Skocz do zawartości
Viki

Dziury zamiast stoperów?????

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w temacie, czyli zamiast stoperów na dywaniki z tyłu mam otwory w tapicerce.

Czy tam powiny być stopery, poprzedni właściciel wyrwał coś czy po prostu tak ma być?

Widziałem dywaniki z okrągłymi stoperami i prostokątnymi, jakie powinny być? Ja z przodu mam prostokątne. Czy można samemu tam coś zamontować? Dzięki wielkie za szczere podpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również z przodu mam okrągłe, w ASO klipy powinny kosztować parę złotych/szt.;)

EDIT

Dokładnie 2,50zł /szt x4.

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam mam takie klipsy sa 2 rodzaje okrągłe i w kształcie elipsy jak coś służę pomocą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kupujesz w aso tylne dywaniki to w komplecie są stopery montowane na wkręt w wykładzinę podłogową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak kupujesz w aso tylne dywaniki to w komplecie są stopery montowane na wkręt w wykładzinę podłogową

 

No i właśnie na taką odpowiedź liczyłem. Dzięki wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś wie ile kosztują dywaniki do B5fl i do golfa IV w ASO.

Zastanawiam się nad zakupem na allegro ale jakoś tak mam wątpliwości...

Może ktoś coś wie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cubus_vw

 

Interesuje Cię komplet dywaników welurowych czy gumowych?

 

EDIT

3BG welur przód -cena ok 176zł ; tył -cena ok.137zł. do wyboru 3 kolory.

3BG gumowe przód -cena ok. 99zł(czarne), popielate cena ok.132zł.Gumowe tył ok.99zł (czarne lub popielate)

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3BG gumowe przód -cena ok. 99zł(czarne), popielate cena ok.132zł.Gumowe tył ok.99zł (czarne lub popielate)

 

jednym słowem w aso taniej niż na alledrogo: przód i tył

ilu ludzi w niewiedzy robi się w konia kupując od takich naciągaczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zakupiłem stopery i nie wiem jak je zamontować. Może ktoś z kolegów wie jak podnieść dywanik z tyłu żeby założyć stopery? Jak pościągać progi żeby coś nie pourywać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Zakupiłem stopery i nie wiem jak je zamontować. Może ktoś z kolegów wie jak podnieść dywanik z tyłu żeby założyć stopery? Jak pościągać progi żeby coś nie pourywać?

 

nie trzeba demontować progów ani podnosić dywaników

jeśli kupiłeś ori dywaniki i w komplecie są kołki to zapewne mają one gwint a od góry wyżłobienie na śrubokręt krzyżakowy

wystarczy przyłożyć dywaniki i w miejsce dziur wkręcić w wykładzinę kołki-wkręty i po sprawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba demontować progów ani podnosić dywaników

jeśli kupiłeś ori dywaniki i w komplecie są kołki to zapewne mają one gwint a od góry wyżłobienie na śrubokręt krzyżakowy

wystarczy przyłożyć dywaniki i w miejsce dziur wkręcić w wykładzinę kołki-wkręty i po sprawie ;)

 

Ja niestety zabrałem sie od innej strony i kupiłem w ASO owalne stopery, i teraz chcę je zamontować tylko nie wiem jak się do tego zabrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety zabrałem sie od innej strony i kupiłem w ASO owalne stopery, i teraz chcę je zamontować tylko nie wiem jak się do tego zabrać?

 

Kolego chyba sie nie zrozumieliście tu: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=40687&highlight=stopery masz na pierwszej str. fotke kompkletu stoperów. Podejrzewam że kupiłeś komplet do dywanika, a nie do podłogi. Element ze zdjęcia z gwintem wkręcasz w podłogę, a następne dwa składasz na dywaniku jeden z góry drugi z dołu.

 

Pozdr.

Edytowane przez KrajesK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności