Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że MFD 2 mam okazje kupić od kumpla za 200 zł z PL menu i mapą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz anteny nawi więc jak ma działać? Musisz ją dokupić, reszta wtyków pasuje. Ale lepiej nie kupuj, ja ją chętnie wezmę :bezzebow Zresztą nie podjedzie do B5 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam Gat. E i RCD510 i nie rozładowuje.

 

Czy to znaczy , ze nie musze wymieniac w swoim, bo przymierzam sie do wymiany

RCD 300 MP3 na wlasnie RCD 510

i mam gateway z literka E.

Powiedz Piho jak to gra u ciebie i czy lepiej niz poprzednik bo nie wiem co miales wczesniej.

fota z gateway:

 

5e2ed6140f7e99e8e7610e67a67d8e8c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak u Ciebie. Miałem RCD300, wymieniłem na RCD510, gateway E H10 0080 i nie rozładowuje. Możesz spokojnie wymieniać radio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki stary. Kamien z serca bo juz zamowilem RCD 510 Delphi.

Niestety zdecydowalem sie na tego z ebay od azjatow ktory nie ma RDS ale sa w dobrej cenie.

Oto fotka mojego. Czas dostawy 25-40 dni.

e14e932093bcc2d51475df66d880f594.jpg

 

3a79fdc129248850a7d3bdf68014e033.jpg

Kabelek USB i Jack 3.5mm zamowiony rowniez .

384dbfa3d5beff019a921dcc6187378a.jpg

Jak radyjko bedzie sie sprawowac to

pomysle nad nawigacja....

To powod dla ktorego sie zdecydowalem

na Delphi bez RDS bo ma mozliwosc

dolozenia nawigacji .

 

 

Edytowane przez szugal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie, przymierzam się do zmiany radia na radio z navi. Sporo czytałem MFD2 i rns 510 (podobno najlepsza opcja). Mam jednak pytanie do Was jako ekspertów. Znalazłem coś takiego. Czy podejdzie i czy to nie strata kaski. Proszę o opinie.http://allegro.pl/3g-vw-skoda-seat-golf-b6-passat-gps-dvd-8-pl-i5040326174.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Panowie, przymierzam się do zmiany radia na radio z navi. Sporo czytałem MFD2 i rns 510 (podobno najlepsza opcja). Mam jednak pytanie do Was jako ekspertów. Znalazłem coś takiego. Czy podejdzie i czy to nie strata kaski. Proszę o opinie.http://allegro.pl/3g-vw-skoda-seat-golf-b6-passat-gps-dvd-8-pl-i5040326174.html

 

Dobry "KOMBAJN" ma DUAL CANA warto na moje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Pytanie tylko czy to nie awaryjne ustrojstwo... nie wiem też, czy nie będzie potrzebna zmiana getaweya (czy jak to się pisze...wiadomo o co chodzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Pytanie tylko czy to nie awaryjne ustrojstwo... nie wiem też, czy nie będzie potrzebna zmiana getaweya (czy jak to się pisze...wiadomo o co chodzi).

 

Ne będzie potrzebna zamian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko idzie w dobrym kierunku. Dzięki za odpowiedz :) po zakupie i montażu wrzucę kilka fotek, lub filmik, jak to się sprawdza w praktyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Moj szwagier kupil cos takiego:

03e6d899bcc285c88d9afaf6b04b4752.jpg

 

Gra to gorzej niż moje rcd300 i rozładowuje akumulator. Być moze ma znaczenie rocznik auta i kąkretny model radyjka .( Passat B6 2005 ) , radio czyta wszystkie płyty , ma navi i dual can , ale uwierzcie mi jakość wykonania i to jak gra nie powala na kolana, wręcz przeciwnie gra o wiele gorzej od fabrycznej RCD 300.

Dlatego zdecydowalem że jednak ważniejsze jest dla mnie Audio a nie navi i dvd i postanowiłem zakupić RCD 510 Delphi . Co prawda nie ma navi ale jakość audio na tym sprzęcie jest nieporównywalnie lepsza od Kombajnów Multimedialnych z Chin. Navi mam w Iphonie wiec zawszw mam przy sobie.

Oto radyjko jakie zamowilem:

Ten model ma opcie dolozenia navi:

a23c1749a302bc922df0573703e5b297.jpg

Edytowane przez szugal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też słyszałem, że jakość dzwięku nie należy do najlepszych. Słyszałem, że pomaga też ustawienie głośności w komp. Z drugiej strony mam kolegę, który montował podobny sprzęt do tego, który ja znalazłem i wszystko lata jak trzeba... to jak gra w totolotka...hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co powiecie na temat tego sprzętu???

http://allegro.pl/android-4-4-4-radio-dvd-nawigacja-vw-skoda-seat-3g-i5175816765.html

Nie chodzi mi o wykłady udowadniające wyższość RNS510 nad każdym innym, tylko o to czy któryś z Was ma taki lub podobny sprzęt na Androidzie 4.4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem laikiem w sprawach montażowo-kombinatorskich więc proszę was o pomoc. Posiadam w aucie radio RCD 300. Chciałem natomiast zmienić na rcd 310. I tutaj mam kilka pytań:

1. czy będzie działało wyświetlanie czujników parkowania? (mam przód i tył)

2. Jak z jakością dźwięku w porównaniu do rcd 300? Jest różnica czy nie za bardzo?

3. Czy jest kilka wersji rcd 310? Ja się spotkałem z co najmniej dwoma. (różnica w graficznej formie wyświetlania czujników parkowania)

4. Czy będzie potrzebna wymiana gatewaya i jeśli tak to na jaki numer?

5. Czy będą działać przyciski z kierownicy?

Mam auto z 2007 roku modelowego i produkcji, wersja comfortline

Ewentualnie jakie jeszcze informacje mogą być istotne w tej sprawie.

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz jaki masz gateway.

Ja wymienilem RCD 300Mp3 na RCD 510 i nie zmienialem gatewaya.Mam juz dwa miesiace i aku nie rozladowuje. Mam paska z 2007 sportline i gateway z literka E.

Edytowane przez szugal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zachciało mi się zmienić radio z mfd2 na Clarion. Wszystko działa oprócz sterowania z kierownicy podłączyłem wszystkie kable oprócz 4 i nie wiem gdzie z czym jest połączyć. Załączam kilka fotek. Na wyświetlaczu napisane jest Audio Active i nic nie mogę zrobić. Ten różowy to speed pulse brązowy to funkcja telefonu chyba wyciszenie niebieski z białym paskiem sterowanie z kierownicy a cały niebieski to antena. Po przeczytaniu pół internetu wystarczy że mam tą kostkę i sterowanie powinno działać ale niestety nie działa. I jeszcze jedno pytanie poprzednie radio miałem z nawigacją i wyświetlano mi na fisie czy będzie możliwość aby teraz też tak było? I co ze zmieniarką bo też miałem też da radę podłączyć. Sorry że tak dużo pytam ale w życiu tyle przewodów na raz nie widziałem nawet nie wiem jak ja je tam wszystkie zamieszczę:-o uploadfromtaptalk1427372616027.jpg

fa52b95b84d4a733feb8e0bad75ec349.jpg

uploadfromtaptalk1427372593098.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Mam ochotę zamienić zamontowane w aucie radio RNS 510 na jakieś inne - tańsze, mniej atrakcyjne dla pewnych osób. Jakie radio 2DIN (najchętniej dedykowane do Passata) zamontować, aby działało na nim sterowanie z kierownicy i aby współpracowało z fabryczną zmieniarką a do tego grało porównywalnie do RNS 510?

I drugie pytanie: jakie realnie pieniądze można dostać za używane RNS 510?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy. Mam ochotę zamienić zamontowane w aucie radio rns 510 na jakieś inne - tańsze, mniej atrakcyjne dla pewnych osób. Jakie radio 2din (najchętniej dedykowane do passata) zamontować, aby działało na nim sterowanie z kierownicy i aby współpracowało z fabryczną zmieniarką a do tego grało porównywalnie do rns 510?

I drugie pytanie: Jakie realnie pieniądze można dostać za używane rns 510?

 

rcd 510.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam kogos z lodzi ,zgierza .lub plocka zeby mi podlaczyl radio RCD 310 w Passacie B6 2006 r ,,bylo wsadzone zwykle radio a gdy wpinam kostek rozladowywuje aku w ciagu 2 dni i teraz pytanie czy konieczne jest to zeby ladowac nowego gatewaya czy pociagnac do kostki tez przewod od satcyjki i bedzie ok bo tak byl podciagniety do tych zwyklych iso do zwyklego radia czy to cos da ?

 

pozdrawiam i prosze o pomoc na

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam do mojego radia rcd 500 mam podpiętą zwykła przejściówkę z końcówką jack.jack.gdy podpinam np telefon z którego chce puścić muzykę W głośnikach w aucie jest cisza tak samo jest z odtwarzaczem mp3 .czy musze nacisnąć jakiś przycisk w radiu żeby zadziałało czy powinno odbyć się to automatycznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności