Skocz do zawartości
Lasqs

20" a Passat 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

widziałem tego paska na Worthersee i powiem że wygląda ładnie,ale jestem ciekaw ile czasu jechał i z jaką prędkością żeby dotrzeć do Austri na zlot,ja jechałem 120-140 i po polskich i czeskich drogach na poprzecznych garbach z załadowanym bagażnikiem myślałem że mi w niektórych miejscach zęby wypadną ,co mówiąc na 20'' i takiej glebie,chyba niektórzy jeżdżą 80-90km/h i bez obciążenia zwalniając co chwile,nie piszcie że mała różnica między 18'' a 20'' bo śmiać mi się chce,chyba że POM(powolny objazd miasta) was satysfakconuje to sorry.Ja często się śpiesze i zapindalam wpadając czasem w dziury i niestety serce się kroi,co mówiąc na 20'' :) ahh żebym mieszkał w Niemczech ,Autrii lub innych krajach z płaskimi drogami......pomażyć dobra rzecz

Edytowane przez pawelb6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja znam tego kolege i on nie nalezy do tych lansiarzy :D on poprostu jezdzi :] teraz chyba passat jest do sprzedania.

 

co do roznicy miedzy 18-20 napewno jakas jest. Ale np on mi powiedzial ze woli 17 lub 19 :D na 18 zle mu sie jezdzi, od tyle.

 

Jak dla mnie sa gusta i gusciki, kazdy niech zachowa to dla siebie, bo ile osob tyle opinii, kazdy ma swoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie w 100% z pawelb6..ja nie wyobrazam sobie jazdy passatem na 20a nawet i na 19...nie wiem jak mozna tak jezdzic przynajmiej w polsce po naszych drogach.. watpie zeby ktos dluzej pojezdzil w passku na takich kolach jak sezon..no ale samemu sie trzeba przekonac o wszystkim... wszedzie progi zwalniace, wysokie krawezniki, dziury, przejazdy kolejowe,glebokie koleiny.. czasem sie czlowiek zagapi nie zauwazy tych progow i lipa..trzeba uwazac zeby nie przytrzec podwoziem albo zderzaka nie urwac a gdybym jeszcze mial 20.. ciagly stres czy dzis uda sie do domu dojechac bez pogecia felg:)albo jazda po miescie max 50km.h i zatrzymywanie sie przed kazdym progiem i koleina;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki 20 calowym rimsom można przekonać się że moc to rzecz względna, kulałem się pewnego dnia do pracy na trasie u mnie w mieście(rzecz jasna w Niemczech hehe) po dziurach 120 gdzie pewien nasz forumowy kolega jechał 50 na toczącej feldze i pełnym glebunku..:D wtedy właśnie szanuje moje cztery młode szesnastki :D

 

bym zapomniał..... stosunek mocy kolegi zdaje się 190 do moich niespełna 160 :D a wygrał mój słabeusz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no zawsze beda przeciwnicy i zwolennicy,kazdy by chcial zeby bylo ladnie ale bez małych wyrzeczeń-a tak to nie ma,musialyby byc drogi jak stół. Ale zeby bylo ladnie, to nistety musi byc duze kolo i niski zawias,i możecie klamki i lusterka wychromowac,zalozyc day liny ala audi a6, popowieszac bąbki, podswietlić podwozia neonami z tesco, poobszywać kierownice dwukolorowymi skórkami a i tak h....j z tego, szkoda pieniedzy,efektu nigdy nie bedzie. Gwarantuje wam ze gdybysmy ruszyli rowno z np.Kielc do W-wy nie dojechalbym pozniej niz inni, no niech juz bedzie ze zwolnie pare razy przed nierównosciami i dojade 5 min pozniej-bo to naprawde nieduze roznice beda przez te zwolnienia-to co z tego? za pare lat bedzie caly system monitorowania predkosci,ba , juz teraz jadac na krakow nie poszaleje bo fotoradar na fotoradarze- i co moi demoni predkości,po h....j mi moc podnosic ze 131 koni na 200 jak i tak nie moge pojechac tymi 131...?a na autobanie w raju? gwarantuje ze pojde tak samo....ale chyba nie ma sensu ta dyskusja,albo ladnie i troche uwazac albo cos innego sobie kupic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem przeciwnikiem 20'' ale w pasku uważam że wyglądają za duże,a propos jazdy to każdy ma inny styl i auto wykorzystuje do różnych celów,jeździ po różnych drogach,używa sporadycznie lub robi niewiele kilometrów dziennie i może sobie pozwolić na różne wyżeczenia,niektórzy nie wyobrażają sobie jazdy na 17'' bo wykorzystują auto do celów np.budowlanych lub ciągają przyczepkę lub po prostu cenią komfort,ale nie rozpisując się i wracając do tego że jest niewielka różnica w komforcie i w zachowaniu na jezdni między 18'' a 20''to się niezgodze,przecież na 20'' to gleba musi być max to co mówić o plastrze opony na feldze ,koniec OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tam,koniec OT

kazdy robi jak uwaza...

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności