutro podjade do serwisu i powiem zeby aktywowali i zobaczymy oby to bylo to :D ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok jutro podjade do serwisu i powiem zeby aktywowali i zobaczymy oby to bylo to ;p

... oby nie chcieli za to 200 zł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... oby nie chcieli za to 200 zł :P

Albo powiedzą że jak nie było fabrycznie,to się nie da:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mial ktos do czynienia z tempomatem gdy gaz byl na linke :) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam wiec tak nie pojechalem do serwisu po zdolalem naprawic swoj kabelek USb podpiolem sie VAG 4.5 po polaczeniu wszedlem w Silnik->LOGOWANIE->PISALEM 11463 i dziala ale musialem zmienic kabelek nie na czerwono czarny (grubszy) tylko czarno czerwony takze dzieki wszystkim i w sumie jest nowa wiedza tzn ze w benzynie trzeba najpierw aktywowac :D :dobrze:bleble

Edytowane przez Akadem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nowa wiedza tzn ze w benzynie trzeba najpierw aktywowac
W dieslu tez tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już prawie mi się udało, ale przydał by sie porządek w temacie bo duzo czytania, można by było z tego jakaś poradę w pigułce zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym masz kolego problem?? Po przeczytaniu pierwszej strony wszystko wiadomo jak podłączyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności