Skocz do zawartości
Łysy

Spotaknie opłatkowe naszej grupy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Ja optuję za pierwszym weekendem grudnia bo tylko taki termin mi odpowiada:) poźniej niestety nie ma szans:( Miejscówka spoko więc nic tylko jechać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak 13 lub 14 to będe, wcześniej niestety planowane są prace nad paskiem wiec nie wiem czy dam rade...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. To kiedy dokładnie to spotkanie? Bo nie wiadomo jak prace planować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. To kiedy dokładnie to spotkanie? Bo nie wiadomo jak prace planować.

Widać wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termin wybrany. Dzwonie jutro rezerwować lokal. Mam nadzieję że będzie otwarty. Na 13 będzie chyba dobrze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 13:00 będzie w sam raz.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może 14:00? O 12:00 na spokojnie ze Sz-na się wyjedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może 14:00? O 12:00 na spokojnie ze Sz-na się wyjedzie :)

Może być, jak nie będzie zasp lub gołoledzi to 2 godziny wystarczy na dojazd.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie może być 14-ta abym tylko miał wolne:confused: nie mam jeszcze grafiku ale w tym tygodniu powinienem potwierdzić, czy będę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłem się do babeczki. Z rezerwacją nie ma problemu, ale tel jej padał więc jutro zadzwoni sama do mnie i dogramy szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do kolegi Dużego - to będzie śpiewał kolędy pod wpływem helu czy pod wpływem WD40? :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowie Dużego po raz pierwszy :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do kolegi Dużego - to będzie śpiewał kolędy pod wpływem helu czy pod wpływem WD40? :hyhy:

 

A to już nie do mnie pytanie ;) Pewnie jakąś niespodziankę przygotuje :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja jednak nie będę mógł uczestniczyć w tym spocie (chyba najważniejszym w roku) :(

Jak niektórzy z was wiedzą pracuję w dwóch firmach akumulatory + instalacja monitoringu pojazdów, teraz zaczyna się epicentrum sezonu akumulatorowego i ostro zapierniczam od poniedziałku do piątku, z kolei Monitoring GPS montuję w soboty i niedziele:| i wszystkie weekendy aż do świąt mam zawalone:( Na razie nie mogę sobie pozwolić na odpuszczanie żadnej roboty bo idą święta i zbliża się sylwester i każda złotówka w kieszeni się przyda:)

Przepraszam, że deklarowałem moją obecność na tym spocie a wyszło inaczej:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysy pisząc to PW był jeszcze na oparach i zapomniał pewnie, że ja, owszem, mogę zaśpiewać kolędy, ale w chórkach. Natomiast on sam zadeklarował się wykonać partie solowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz codziennie rano ćwiczyć przy goleniu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra lokal zarezerwowany od 13. Pani się zwróciła z propozycją że na tą 13 już może czekać na nas ciepły obiad zupa jakaś rybką bądź mięsko. Sama zauważyła że jak ponad 20 osób zacznie zamawiać to troszkę poczekamy na jedzenie. Pytanie do Was czy piszemy się na taki obiad czy jednak każdy w swoim zakresie. Wiadomo że jeśli go wybierzemy to kwestia ustalenia menu plus podziału kosztów na pary. Jaka decyzja??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian Jola powiedziała że tak jak wtedy zamawiamy. Wprawdzie ja nie pamiętam ale ona mówi że jedliśmy schabowego z pieczonymi kartofelkami 3x. Czyli dla mnie , Joli i Filipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek ale ja nie robie zapisów co kto je. Pytam czy jak wchodzimy ma już na nas czekać ciepły obiad czy każdy siada i w kolejkę staje. Przecież nie powiem kobiecie że cześć chce schabowego cześć rybę a inni pierogi. Albo ustalamy jeden jadłospis który wszystkich obowiązuje albo każdy sam będzie zamawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasza obecność stoi pod znakiem zapytania gdyż Klaudii napewno nie zabierzemy a to wiąże się z tym, że i Sylwia będzie musiała z nią zostać

jeśli zaś chodzi o mnie to póki co nie wiem czy będę mógł uczestniczyć z Wami na Wigilii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności