Skocz do zawartości
MAXIMUS1207

Spot opłatkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Tradycyjnie jak co roku zbliza sie termin spotu opłatkowego.Poniewaz nikt jeszcze nie zapuscil tego tematu a poprzednie byly w okolicach lodzi proponujemy razem z Tedi'm by tegoroczny odbyl sie w okolicach Poznania.Termin 6.XII lub 13X

 

Grupa Wlkp zaprasza wszystkich chetnych do wspolnego podzielenia sie oplatkiem.

 

Dodano dnia 21.10.2008 00:14

Spot Opłatkowy odbędzie się w zajeździe „Dziupla” w Goleczewie. http://dziupla-countryrestaurant.com.../10_medium.jpg . Lokal ten swym wyglądem przypomina stara chatę wiejską. Klimat ten zachowany jest też w wnętrzu dlatego co poniektórym doradzam zabranie poduszek bo raczej nie doszukacie się tam klubowych foteli. Ten kameralny obiekt może pomieścić do 45 osób.

W kwocie 50 zł otrzymamy: obiad, napoje cieple, zimne, platery z wędlina, ciasto, coś ciepłego na koniec. Reszta jest ustalana.

Na miejscu jest b. duży parking. Muzykę ustalamy sami.

attachment.php?attachmentid=5591&d=1224625806

Edytowane przez artmin
dodano info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za :ok: Na taką odległość mogę się wybrać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam wszystko jedno, droga nie gra roli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

dokladnie, powiescie sonde z terminem ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie jak co roku zbliza sie termin spotu opłatkowego.Poniewaz nikt jeszcze nie zapuscil tego tematu a poprzednie byly w okolicach lodzi proponujemy razem z Tedi'm by tegoroczny odbyl sie w okolicach Poznania.Termin 6.XII lub 13X

 

Grupa Wlkp zaprasza wszystkich chetnych do wspolnego podzielenia sie oplatkiem.

 

Terminy

1-6XII

2-13XII

Wpisujcie w postach co komu pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zapraszamy do wypowiedzi sie na termin oplatka a Ja z Maximusem juz sie ty zalmiemy sondy niestety nie zrobimy bo nie jestesmy opiekunami zadnej z grup pozdro Tedi i Tediczka oczywiscie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

no przeca modzi i admini tez to czytaja ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sonda dodana :)

Czas zamknięcia to 14 listopad, jeśli ma być inny dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w sprawie imprezy oplatkowej w lodzi.

 

otoz my tu w lodzkim juz z opiekunem grupy, jezdzimy po okolicach i mamy juz dwie miejscowki odnosnie spotkania oplatkowego. oczywiscie jeszcze nic nie zaklepane. ale miejsca sa i termin mamy narazie ustalony na 13 grudnia. minimalna grupa osob to 35-40 osob. ale jak bedzie nas wiecej to lepiej.

 

tak wiec takie male pytanie. czy wy juz tam w poznaniu tez macie cos na oku??? czy dopiero zamierzacie sie rozgladac.

 

pozdrawiiam

 

ps. chyba ze ludzie z forum zadecyduja ze chca jakies odmiany i wola sie spotkac w innym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze data odpowiednia bo musi byc czas na zorganizowanie lokalu i rezrwacjie dzieki za dodanie sondy Tedi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu gdzie to spotkanie? Bo jeśli w Poznaniu to myślę że z grupy zachodniopomorskiej ktoś by się zdecydował (np. ja). Łódź odpada. Po pierwsze okres przedświąteczny (dużo pracy) poza tym to dla nas prawie wyjazd jak do Spały (finanse).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To w końcu gdzie to spotkanie? Bo jeśli w Poznaniu to myślę że z grupy zachodniopomorskiej ktoś by się zdecydował (np. ja). Łódź odpada. Po pierwsze okres przedświąteczny (dużo pracy) poza tym to dla nas prawie wyjazd jak do Spały (finanse).

 

Jacku Zyndram napisał że poczyniliśmy pierwsze kroki do zorganizowania opłatka jesteśmy na etapie szukania tańszego lokalu ( poprzednie miejsce gdzie były organizowane "opłatki" i "jajeczka" już jest nieaktualne ponieważ pani Małgosia która nas zawsze gościła pozbyła się lokali ) a cena była atrakcyjna 35,00 pln-ów na chwilę, obecną nie znaleźliśmy nic tańszego niż 60,00 pln-ów i pamiętaj że miejscówkę szukamy z parkingiem i ewentualnie z miejscem na nocleg gdzieś w pobliżu.Dlatego tak jak napisałeś okres przedświąteczny dużo wydatków i odległość i niejednokrotnie tak jak ja czasi, Tedi, taison28 i pewnie Ty jedziesz ze swoją lepszą "połówką" czyli żonką, dlatego cena jest tutaj bardzo istotna. Ja oczywiście jeżeli termin nie będzie kolidował z innymi obowiązkami zawitam na opłatek do WLKP choś nie poprzestajemy na szukaniu lokalu w okolicy Łodzi.

 

pozdrawiam !!!

Edytowane przez jumbol69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiście jeżeli termin nie będzie kolidował z innymi obowiązkami zawitam na opłatek do WLKP choś nie poprzestajemy na szukaniu lokalu w okolicy Łodzi.

 

Maćku a tam gdzie było porzegnanie kuczlawa:?: eh tylko tam to od Łodzi jest jeszcze jakieś 60km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maćku a tam gdzie było porzegnanie kuczlawa eh tylko tam to od Łodzi jest jeszcze jakieś 60km

 

odległość nie ma dla mnie większego znaczenia tylko czy cena będzie atrakcyjna dla innych a o szczegóły musisz pytać wiki-ego bo to no był organizatorem.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

panowie z calym szacunkiem ale nikomu zylka nie peknie jak sie tym razem bujnie do pyrlandii ... dosc monopolu ziemii obiecanej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi tam łódz pasowała .... do poznania juz jest gorzej raz ze dalej 2 ze gorsza droga do przejechania ( tu wpadam na 2 pasmówke) i jade bez zadnego propblemu i jazdy po wsiach ) a pozatym od kad pamietam to Łódźzawsze robila i oplatka i jajeczko ... mozecie nazwac to monopolem czy czym tam chcecie ale jak dla mnie to ich działka

 

P.S.

 

Sądze ze na malopolske Łódz moze liczyc co do poznania nie wiem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mi tam łódz pasowała .... do poznania juz jest gorzej raz ze dalej 2 ze gorsza droga do przejechania ( tu wpadam na 2 pasmówke) i jade bez zadnego propblemu i jazdy po wsiach ) a pozatym od kad pamietam to Łódźzawsze robila i oplatka i jajeczko ... mozecie nazwac to monopolem czy czym tam chcecie ale jak dla mnie to ich działka

 

P.S.

 

Sądze ze na malopolske Łódz moze liczyc co do poznania nie wiem !

 

Ale jesteś Magda egoistka :P Pomyśl że może inni też by chcieli na taki opłatek zawitać ale z racji łódzkiej odległości jest im nie dane...Raz możecie wy ruszyć swoje pupy i zrobić te 100 km więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też opowiadałbym się za Łodzią lub jej okolicami i jak tylko będzie organizowany w tej lokalizacji to wybieram łódzką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jest na to rozwiazanie dosc drastyczne ale jest ... jesli jedni nie pojada do łodzi bo daeko a inni do poznania bo tez daleko to cholercia beda dwa oplatki jeden tu 2 tu i po sprawie .. łącznosc zrobimy telefoniczna i bedzie ;)

 

i nie jestem wieksza egoistka niz ty :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał Magda

a mi tam łódz pasowała .... do poznania juz jest gorzej raz ze dalej 2 ze gorsza droga do przejechania ( tu wpadam na 2 pasmówke) i jade bez zadnego propblemu i jazdy po wsiach ) a pozatym od kad pamietam to Łódźzawsze robila i oplatka i jajeczko ... mozecie nazwac to monopolem czy czym tam chcecie ale jak dla mnie to ich działka

 

P.S.

 

Sądze ze na malopolske Łódz moze liczyc co do poznania nie wiem !

 

Ale jesteś Magda egoistka Pomyśl że może inni też by chcieli na taki opłatek zawitać ale z racji łódzkiej odległości jest im nie dane...Raz możecie wy ruszyć swoje pupy i zrobić te 100 km więcej.

__________________

 

derlysy, a jak przyjeżdzają chłopaki ze wschodniej części Polski a zapewniam Cię że mają taką samą drogę do Łodzi co Ci z Poznania albo i nawet dalej a droga nie jest piękna i na jajeczku czy na opłatku pojawiają się, a z Poznania wskakujesz na autostrade i wyskakujesz pod Łodzią w Strykowie. W zeszłym roku był kolega z pod Rzeszowa to można porównać do odległości z woj. zachodniopomorskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności