Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym wybrał za 539zeta czarne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te FK z oddzielnym kierunkiem - sonar to szit - macałem je. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz patrzec za lampami napewno nie z ciemnym srodkiem,znajdz sobie taki model co jest w calosci bez oddzielnego kierunkowskazu ale z jasnym srodkiem,bo inaczej bedzie brzydko wygladalo,pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
klik popatrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co sadzisz ze pasuje??gdby nie te czarnme felgii to napewno nie pasowalo by chociaz i tak mi sie nie podoba,lepszy jest jasny srodek a kazdy zreszta ma swoje upodobanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i co sadzisz ze pasuje??gdby nie te czarnme felgii to napewno nie pasowalo by chociaz i tak mi sie nie podoba,lepszy jest jasny srodek a kazdy zreszta ma swoje upodobanie

 

 

pasuje

 

ze srebrnym srodkim do niczego to by nie pasowalo - a tak ladnie sie komponuje z grillem listwami itp

srebrny srodek w tym przypadku zalatywal by wieś - tuningiem:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzebien88

heh no i tak nie wiem... jeszcze musiał bym zobaczyć jak wygląda ze srebrnymi. Ten biały kombi wygląda całkiem fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten biały kombi wygląda całkiem fajnie

a dzięki dzięki :)

 

według mnie srebrne tu nie pasują, poza tym mają taką jakby czarną obwódkę na kierunkowskazie którą też będzie widać, przyjrzyj się

http://moto.allegro.pl/item524120487_lampy_reflektory_vw_passat_b5_97_01_chrom_ringi.html

 

ja kupiłem zespolone bo mi się bardziej podobały, i powiem że mi się dalej podobają ale według mnie kiepawo świecą....

jak chcesz to Ci pchne moje

 

pozdr

Edytowane przez wilczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzebien88
Witam. Ja te Depo zakupiłem w czwartek. Zamontowałem w weekend i jutro jadę na ustawienie. Mam nadzieję, że będą ładnie świecić. Kupiłem je z myślą o założeniu do nich zestawu HID za niedługo, także powinny świecić jeszcze lepiej. Zobaczymy. Jeśli chodzi o jakość to jest spoko, montaż łatwy, kierunki pasują do świateł( żarówki w komplecie do kierunków). Wygląd autka świetny. Pzdr.

 

Nie no te jasne z zespolonym kierunkiem nie wchodzą w grę. Ta obwódka jak dla mnie wygląda obleśnie. Chcę kupic takie jak kolega "marcin_B5" tylko nie mogę znaleźć takich na allegro. Są tylko takie:http://moto.allegro.pl/item519740413_vw_passat_b5_angel_eyes_soczew_tuning_fk_prezent.html

ale takich nie chce bo mają te świecące ringi. Jak ktoś wie gdzie mógłbym kupic taki typ tylko bez tych ringów będę wdzięczny za jakiś link.

 

pozdrawiam:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no te jasne z zespolonym kierunkiem nie wchodzą w grę. Ta obwódka jak dla mnie wygląda obleśnie. Chcę kupic takie jak kolega "marcin_B5" tylko nie mogę znaleźć takich na allegro. Są tylko takie:http://moto.allegro.pl/item519740413_vw_passat_b5_angel_eyes_soczew_tuning_fk_prezent.html

ale takich nie chce bo mają te świecące ringi. Jak ktoś wie gdzie mógłbym kupic taki typ tylko bez tych ringów będę wdzięczny za jakiś link.

 

pozdrawiam:):)

 

 

 

po prostu ich nie podlączaj i juz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzebien88

ale sama świadomość ze je mam będzie mnie denerwowała:-) haha... muszą być bez ringów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tematu halogenów w 3B. Niedawno w necie znalazłem coś takiego:

 

1deb9949d17cd8ac.jpg

01721a4bfdf1c67e.jpg

1c74ad9b32b9d117.jpg

 

Ktoś nawet nieźle to spasował:)

I kiedyś w Polsce zobaczyłem passata 3B z halogenami i bardzo ładnymi kratkami, które idealnie pasowały i nie były to od 3BG tylko jakaś ładna podróba. Ale niestety nie mam zdjęcia. POZDRO:)

 

 

Odgrzewam, bo temat halogenów w zderzaku jakoś sam umarł a przyznam ze ładnie to wygląda. Halogen jest tam gdzie nasze kratka się kończy i potem zwężona biegnie dalej. Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem kiedyś coś takiego w Krakowie ale akurat pasiak stał zaparkowany i nie było kogo zapytać z czego była dopasowana ramka, ale faktycznie wyglądało "profesjonalnie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na coś takiego w Szczecinie

A to zdjęcie z niemieckiego forum Passata

Edytowane przez webi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo spryskiwaczy Panowie to byłem w piatek na przeglądzie i auto go przeszło bez problemu ale jest jedno małe ale otóz fajny gostek powiedział mi że jest przepis ale głeboko że tak powiem schowany czyli jeszcze nie wpisany do o ile sie nie myle dziennika jakiś przepisów czy coś i na stacji diadnostucznej oni w swoich przepisach nie maja nic o spryskiwaczach czyli póki co to policja może nas cmoknąć :) i powiedział mi jeszcze że jeżeli jest xenon założony z głową czyli najlepiej lampa oryginalna lub wzór oryginału to nikt sie nie przyczepi ale podkreślił "z głową"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj założyłem,

lampalk4.th.jpg

 

dlatego wszystko, co napiszę jest oparte na krótkich obserwacjach.

Jakość wykonania jest dobra, chociaż biorąc do reki Depo i oryginał czuje się różnicę wykonania na niekorzyść Depo. Zamontowanie trwało może godzinę wraz z pogaduszkami wszystko pasuje i w dodatku dołączone żarówki oszczędzą czas. Lampy świecą ładnie i jasno, żarówka H7 w soczewce daje o wiele lepszy efekt niż oryginał H4.

Nie wiem jeszcze jak będą oświetlać mokry asfalt ale pierwsze wrażenie jest pozytywne. Już mi brakuje halogenów, ale na niemieckim forum widziałem przerobione od A4 B5 rzeźba, ale działa.

 

To zdjęcie zamieszczone przez kolegę Doc'a ale to ta lampa tylko H7 H7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tonymld

Też mam takie lampy, bo stare nie nadawały się do jazdy nocą. Chyba kosztowały na allegro jakies 500 zł komplet, co nie jest niewiadomo dużo.

 

pozatym tak jakby passek trochę odmłodniał.

 

jednym się podoba innym nie, a dla mnie najważniejsze ze w nocy dobrze widać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komplet lamp z kierunkowskazami, i żarówkami 4x H7 i 2x21W kosztuje 579zł + wysyłka. A wygląda oryginalnie, bo te lampy są produkowane na wzór ksenonów Helli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na coś takiego w Szczecinie

A to zdjęcie z niemieckiego forum Passata

 

A ja na coś takiego

http://www.allegro.pl/item552276169_zderzak_przod_vw_passat_b5_96_00_dobra_cena.html

 

Czy ktoś miał z tym kontakt lub może się wypowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności