Skocz do zawartości
Charakterek

Gorąca prośba. Ode mnie...

Rekomendowane odpowiedzi

Jacek wiedziałem,że się uda zebrać kasę na wózio:hurra: A jeżeli chodzi o dzieci z domu dziecka. Jacek jest okres zimowy zapytaj może kogoś czy czasem nie trzeba by kupić tym dzieciom może jakichś butów na zimę albo kurtek? Podejrzewam że też są im potrzebne a może nawet bardziej niż zabawki.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
udało się, uzbieralim ;)

Ano uzbieralim :super: Teraz jeszcze trzeba zamówićjakąs grawerowaną tabliczke :) No i alarm załóż - bo taki wypas, to .... amatorów może mieć wielu :hyhy: Żartowalem. Skoro się udało, to chyba jakiś JOKE można rzucić, co nie :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć Jacku - tak jak obiecałam - właśnie przed chwilą poszło na Twoje konto trochę kaski :) wiem ze na wózek już uzbierałeś, ale dzieciaczkom też się przyda :)) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - obdzwoniłem domy dziecka - w Radomiu mają sponsorów i nają wszystko. Naromiast w Kozienicahch (30 km od Radomia) mają duże potrzeby. Więc tam uderzymy - zapytam co im potrzebne - i jeśli ktoś miałby takie rzeczy zbędne - poprosiłbym o podsyłania na mój adres. Bo tam nie tylko pieniądze, ale i rzeczy, a jak ktoś miałby po malutkich dzieciaczkach odzież, to by było ekstra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po malutkich dzieciaczkach odzież

 

Po malutkich czyli... Masz może jakiś przedział wiekowy dzieciaków, bo wiesz dla jednych np. 3 lata to malutkie, a dla drugich to już duże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie - obdzwoniłem domy dziecka - w Radomiu mają sponsorów i nają wszystko. Naromiast w Kozienicahch (30 km od Radomia) mają duże potrzeby. Więc tam uderzymy - zapytam co im potrzebne - i jeśli ktoś miałby takie rzeczy zbędne - poprosiłbym o podsyłania na mój adres. Bo tam nie tylko pieniądze, ale i rzeczy, a jak ktoś miałby po malutkich dzieciaczkach odzież, to by było ekstra!

A maskotki też mogą być ??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze oddawalem zbednie rzeczy doroslych lub po dzieciach do Monaru. Rozmiar nie jest istotny.

Wazne zeby ubrania, kurtki, buty lub inne co macie zbedne nadawaly sie do uzytku. Zabawki/maskotki tez w to wlaczamy.

 

 

 

W kwestii formalnej.

Zeby odciazyc Jacka od paczek/workow proponuje podsylac do mnie.

Adres na PW, lub tel. jak w podpisie. 500 268 566.

 

 

Jeszcze jedna WAZNA sprawa- Paczki wysylamy na swoj koszt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to tam razem z Pakafoto pojedziemy. A dzieci tam mają od noworodka do 18. Czyli pampersy i inne rzeczy też się przydadzą. A jeszcze jakby ktoś wlepę VW-passat załatwił, to nalepilibyśmy im w widocznym miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No w sumie to tam razem z Pakafoto pojedziemy. A dzieci tam mają od noworodka do 18. Czyli pampersy i inne rzeczy też się przydadzą. A jeszcze jakby ktoś wlepę VW-passat załatwił, to nalepilibyśmy im w widocznym miejscu :)

Oooo z tą wlepą to całkiem fajny pomysł :)

Ja mam gdzieś jakieś stare maskotki;) Co do ubranek to muszę pomyśleć,poszukać i popytać wśród znajomych - mamusiek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani! Z ostatniej zbiórki przelaliście pieniądze pisząc, że to na moje własne wydatki. Naprawdę ja tak zrobić NIE MOGŁEM! W ten oto sposób na dzieciaczki mamy już ponad 800 zł. Dziękuję wszystkim za dobre serduszka!

 

Wiadomość smutna - nie ma fioletowego CPS... Czyli z fioletowych dodatków lipa. Nie wezmę limona ani czerwieni, bo jeszcze na głowę nie upadłem. Wziąłem antracyt:

 

http://sklep.scigacz.pl/kask-szczekowy-shoei-multitec-kolor-antracyt-metalik-p-20684.html

 

Czyli taki mniej więcej...

Edytowane przez Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie czerwony. uwazam ze bylby wspanialy :) czerwona strzala W12 z wlepa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie czerwony. uwazam ze bylby wspanialy :) czerwona strzala W12 z wlepa

O ile dobrze zrozumiałam, chodzi o kolor dodatków a nie całego wózka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ile dobrze zrozumiałam, chodzi o kolor dodatków a nie całego wózka

Dobrze zrozumiałaś, chodzi o kolor torebki :rotfl:

 

Tamten kolor był czadowy, ale zawsze mozna chyba sprajem popsikać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak kolor dodatków. Czerwony bardzo się z tym kolorem ramy gry6zie. Z Kushalla podesłali propozycje albo limon albo antracyt (który to kolor był specjalnie z myślą o tej ramie robiony). Czyli dodatki antracyt, rama kameleon. Bo z zółtymi dodatkami obciachu robił nie będę... A Przy czerwonych i nienieskich jest tak, że bardziej zwracają uwagę dodatki niż kolor ramy. Więc ja chcę uwypuklić teńże kolor i postanowiłem jak wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze postanowiłeś - w końcu Tobie ma się podobać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak trzymać! Płacisz więc wymagasz!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś poszło zapotrzebowanie na poduchę. Przy dobrych wiatrach za tydzień będzie u mnie w domku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy możesz się spodziewać wózka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wózek koło 15 grudnia powinien przyjść, z tym, ze fakturę rozliczam pod koniec listopada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wózek koło 15 grudnia powinien przyjść, z tym, ze fakturę rozliczam pod koniec listopada...

 

No i :ok: najważniejsze że wspólnymi siłami dopięliśmy celu - trzymaj się Jacku

 

pozdrowionka !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności