Skocz do zawartości
Gość damio4

Problem z pełnym Fisem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość damio4

Kupiłem passata posiada on pełen fis. Wyświetlacz jest nie wyraźny literki są w półowie poprzerywane. Mial ktoś może podobny problem. Proszę o pomoc.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat omawiany. "Ten typ tak ma" i nie ma na to raczej rozwiązania, niestety. Pomóc może w zasadzie wymiana licznika. Do Twojego samochodu (jeżeli to faktycznie 3B AFN) podchodzi starszy typ bez magistrali CAN (środkowa cyfra numeru seryjnego 919) które są rarytasem, występowały rzadko i w pełni sprawne kosztują nawet 1tyś zł. Od razu uprzedzam że nie będą pasowały liczniki z Passata po lifcie. Będą działały częściowo lub w pełni gdyby zastosować emulator CAN, ale będą przekłamywały zasięg oraz średnie spalanie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za gadanie ze sie nie da !!!!!!!!!!!!!! przestancie ludziom cisnać ciemnote da sie tylko narazie koszty tego sa zbyt duze by sie to opalacalo !

 

http://www.allegro.pl/item492669178_naprawa_wyswietlacza_fis_audi_vw.html

 

taniej wyjdzie kupic 2 licznik !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, zatem da się - mój błąd. Jednak nie wyjdzie taniej kupić drugi licznik z FIS bez CAN. Jeżeli znajdziesz mi licznik z pełnym FIS bez CAN w cenie 550zł (sprawny) to wziąłbym od ręki - chyba że to będzie anglik to jest szansa.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do kolegi to za 55 zl oplaca sie naprawiać ! ale jak dla mnie 550 zl to wole licznik kupic bo sa tansze ! 400 zl ja i tak poczekam az technologia naprawy fisów sie rozpowszechni i bedzie to w cenie naprawy wyswietlacza w OPLU 50 zl ;) jak juz ktos naprawia to znaczy ze bedzie tylko taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj zajrzyj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damio4

No dobra dzięki. Tylko pewnie taka naprawa będzie nie tania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

taniej wyjdzie kupic 2 licznik !

Chyba nie wiesz co piszesz ..

2gi licznik??Dobre,półtora roku szukam licznik z pełnym FIS bez Can i lipa.Dziś kupiłem zwykły bo mam dość czekania,szukania,dzwonienia i pytania ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przelutowalem u elektronika wyswietlacz od bory i mam wyswietlacz like new:) ale 550 zl za naprawe to bym nie dal...zwazywszy ze pokazuje on stosunkowo niewiele (rok 99). Ale mam juz przelutowany (licznik dostalem gratis, przelutowanie 90zl) i do tego kupilem brakujaca od monentu zakupu auta klape schowka i pasio w srodku kompletny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co trzeba zrobić żeby komputer pokazywał na ile km paliwa zostało w baku mam komputer ten na środku ale to jest ten mały chyba 1/2fis ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co trzeba zrobić żeby komputer pokazywał na ile km paliwa zostało w baku mam komputer ten na środku ale to jest ten mały chyba 1/2fis ??

W 3B nie ma tej opcji. Pojawiła się dopiero w 3BG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jest opcja

tylko trzeba mieć vag-tacho, zczytać EPROM z szafy i zmienić odpowiednio znaczki w dwóch miejscach :)

tak samo mozna zrobic w golfie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest jest opcja

tylko trzeba mieć vag-tacho, zczytać EPROM z szafy i zmienić odpowiednio znaczki w dwóch miejscach :)

tak samo mozna zrobic w golfie

 

Fakt coś mi świta, gdzieś czytałem jak ktoś coś takiego w borze chyba zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności