Skocz do zawartości
emires7

Centralny zamek na kluczyk co zrobić i jak żeby był też na pilot??

Rekomendowane odpowiedzi

a też kupiłem alarm steeli men, ale do alarmu dolączony został schemat podłączenia do audi A4. Myślalem, że jest to samo. Ale jak rozkręciłem zobaczyłem że kostki są zupełnie inne. może ktoś ma instrukcję instalacji tego alarmu do passata B5, ze zdjęciami. Byłbym bardzo wdzięczny.
zawsze możesz napisać do sprzedawcy czy on nie posiada takowego schematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też bym chciał założyć centralny z pilota.sprawdzałem czy mój pasek ma comfort i chyba go nie ma wiec domykanie szyb mam z głowy ale jest pewien niuans.kiedy włożę kluczyk w drzwi pasażera i chcę otworzyć auto szyby mi zjeżdżają czy tak nie powinno być a jeśli tak to chyba w drzwiach od kierowcy?

a po włożeniu w drzwi kierowcy tylko one się otwierają a reszta dopiero od środka przyciskiem, a z kolei jeśli chcę otworzyć bagażnik kluczem to i wszystkie drzwi się otwierają .

MACIE MOŻE NA TO JAKĄŚ RADĘ

POMOCY BO MNIE TO TAK WKU......

Edytowane przez sebcio188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja też bym chciał założyć centralny z pilota.sprawdzałem czy mój pasek ma comfort i chyba go nie ma wiec domykanie szyb mam z głowy ale jest pewien niuans.kiedy włożę kluczyk w drzwi pasażera i chcę otworzyć auto szyby mi zjeżdżają czy tak nie powinno być a jeśli tak to chyba w drzwiach od kierowcy?
czy przytrzymujesz kulczyk w zamku jeśli tak to masz już tę opcję aktywną i dlatego zjeżdżają jeśli nie to podłącz kompa i sprawdź błędy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja u siebie mam centralny otwierany z kluczyka (jak przekręce i przytrzymam kluczyk w zamku to szyby zjeżdżają na dół) chcem dołożyć mieć scyzoryk co mi będzie potrzebne ?? Jeszcze jedno czy jest możliwość otwierania bagarznika pilotem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hcem dołożyć mieć scyzoryk co mi będzie potrzebne ?? Jeszcze jedno czy jest możliwość otwierania bagarznika pilotem ??
potrzebny ci moduł do zdalnego sterowania zamkiem oraz pilot scyzoryk i musi mieć 3 przyciski to będziesz mógł otwierać bagażnik przez pilota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy przytrzymujesz kulczyk w zamku jeśli tak to masz już tę opcję aktywną i dlatego zjeżdżają jeśli nie to podłącz kompa i sprawdź błędy

a czy u ciebie dzieje się podobnie?u mnie musi być coś pomieszane.

otwieram bagażnik kluczem to wszystkie drzwi otwiera, a te cyrki z szybami to tylko w drzwiach od pasażera. już zaczynam myśleć że to angol po przekładce.

 

---------- Post added at 16:58 ---------- Previous post was at 16:57 ----------

 

ja u siebie mam centralny otwierany z kluczyka (jak przekręce i przytrzymam kluczyk w zamku to szyby zjeżdżają na dół) chcem dołożyć mieć scyzoryk co mi będzie potrzebne ?? Jeszcze jedno czy jest możliwość otwierania bagarznika pilotem ??

a w których drzwiach przytrzymujesz kluczyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a w których drzwiach przytrzymujesz kluczyk?
na bank w drzwiach kierowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na bank w drzwiach kierowcy

 

nie tylko działa w drzwiach kierowcy ale też w bagażniku i w drzwiach pasażera(czasami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie tylko działa w drzwiach kierowcy ale też w bagażniku i w drzwiach pasażera(czasami)

ale czy to normalne czy powinienem się martwić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ;p ale u mnie psuje się zamek w drzwiach pasażera jak zrobiłem zamek w bagażniku to w drzwiach pasażera nie moge zamknąć wszystkich drzwi tylko pasażera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ;p ale u mnie psuje się zamek w drzwiach pasażera jak zrobiłem zamek w bagażniku to w drzwiach pasażera nie moge zamknąć wszystkich drzwi tylko pasażera.

to też nieciekawie.ja też mam ten problem wkładka kręci sięna około bez oporów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to też nieciekawie.ja też mam ten problem wkładka kręci sięna około bez oporów
wymień tzw wiosła we wkładce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wymień tzw wiosła we wkładce

jeszcze nawet nie wiem jak się do tego zabrać, a słyszałem że dobrać się do drzwi to nie takie proste.podobno trafiają sie jakieś nitowane panele pod boczkami drzwi?

 

---------- Post added at 23:34 ---------- Previous post was at 23:28 ----------

 

wymień tzw wiosła we wkładce

nie bardzo wiem jak to wygląda. jakbyś miał chwile to proszę podrzuć na forum jakiś instruktaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo wiem jak to wygląda
wygląda to tak ?859713471a instruktaż to szukaj na forum jak się dobrać do zamka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poszlo pw

a cóż to takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a cóż to takiego?
prywatna wiadomość = pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prywatna wiadomość = pw

dzięki. mówiłem że jestem zielony :-)

 

---------- Post added at 19:03 ---------- Previous post was at 19:01 ----------

 

prywatna wiadomość = pw

mam pytanie .gdzie w samochodzie może znajdować się moduł od funkcji comfort?sprawdzałem czy mam tą funkcję tak jak radziłeś .ale wdrzwiach kier. nic sie nie dzieje,tylko u pasażera jak przytrzymam to zjeżdżają a w drugą stronę już nie da rady.wiec zgłupiałem i już sam nie wiem czy mam comfort czy nie

Edytowane przez sebcio188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki. mówiłem że jestem zielony :-)

 

---------- Post added at 19:03 ---------- Previous post was at 19:01 ----------

 

 

mam pytanie .gdzie w samochodzie może znajdować się moduł od funkcji comfort?sprawdzałem czy mam tą funkcję tak jak radziłeś .ale wdrzwiach kier. nic sie nie dzieje,tylko u pasażera jak przytrzymam to zjeżdżają a w drugą stronę już nie da rady.wiec zgłupiałem i już sam nie wiem czy mam comfort czy nie

moduł komfortu masz pod fotelem kierowcy pod dywanikiem bliżej stóp a co do funkcji to możesz ją aktywować programem z pod dosa jest gdzieś na forum lin do niego (o ile twój moduł komfortu ma takie możliwości )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego ten sam model co twój więc wszelkie zdjęcia z montażu mile widziane opisz dokładnie jak i gdzie się wpiąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności