Skocz do zawartości
scrabit

Alternatywa dla Passata

Rekomendowane odpowiedzi

scrabit jak coś kupisz to się pochwal na forum , bardzo jestem ciekawy na co się zdecydujesz ? , myślę że to i tak będzie pasek !;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm panowie dzisiaj mialem do dyspozycji nową mazde 3, jesli mazda 6 faktycznie jezdzi jeszcze lepiej to chyba passatowi bym powiedział sajonara ;]

3ka ma rozstaw osi taki sam jak passat b3 kombi, wnetrze wygodne i komfortowe, niesamowita elastycznosc i ekonomia- mojej ciotce pali 4,2. 1,6 diesel, prowadzi się naprawdę świetnie, scrabit przejedź się 6ką i mozliwe ze zapomnisz o passacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem , fajne autko "dla ciotki " , soory ale nie moglem się powstrzymac !!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no masz racje, zgadzam się ze jest to auto dla ciotki :D ale mazda 6 juz raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie no masz racje, zgadzam się ze jest to auto dla ciotki :D ale mazda 6 juz raczej nie.

 

mazdą 3 jeździłem :D

wiem co jest warta... ale jak znajdę 6 to wezmę ojca i zaliczę przynajmniej jazdę próbną :)

no i pewnie się pochwalę choć troche to potrwa... postępowanie muszą umorzyć.

Edytowane przez scrabit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mazdą 3 jeździłem :D

wiem co jest warta... ale jak znajdę 6 to wezmę ojca i zaliczę przynajmniej jazdę próbną :)

no i pewnie się pochwalę choć troche to potrwa... postępowanie muszą umorzyć.

 

Byłem dokładnie w takiej samej sytuacji jak Ty. Skradziono mi samochód, czekałem na odszkodowanie i w międzyczasie szukałem następnego. Padło właśnie na mazdę z czego bardzo się cieszę.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak tam, na co się zdecydowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jak tam, na co się zdecydowałeś?

 

Hmmm, byłem obejrzeć 2 Mazdy i... tak zniszczonych samochodów (2002 i 2003) nie widziałem - gdzie Ci właściciele trzymali te samochody. rzuciłem jeszcze okiem na jednego Paska - niestety bity. za to przypadkiem jechałem roverkiem 75 w kombi... ten środek śliczny. i ten silnik. widać powiązanie z BMW. Poszukiwania trwają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejedź się jeszcze bmw e46 touring, sam obecnie się waham a4/e46/passat kupię to co się trafi w najlepszym stanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przejedź się jeszcze bmw e46 touring, sam obecnie się waham a4/e46/passat kupię to co się trafi w najlepszym stanie ;)

Miałem A4 i powiem Ci , że autko bardzo fajne ale miejsca z tyłu to nie ma !!! . Potrzebowałem większy samochód (rodzinny ) dlatego kupiłem paska , jeżeli jeździsz sam lub we dwoje to spoko , ale komplet na pokładzie i robi się ciasno !!! . W B-emce jest już lepiej ( szersze siedzisko ) ale cudu nie ma w porównaniu do paska oczywiście .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pod dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugiej przerwie.

 

Miałem się pochwalić więc to robie - (rainman777 - miałeś racje) jest PASSAT!! :) Ojciec się w końcu zdecydował :)

a powiem, że niewiele brakowało a było by AUDI A6

Edytowane przez scrabit
Automatyczne z??czenie postów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiele brakowało do szczęscia :P

 

joke :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiele brakowało do szczęscia :P

 

joke :vw:

 

fakt, A6 wymiata ale za tą samą cene dostałem lepiej wposażonego, nowszego o bogatszego VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :) Kurde... Marzy mi się taki 3BS Variant w manualu w beż skórze z alcantarą na full wypasie... Ryk W8 jest boski :D Jeszcze raz gratuluję zakupu... Bezawaryjności i przyjemności z jazdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności