Skocz do zawartości
kamol

Centrala Alarmu

Rekomendowane odpowiedzi

Siema koledzy prosze o informacje jak znalesc centrale alarmu i ja wylaczyc kluczem gdzie ona sie znajduje i jak ja wylaczyc bo chce odlaczyc akumulator z gory dziekuje.Prosze o pomoc bo chcialem zdemontowac akumulator i nie chce zeby alarm wyl

Edytowane przez kamol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otwierasz maske odlaczasz aku i go wyjmujesz..czemu ma sie wlaczyc alarm??jedynie jak bedziesz podlaczac aku spowrotem to bedziesz mial jakis pojedynczy sygnal ale nie powinien sie wlaczac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dokładnie o jaki alarm Ci chodzi? Seria, czy dokładka? Jak seria to odpinaj i się nie stresuj. Jak dokładka to nie musisz szukać centrali tylko syrenę bo najczęściej w syrenie jest stacyjka po przekręceniu której syrena nie wyje po odpięciu alarmu. Osobną grupą są tzw kompakty ale to i tak idz za słuchem i szukaj gdzie wyje a potem włóż w to coś kluczyk i przekręć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a tak na marginesie to szukam i nie mogę znaleźć tej centrali alarmu w swoim pasiaku, mam oryginalny vw pilot ale jest chyba alarm odłączony bo nic nie reaguje. Dioda w pilocie jak przyciskam guzik się świeci a nic się nie dzieje, Kto wie gdzie znajduje się ta centrala? z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość haczek2007

witam ja też chciał bym się dowiedzieć gdzie ta centralka alarmu się znajduje? dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalg2626

<P>nie wiem czy o o Wam chodzi, ale gdzies czytalem, ze alarm podlaczony jest do modulu komfortu gdzies pod siedzeniem kierowcy a syrena w tylnym nadkole. zeby odlaczyc alarm trzeba wyjac jedna kostke z tego modulu (najmniejsza) Ale opieram sie na lekturze tego forum wiec gdyby nie bylo tak ak pisze - prosze o wyrozumialosc</P>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności