Skocz do zawartości
Gość UhU

Dlaczego Passat?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość phans

-duży rodzinny samochód (zwłaszcza kombi)

-dobry diesel a jak to diesel nie trzeba 5tys. obrotów aby czuć moc i oszczędny jak na 1,5tony

-mały problem z odsprzedażą

-jest sporo mechaników co się zna na VW oraz nie ma problemów z częściami

-mam lekki sentyment do VW (wcześniej miałem golfa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna wiedzialem ze kupie Passata. Ciesze sie ze mam mozliwie malo elektronicznych wspomagaczy jazdy (tylko ABS) ale zmienilbym jedynie kolor (choc juz sie do niego przyzwyczailem). Francuskie, japonskie czy angielskie, zadne nie rownaja sie z niemmieckimi choc patrzylem tez na Alfe i Forda ale toz to popelina w porownaniu z VW. A4 zbyt kojarzy mi sie z polskim handlarzem w brudnych skarpetach i sandalach wiec tez odpadlo. VW jest najmniej skazony polskim pospolstwem wiec dlatego tez go kupilem, ale wazniejsze od tego bylo: DUZO miejsca, swietna sylwetka (najladniejsza na rynku wsrod aut swojej klasy jak dla mnie) dostepnosc czesci, ekonomiczne zuzycie paliwa nawet przy 150KM no i dobre przyspieszenie. Nawet gdybym mial 15tysiecy zl wiecej na zakup auta, kupilbym ten sam model a glowy nie zaprzatal bym zadnym BMW3, A4, Alfa156 czy nie daj Boze E klasa :kwasny: Jedynie A6 wchodziloby w rachube.

Nastepne auto tez bedzie ze stajni VW-Audi. Na bank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzypek

BO TAK!!! :rotfl:

 

Miało być BMW 523 lub A4 1.8T :D

Wygrał pasek, bo:

-wejdzie do niego wózek..... a nawet 4 wózki chyba :zdziwko:

-da się go zagazować i dobrze to znosi.... przynajmniej mam nadzieję

-nie jest to BMW (których moja Pani nie trawi :) )

- jest V i syncro :padam:

 

.. no i jakoś go tak polubiłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Embyrys

A u mnie to był przypadek. Jako wieloletni fan Forda szukałem Focusa ewentualnie Mondeo w kombi i diesla. Tylko, że nie znalazłem dobrze utrzymanego egzemplarza. Aż tu któregos dnia Szwagier dzwoni (posiadacz Focusa zresztą) i mówi: "mam samochód dla ciebie". Pojechałem patrze, a tu Passsat stoi. Taki troche szpanerski z wyglądu nawet :hyhy: I zpewną taką nieśmiałością już ze mną został :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mną i za moim Vater od roku chodził po głowie jakiś kombiak (Mondeo, Laguna, Passat, A6), ale do tej pory nie trafił się żaden...ale za to znalazłem w b.dobrym stanie Paska sedana, którego teraz posiadam :D . W niedalekiej przyszłości(rok) pojawi się S80 i długo oczekiwany Passat kombi w ciemnym kolorze. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość barti_go

ja wybrałem B3 ponieważ,blacha ocynkowana -kombi duże wygodne wszystko zapakuję,łącznie z wanną :rotfl: 2.0GT limitowana wersja!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barti_go, i już sprzedajesz :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W niedalekiej przyszłości(rok) pojawi się S80

Wiesz, że to nie Volvo. Volvo skończyło się na serii 8xx i 9xx. Seria 3xx i 4xx to też nie Volvo. Seria 2xx to też Volvo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikael

Boommax jesli masz na mysli Volvo s80 to tylko nowe! http://images.google.se/images?hl=sv&q=%22nya%20volvo%20s80%22&sa=N&tab=wi

 

Bo jak masz na mysli stare s80 to ja odradzam! najbrzydsze volvo i najbardziej usterkowe. juz s60 ze skrocona dupka jest przystojniejszy choc reszta to samo. nie mowi ze autko zle bo tak nie jest ale ksztalty starego s80 przyprawiaja mnie o wymioty.

TYLKO NOWE S80 :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, że to nie Volvo. Volvo skończyło się na serii 8xx i 9xx. Seria 3xx i 4xx to też nie Volvo. Seria 2xx to też Volvo.
To co to jest?? Wiem, że były jakieś przejęcia, ale nie jestem w temacie . :niepewny:
Boommax jesli masz na mysli Volvo s80 to tylko nowe! http://images.google.se/i...%22&sa=N&tab=wi

Bo jak masz na mysli stare s80 to ja odradzam! najbrzydsze volvo i najbardziej usterkowe. juz s60 ze skrocona dupka jest przystojniejszy choc reszta to samo. nie mowi ze autko zle bo tak nie jest ale ksztalty starego s80 przyprawiaja mnie o wymioty.

TYLKO NOWE S80

Na nowego niestety chyba mi nie starczy. Ja myślałem o tym...przód tył środek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pakafoto napisał/a:

Wiesz, że to nie Volvo. Volvo skończyło się na serii 8xx i 9xx. Seria 3xx i 4xx to też nie Volvo. Seria 2xx to też Volvo.

To co to jest?? Wiem, że były jakieś przejęcia, ale nie jestem w temacie .

 

Volvo tak naprawdę to skończyło się na serii 850.

Seria 940/960/980 też jest Volvo.

 

W#b Volvo byly montowane silniki 2.4D od VW 2. 4 czyli LT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ma Volvo do passata ? :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikael
Ja myślałem o tym...

Zgadza sie ja tez mowilem o tym! S80 jest autem bardzo ale to bardzo usterkowym i drogim w utrzymaniu. Fakt ze auto ma duzo plusow wygodna duza limuzyna konkurent tylko do merca bo reszta sie chowa ale ma wiele wrodzonych usterek za ktore placi sie wielka kase w servisie. A jak dla mnie s60 jest ladniejsze od s80 bo ma skrocona dupke ktora w s80 moim zdaniem za bardzo odstaje. reszta jest to samo. AHA jak volvo to tylko BENZYNE bo szwedzi diesli dobrych nie robia! :dobani:

 

I jeszcze jedno nowe volva nie sa juz tak bezpieczne jak wersje wczesniejsze! maja tylko po 4 gwiazdki!

 

co ma Volvo do passata ?

 

TO MA VOLVO DO PASSATA ZE PASSEK JEST GORA!!! :ok::vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
S80 jest autem bardzo ale to bardzo usterkowym i drogim w utrzymaniu. Fakt ze auto ma duzo plusow wygodna duza limuzyna konkurent tylko do merca bo reszta sie chowa

 

All due respect ale S80 jest dla mnie za A8,BMW,S-klasa, Phateonem, nie mowiac juz o amerykancach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności