Skocz do zawartości
adams

Wolna amerykanka Lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mam pytanie. mój passek dusi się przy wysokich obrotach i nie ma siły na wyprzedzanie. czasem jestem już w połowie auta i nagle zaczyna zamulać. turbina chodzi ładnie bez luzów. przepływka wymieniona na nową. czy wina może leżeć po stronie katalizatora?

Podpinałeś pod VAG-a?Skoro jesteś pewien turbiny oraz przepływomierza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie mam pytanie. mój passek dusi się przy wysokich obrotach i nie ma siły na wyprzedzanie. czasem jestem już w połowie auta i nagle zaczyna zamulać. turbina chodzi ładnie bez luzów. przepływka wymieniona na nową. czy wina może leżeć po stronie katalizatora?

Nie wiem czy to pomoże ale u mnie działo się tak przy paliwie złej jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam bardzo proszę i pilne czy ma ktośz was forumowiczów rurę dolna w kształcie litery s od turbosprężarki do passata b5 fl pisać pilne pilne pilne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie mam pytanie. mój passek dusi się przy wysokich obrotach i nie ma siły na wyprzedzanie. czasem jestem już w połowie auta i nagle zaczyna zamulać. turbina chodzi ładnie bez luzów. przepływka wymieniona na nową. czy wina może leżeć po stronie katalizatora?
Szarpie przy tym?Jeśli tak to nastawnik w pompie do czyszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie szarpie. po prostu jakby nie miał siły. strasznie długo się rozpędza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że właśnie odkryłem , iż zdjęto mi kaganiec, pozdrawiam i zaległe życzenia.. arsen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako że właśnie odkryłem , iż zdjęto mi kaganiec, pozdrawiam i zaległe życzenia.. arsen.

w końcu żeś zajrzał;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako że właśnie odkryłem , iż zdjęto mi kaganiec, pozdrawiam i zaległe życzenia.. arsen.

Ave Cezar:respectPozdrawiam Arsen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam pytanie czy zna z was ktoś dobrego lakiernika z okolic Puław? Mam do pomalowania klapę w passacie bo tradycyjnie przy szybie wychodzi RUDA. Orientujecie jaki koszt byłby zrobienia tego?dodam że lakier to LC6U

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedź do Piotrowic 212 (Mieczysław Wolak) bodajże, okolice Nałęczowa super fachowiec sam robiłem kila razy u niego auto i nie można narzekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedź do Piotrowic 212 (Mieczysław Wolak) bodajże, okolice Nałęczowa super fachowiec sam robiłem kila razy u niego auto i nie można narzekać

 

A powiedz mi może pamiętasz ile płaciłeś za malowanie elementu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malowałem ze 3-4 lata temu to było 300-350zł za element zależy też za jaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! mam pytanie czy zna z was ktoś dobrego lakiernika z okolic Puław? Mam do pomalowania klapę w passacie bo tradycyjnie przy szybie wychodzi RUDA. Orientujecie jaki koszt byłby zrobienia tego?dodam że lakier to LC6U

 

W Tomaszowie, nie jaki Pan Kułakowski podobno robi dobrze i nie drogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kułagowski :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tym Kułakowskim słyszałem właśnie wiele osób mi poleca 250zł za element i nie interesuje go jak on jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie muszę teraz sobie kupić nowe felgi i chciałbym przycelować w 17 może 18 "

czy to prawda, że zawiecha, silnik i hamulce bardzo cierpią na większych felgach

pokierujcie linkiem jeśli macie jakieś sprawdzone tematy, chętnie poczytam

na innych forach opinie są podzielone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik i hamulce to raczej nie bo i niby z jakiego powodu mają ucierpieć....

 

Jedyne co to przez mniejszy profil opony, wahacze mogą delikatnie szybciej się zużywać. Wiadomo im większa felga, mniejszy profil, tym mniej komfortowo, sztywniej bo opona nie amortyzuje już nierówności, ale to są niewielkie zmiany.

Z drugiej strony ja po przesiadce z 205/60/15 na 225/45/17 czuje sporą różnicę w komforcie ale i tak nigdy nie wróciłbym do 15...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony ja po przesiadce z 205/60/15 na 225/45/17 czuje sporą różnicę w komforcie ale i tak nigdy nie wróciłbym do 15...

A jakaś różnicę w spalaniu zauważyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności