Skocz do zawartości
vrl

Roleta bagażnika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam do kupienia oryginalna rolete bagażnika z prowadnicami. I pytanie, czy bede mógł ją u siebie założyć do tych platików co mam, czy te plastiki różnią się w wersji z roletą? 80zł za taki zestaw to dużo czy ok? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć jakieś zdjęcia poglądowe, bo nie bardzo się można zorientować;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli zestaw jest kompletny to pare otworow i zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 80zl to warto... na allegro chodzily takie rolety za 150zl....

Masz mozliwosc zalatwienia jeszcze jednej takiej rolety :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz krk też jakiś czas temu walczył z roletą. Może ma jeszcze jakieś namiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy z tym, że to nie jest pełny komplet z plastikami. To jest roleta z aluminiowymi prowadnicami. I czy to da rade do zwykłych przymontować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no raczej chyba nie.... bo same prowadnice nie wystarcza...

miedzy tymi "zwyklymi" plastikami a tymi z roleta jest duza roznica....

DUZA... bynajmniej wizualnie... jak dla mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby zamontować rolete musisz miec półki w których były montowane głosnik,jeśli ich niemasz to nie da rady........odległosć od szyby do miejsca montażu prowadnicy to jakieś 12-15 cm z kazdej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja, a szkoda bo juz wytargowałem na 70zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz juz wiem czemu one takie tanie .... :/ ciezko znalesc kompletna rolete z plastikami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Passat również nie był wyposażony fabrycznie w rolety. Skompletowanie rolet z prowadnicami, plastikami (plus koszty wysyłki) wyniosły mnie ok 300zł, ale WARTO BYŁO :) W końcu nie ma obaw zostawiania czegoś w kufrze bo jest to schowane pod roletą. A czego oczy nie widzą, tego sercu jest nie żal ;).

 

Polecam przejrzeć oferty na Allegro lub innych serwisach. Ja od jednego człowieka kupiłem roletę z prowadnicami, a na otomoto.pl wypatrzyłem rozebranego Passata, gdzie w kufrze zauważyłem plastiki z głośnikami :). Ale same te plastiki nie wystarczą, potrzebne są jeszcze te na nadkola. W sumie wszystkie plastikowe elementy do w y m i a n y. Tak bynajmniej było u mnie.

 

Pozdrawiam i życzę udanych łowów tychże elementów :581:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w bokach mozna zrobic naciecia i nie trzeba tego zmieniac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji bez rolety są inne plastiki, tak jak ktoś pisał, są to plastiki z takimi półkami na głośnikach i do nich mocowane są prowadnice... Ja jakiś czas temu wyrwałem takie półki bo moja jedna była połamana, więc jak ktoś jest zainteresowany, to mam do sprzedania 2 prowadnice, i ten plastik do mocowania na jedną stronę... Drugi mogę oddać za free, jest troszkę połamany, ale u mnie był jakoś poskładany i mi służył, a wmieniłem tylko ze względów estetycznych, więc myślę, że dałoby się go poskładać ;-) A plastiki mam kolory brązowego...

 

Pozdrawiam

Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomasz'u ja bym sie pisal na te prowadnice... ZAMAWIAM :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez plastików nic z tego :/ niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności