Skocz do zawartości
adams

Wolna amerykanka Lubelskie

Rekomendowane odpowiedzi

pójdzie po gabarytach i FIAT-a Ducato

:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Alfę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaco, podobno furmankę zakupiłeś?
Jak ma ci odpowiedzieć jak dostał bana od twojego kolegi :D

 

Jakby ktoś był zainteresowany to mam ładnego Passata 3bg kombi 2001r 131tdi na bixenonie, navi, 4 lata w kraju, nowe turbo itp cena 17500 ;)

Edytowane przez Walldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a samo navi ile? luka.gif

 

 

samo navi 17 500 tyś/ jaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ma ci odpowiedzieć jak dostał bana od twojego kolegi

Waldek, ale ja przecież nie mam kolegów :P

 

a Jaco w sumie sesemesa może wysłać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem tu już dziś, ale napisze raz jeszcze, spokojniej.

otórz jakiś debil zarysował mi i powgniatał samochód na parkingu pod realem, i był takim frajerem bez honoru że uciekł i nawet numeru nie zostawił, zgłosiłem sprawę na policje, czekamy na nagranie z monitoringu, wiem iż był to jasno niebieski samochód , bo taki lakier został na moim, więc jabyście widzieli jasno niebieski samochód z obtartym zderzakiem od str kierowcy z przodu, lub od str pasażera z tyłu(bo przecież bałwan mógł cofać!) to możecie go zabić.. a potem zapytać "co się stało się"

 

ludzie to szmaty bez honoru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko arsen kręce sie po mieście więc wyczaje gościa.Jak mógł takiego paska zarysować!!!Swoja drogą pod Galerią ZONE na właśne oczy widziałem jak Gość po 50-tce parkował astrę 2 i zarysował A4 właśnie nie wyrabiajac sie przodem.Był na tyle bezczelny ze nawet nie spojrzał na zniszczenia.Ale Wkur...em sie i pomyślałem jakby tak mi zarysował i zwróciłem mu uwagę ze jest na tyle bezczelny ze nawet nie spojrzy co zrobił tylko idzie z Żonką do lekarza.Jak mu pokazałem zarysowany przód w jego astrze to powiedział bezczelnie że tak miał.Powiedziałem ze jak nie znajdzie właściciela A4 albo numeru nie zostawi to sam go znajdę i dam na niego namiary.Zrobiłem zdjęcie.Gdyby ktos znał właściciela A4ki to dajcie mu cynka kto mu zderzak zarysował.

IMAG0136.jpg

IMAG0137.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to jest, gość po 50 myśli że wszystko mu wolno a młodzi nie potrafią jeździć bo jeżdżą szybko, i jeszcze szedł na beszczela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ubije jak psa.. potrzebuje dojścia tylko do monitoringu w REALu jakby ktoś miał.. Pan policjant mi to poradził ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dojścia??? chyba żartujesz, nikt nie da Ci oficjalnie nagrania, za to się z roboty wylatuje

jeżeli zgłosiłeś to Policji to oni piszą pisemko do sklepu Real i bez problemów dostają nagranie, jak jeszcze tego nie zrobili to ich pogoń bo dyski monitoringu naprawdę szybko się zapełniają i nadpisują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie :D myślę że żaden ochroniarz marketowy który zarabia 5 zł na godzinę nie będzie się narażał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może się okazać, że monitoring od dłuższego czasu nie działa spotkałem się wielokrotnie z taką sytuacją, ale co do wypowiedzi Kazia zgadzam się nagrania długo przechowywane nie są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cwiru, ostatnio nasze polskie fbi chciało nagranie z jednego z naszych monitoringów, zaginął jakiś chłopak, który przechodził obok naszego budynku, gdzieś tam w lubelskim

oczywiście zapakowałem się w samochód żeby szybko odczytać i co? okazało się że akurat ta jedna jedyna kamera się wypięła i nie nagrywała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jeszcze jaka jakość tego nagrania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem z zawodu serwisantem CCTV ja nie potrzebuje nagrania.. ja potrzebuje dojścia.. wejścia na serwis.. an 15minut...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PeTeR_lsw

Siema wszystkim.Mam taki problem,że potrzebowałbym spotkać się z kimś z Lublina i okolic z silnikiem 2.0 115KM. Chciałem przepiąć przepływomierz powietrza...bo mój prawdopodobnie już padł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei potrzebowałbym kontaktu z kimś kto robił sam lub robiono mu rozrząd w vr5 agz 110kw w okolicach Lublina bo coraz cieplej za oknem i trzeba się szykowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz ze masz tam łańcuch ? dla tego nie ma raczej sensu robić jak nic się nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności