Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co znalazlem za 500zl caly kompel stan wizualny wyglada w miare dobrze. Na chwile obecna mam depo zwykle ale niestety nie jestem do konca zadowolony jedna swieci swietnie druga niestety troszeczke odbiega od idealu. Ale co orginalek to orginalek. Własnie dlatego sie zastanawiam czy warto inwestowac!!

Hmmm...to do b5 byly ori soczewki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...to do b5 byly ori soczewki?

 

Były,ja mam przecież xenony Hella :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Były,ja mam przecież xenony Hella :)

A myslalem ze to depo.

Hmmm...w uk jeszcze nie widzialem ori.

Ale to kraj trzeciego swiata wiec nie biore ich pod uwage ;)

Ze ja nie wiedzialem tego jak mialem b5... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce zapytać tych ktorzy mają orginalne soczewki w passiakch, jaki jest efekt swiecenia. ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chce zapytać tych ktorzy mają orginalne soczewki w passiakch, jaki jest efekt swiecenia. ????

Nadzwyczajny!

A tak poważnie, to jakiej odpowiedzi się spodziewasz? Świecą dobrze, jak to soczewki... :zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zmusiło mnie do wymiany lamp. Stare nie dość, że pożółkłe, zero świecenia praktycznie, to jeszcze rozwalona całkowicie regulacja. Niestety finanse dość mizerne więc stać mnie na takie: http://moto.allegro.pl/reflektory-migacze-vw-passat-b5-96-01-h4-h7-p-l-i1532645204.html

 

Nie pytam o jakość bo za tą cenę wiadomo, no i trochę tu poczytałem, ale pytam o sprawy homologacyjne: czy nie będzie problemu z ustawieniem i ogólnie przeglądem oraz policją.

I czy nie będzie problemu z podłączeniem ich

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zmusiło mnie do wymiany lamp. Stare nie dość, że pożółkłe, zero świecenia praktycznie, to jeszcze rozwalona całkowicie regulacja. Niestety finanse dość mizerne więc stać mnie na takie: http://moto.allegro.pl/reflektory-mi...532645204.html

 

Nie pytam o jakość bo za tą cenę wiadomo, no i trochę tu poczytałem, ale pytam o sprawy homologacyjne: czy nie będzie problemu z ustawieniem i ogólnie przeglądem oraz policją.

I czy nie będzie problemu z podłączeniem ich

Pozdrawiam

 

Osobiście w wielu paskach widziałem takie lampy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zmusiło mnie do wymiany lamp. Stare nie dość, że pożółkłe, zero świecenia praktycznie, to jeszcze rozwalona całkowicie regulacja. Niestety finanse dość mizerne więc stać mnie na takie: http://moto.allegro.pl/reflektory-mi...532645204.html

 

Nie pytam o jakość bo za tą cenę wiadomo, no i trochę tu poczytałem, ale pytam o sprawy homologacyjne: czy nie będzie problemu z ustawieniem i ogólnie przeglądem oraz policją.

I czy nie będzie problemu z podłączeniem ich

Pozdrawiam

 

Osobiście w wielu paskach widziałem takie lampy.

 

"nasze reflektory posiadają homologacje : ECE"

 

Edytowane przez shred23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zmusiło mnie do wymiany lamp. Stare nie dość, że pożółkłe, zero świecenia praktycznie, to jeszcze rozwalona całkowicie regulacja. Niestety finanse dość mizerne więc stać mnie na takie: http://moto.allegro.pl/reflektory-mi...532645204.html

 

Nie pytam o jakość bo za tą cenę wiadomo, no i trochę tu poczytałem, ale pytam o sprawy homologacyjne: czy nie będzie problemu z ustawieniem i ogólnie przeglądem oraz policją.

I czy nie będzie problemu z podłączeniem ich

Pozdrawiam

 

 

policja sie nie do czepi bo lampy wygladaja prawie jak w orginale ,nie zobacza różnicy ,jak dla mnie normalna zwykła lampa ,homologacja do czego to nie ksenon ze musi miec homologacje , jak ciężko z kasą a musisz wymienić to te będą dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne o co bym się martwił to problemy z regulacją i instalacją. Jeśli to wierna kopia Helli wykonana w Chinach, to powinna świecić przyzwoicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze zdjęć jak widać to powinny pasować,tylko że na zdjęciu nie ocenisz minimalnych różnic które wyjdą dopiero przy montarzu , a wszedłem kolego na komentarze u tego sprzedającego i znalazłem najswieższy komentarz na temat tych lamp

 

 

PiotrGefert (162) (Kupujący) Negatywny śro 02 mar 2011 14:20:24 CET 1476257842 Pokaż

nabyłem REFLEKTORY VW PASSAT B5 96-00, towar przyszedł uszkodzony, sprzedawca nie zgadza się na wymianę, bardzo kiepskiej jakości zamiennik, nie polecam

 

 

 

a jeszcze kolego możesz jeszcze taniej kupi takie lampy i nie płacić 260zł jak możesz zapłacić 180zł za takie same zamienniki,no ale wiadomo jaka bedzie jakiośc towaru

Edytowane przez bolo02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie co radzicie bo musze coś zrobić ze swoimi słabymi lampami, czy kupowac DEPO kwota około 500zł, czy za 200zł regerować swoje oryginalne lampy u użytkownika PAAW-dawid z allegro? co byście zrobili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie co radzicie bo musze coś zrobić ze swoimi słabymi lampami, czy kupowac DEPO kwota około 500zł, czy za 200zł regerować swoje oryginalne lampy u użytkownika PAAW-dawid z allegro? co byście zrobili?

Masz soczewki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, chyba nie to są zwykłe halogenowe, to passat przed liftem jest rok 2000. kupowałem ostatnio żarówki do niego H1 i H7 jeśli to ma z tym jakiś związek, i o ile długie światła są OK, to na mijania aż boję się jeździć nocą, żarówki kupowałem lepsze philipsa.

Edytowane przez zuku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie, chyba nie to są zwykłe halogenowe, to passat przed liftem jest rok 2000. kupowałem ostatnio żarówki do niego H1 i H7 jeśli to ma z tym jakiś związek, i o ile długie światła są OK, to na mijania aż boję się jeździć nocą, żarówki kupowałem lepsze philipsa.
to są soczewki http://allegro.pl/lampy-vw-passat-b5-97-00-soczewki-ringi-chrome-i1533946173.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc ja mam te zwykłe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykłe oryginalne lampy, przyglądałem się im im dość sporo porysowane przednie szkła są, nie wiem czy dawać do renowacji czy iść w te zamienniki depo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to są soczewki, ale "tjunerskie",

wiem ze to "tjunerskie" soczewki to miał być tylko przykład ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności