Skocz do zawartości
Peter87

1.9 TDI nowy wykres

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega dlugo zastanawial sie, gdzie udac sie na modyfikacje softu, polecalem mu renomowane firmy, te pojawiajace sie u nas codziennie na forum.

Wybral jednak firme, o ktorej bynajmniej nie czytalem ani razu na forum, no i prosze o ocene wykresu

 

wykres1yo2.th.jpgthpix.gif

 

wykres2tc6.th.jpgthpix.gif

 

wykres3yx8.th.jpgthpix.gif

 

bezdymny program, modyfikacja pochlonela w sumie 3 godziny wlacznie z regulacja pedalu gazu i kilkoma pomiarami..wczesniej samochod rwal dopiero przy maxymalnym nacisnieciu, zostalo to zmienione mniej wiecej na 45% polozenia pedalu gazu.

 

co sadzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lluukkaasss

zgadza sie to moj wykresik, z poczatku 1 szy mod byl 320Nm ale ze wzgledow obawy o dwumasa zlikwidowalismy gorke do 302 zeby miec komfort psychiczny :)

 

teraz nawet w najgorszym miejscu momentu przy 4000 gdzie konczy sie skala mam moment wiekszy niz maksymalny w serii :)

no i faktem jest ze ciezko mi teraz trakcja na 1-2 ale jest pieknie , wszystko czuc na plecach :)

 

teraz pasek zbiera sie juz od 1600 dwumasa nie czuc jest idealnie, polecam www.goodhope.pl, Mariusz zna sie na rzeczy....

 

faktem jest ze passat byl mega zdrowa seria gdzie wyplul 114 i 113 koni na 2 pomiarach na rolkach :)

 

nie sugerujcie sie tym ze mam tylko 21 koni wiecej zobazccie ile mam roznicy w stosunku do seri koni w przedziale wykorzyttywanym najczesciej czyli okolice 3000 obrotow, seria miala w tym momencie 85 koni ( mega zdrowa seria ), teraz mam tu juz 120 koni, 35 koni roznicy to prawie 40% roznica w mocy, mozna bylo walczyc o cyfry koncowe zeby pokazalo sie 140 tylko po co kto ciagnie swoje TDI do 4500 :D

 

pozdrawiam !!

 

 

 

ps. w planach niedalekich wtryski 216 i suszarka AWX, 160 KM i 350Nm strzeli !!

Edytowane przez lluukkaasss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozna bylo walczyc o cyfry koncowe zeby pokazalo sie 140 tylko po co kto ciagnie swoje TDI do 4500

właśnie jak już ciągne to do 5000;) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybral jednak firme, o ktorej bynajmniej nie czytalem ani razu na forum

 

slabo czytasz, bo sam o niej pisalem i komus polecalem. zadne zdziwienie, bo goodhope to czlowiek znany w srodowisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość goodhope

witam...

 

ktoś podał mi link tutaj w związku ze wspomnianym problemem na stronie www.goodhope.pl

 

rzeczywiście na serwer włamał się jakiś program dopisując skrypt do pliku startowego htm, powodujący otwieranie się niewidocznie w tle cudzej strony

z trojanem.

trojan o nazwie JS ; Packed-F[Trj] ...został już poprawnie usunięty.

 

hasło jak i login zmienione, serwer oraz strona jest już bezpieczna.

 

jak widać http://www.google.pl/search?hl=pl&q=JS+%3B+Packed-F%5BTrj%5D&lr=, nie tylko ja miałem taki problem...

 

pozdrawiam

_______________________________________

www.goodhope.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności