Skocz do zawartości
MAXIMUS1207

Spot opłatkowy

Rekomendowane odpowiedzi

czasi chlopaki a o dziewczynach to zapomniales ... amlopolska to glownie kobiety :D jakos tak wyszlo :D

 

no no ja z karakowa do poznania mam 450 km jadac przez wroclaw wiec defakto do wrocka luzk bo a4 a pozniej same wiochy a Damian ty do poznania masz 230 Km jaka roznica ?? to nie jest 100 km tylko ponad 200 , co prawda ty lodzi masz 450 a ja 250 tez roznica 200 km ... wiec i tak zle i tak niedobrze !

Edytowane przez Magda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sobie taki opłatek wyobrażasz jak np w tamtym roku ?? Że jadę 560 km bez noclegu i po opłatku kolejne tyle wracam ?? Piszesz o koledze z Rzeszowa ok szacunek dla niego. Ale chyba nikomu korona z głowy nie spadnie że raz może być w Poznaniu a kolejny w Łodzi.I problem dojazdów byłby rozwiązany. No ale to Wasza decyzja nie ja to organizuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok koniec klotni !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT łysy ale Wy macie autostrady ...... ja do poznania ni choinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OT łysy ale Wy macie autostrady ...... ja do poznania ni choinki

 

Takie autostrady że do Spały jedziemy 8 godzin. Dojazd do Poznania do niby tej autostrady mimo że to 250 km jedziemy 4 godziny takie oto super drogi mamy. Dobra żeby nie było - zrobicie go gdzie chcecie, przecież nie wszyscy muszą tam być...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co kłócić nasz forumowy "turysta" tj. Majcin do WLKP też ma około 500 km ja mam nadzieję podam dokładne info w tym tygodniu co do opłatka w Łodzi niech koledzy z WLKP też coś bliżej napiszą ewentualnie odbędą się 2 co oczywiście wiążą się z mniejszą frekwencją ale wiadomo jeszcze się taki nie urodził co każdemu dogodził - czekamy na rozwój sytuacji i tak każdy wybierze opcję dla siebie wygodniejszą.Szkoda tylko bo koledzy z WLKP zawsze byli obecni na spotach okolicznościowych w Łodzi.

 

pozdrawiam !!!

Edytowane przez jumbol69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macieju wyłącznie dyskutujemy ;) Jasne poczekamy na rozwój sytuacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Macieju wyłącznie dyskutujemy Jasne poczekamy na rozwój sytuacji

 

oczywiście - choć z chęcią bym się min. z Tobą spotkał jeszcze mam w pamięci sierpniowy spot gdzie was odwiedziłem ( jedyny jasny punkt w moim życiu w ostatnim czasie i oczywiście niespodziewajka chłopaków z mojej grupy 26.09 )

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostro, ostro jest ale myślę, że dojdzie się do kompromisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze zrobic spota gdzies kolo Konina tak chlopskim targiem 200 km przez pol i bedzie dobra miejscówka dla kazdego ... to tylko propozycja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie ja jak napisałem i dobrze ujął to Damian zrobić 2x w roku 500 x 2 (Spała i opłatek) nie jestem w stanie. Po pierwsze primo finansowo (za chorobowe i rentę żoneczki nie jestem w stanie wyjechać, przeżyć miesiąc i do tego dochodzi jeszcze okres przedświąteczny). Niestety Polskie realia (lekką ręką taki wyjazd to ok 400 zł dojazd 3 osoby opłata za imprezę, o jedzeniu po drodze nie wspomnę). Dlatego jeśli bliżej, tak (odmówię sobie paru rzeczy) jeśli koło Łodzi, nie (wybaczcie). Proza życia nie stać mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moze zrobic spota gdzies kolo Konina tak chlopskim targiem 200 km przez pol i bedzie dobra miejscówka dla kazdego ... to tylko propozycja

 

To może u boommaxa?, Może chłopak już będzie zaopatrzony na święta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może u boommaxa?, Może chłopak już będzie zaopatrzony na święta

hmm sadzisz ze by byl zachwycony ?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z tego co rozmawialem z bomaxem, to chlopak jest bardzo zalatany. nie ma czasu nawet wyslac koszulek ktore wozi od sierpnia w bagazniku.

 

tak wiec tym bardziej nie znajdzie czasu na latanie po koninie w poszukiwaniu miejscowki

 

a przeciez chyba nam nie chodzi o to by znalesc pierwsza lepsza knajpe byle zucili jakis kotlet z psa trzeciej kategorii pomielony razem z buda :D

 

chodzi o to by sobie spokojnie usiasc i pogadac i cos zszamac i sie napic.

a propo to jeszcze sie zastanawiam czy jak tu w lodzi byl by oplatek to czy by jakiegos karpika nie zamowic. dla kazdego po dzwonku :)

 

no ale poczekamy na rozwoj sytuacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze za rozpetala sie mala burza;) Na forum glucho a byl juz najwyzszy czas by zaczac rozgladac sie za jakims lokum wiec stad moj i Tedi'ego pomysl.Mieszkamy w Poznaniu wiec i propozycja zorganizowania spotu tutaj a nie ... w Przemyslu.W ciagu najblizszych dni podzielimy sie konkretami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może u boommaxa?, Może chłopak już będzie zaopatrzony na święta

 

Czarek

Ty chcesz żeby "opłatek" był w czerwcu, a "jajeczko" w październiku :confused:.

Paweł niech skonczy temat z koszulkami, to może na święta bede zaopatrzony w koszulkę :D

 

Pozdrowionka

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja opłatek obstawiam w ŁODZI !!! :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też śmigam do Lodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też śmigam do Lodzi :D

 

Jeżeli opłatek będzie 13 grudnia i znajdziesz jedno miejsce, żeby mnie zabrać to tez pojade :)

 

Bo z Gdyni na Łódź to i tak przez Elbląg musisz jechać ;) a i taniej będzie wtedy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli opłatek będzie 13 grudnia i znajdziesz jedno miejsce, żeby mnie zabrać to tez pojade

no pewnie :) mamy jeszcze czas by sie zgadać dokładniej, na obecna chwile jade sam

do wyjazdu jeszcze daleko ale ja już wiem, że musze jechać bo jak nie pojade to mnie później coniekórzy powieszą, haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności