Skocz do zawartości
Krzychu74

Co myślicie o tych reflektorach.

Rekomendowane odpowiedzi

własnie najgorsze jest to ze większosc sprzedających wstawia takie foty małe pisąc oryginalne hella a na zdjeciach nic nie widac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, interesują mnie opinię odnośnie użytkowania zamienników (np. Depo) lamp przednich - żarówki H7, do 3BG. Brakuje mi informacji jak długo wytrzymują zamienniki, jak świecą, czy są jakieś problemy. Nie wiem czy decydować się na regenerację czy wymianę, a jeśli na wymianę to oryginał czy zamiennik.

Edytowane przez slawekm65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś handlowałem lampami, DEPO było najtańszą lampą i różnie może się zdarzyć ze spasowaniem raz jak w renaulcie zakładałem to nie leżały jak trzeba, teraz u siebie mam założoną jedną z xenonem to jako tako w świeceniu różnicy nie ma tylko np przenosi drgania na soczewkę a na oryginale tego nie było i nie ma na drugiej. Jak bym Ci miał polecać zamiennik to poleciłbym TYC z tego co pamiętam tego szło w cholere i nikt nie narzekał. Ja na depowskiej już rok prawie śmigam i jest ok po za drganiami no i oczywiście nie leżą jak oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie tylko że moje miały białe środki . W ringach jeśli przepalą Ci się zarówki to cięzko się je zmienia . Jest ich 6 i z tego co pamiętam do dwóch jest cholernie cięzki dostęp. A na jakość ich świecenia nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kazdym przypadku lepiej pytac przed :)

 

Anyway, przerobilem wiele postow na forum dotyczacych reflektorow, przy czesci wyszarpywalem sobie wlosy z glowy :) Sa ladne wersje, jasne, czarne, z ledami i bez, ale z postow wynika ze wielu jednak poleca zamienniki DEPO, no chyba ze ktos ma dostep do oryginalnych reflektorow Helli.

 

Ja w kazdym badz razie zdecydowalem sie na Depo, jako ze moje oryginalne juz ledwo daja rade, wiec czekam na wersje soczewkowa D2S+H7, a potem dorzuce HIDa i wybiore sie na przeglad, zobaczyc co powie diagnosta. Kilku znajomych juz jezdzi na takich zestawach i do tej pory nie mieli bynajmniej przygod podczas kontroli.

Edytowane przez shrekin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do tej pory nie mieli bynajmniej przygod podczas kontroli.

Jak będziesz miał dobrze ustawione światła i żarnik nie miał nie wiadomo ile kelwinów to nie będzie przypału ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na tym forum ;) przeczytałem większą część tego wątku ponieważ stoję teraz przed wymianą lamp w moim pasku. Stare oczywiście mocno zmatowiały i poszukuję dobrych lamp które daleko i dobrze świecą i do tego żeby ładnie wyglądały ;) Co powiecie o tych? http://allegro.pl/lampy-reflektory-vw-passat-b5-96-00-soczewki-depo-i4132240910.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie sa średnie. kumpel ma w połaczeniu z xenonem i szału nie robi.

Duzo bardziej sobie chwalą depo bez soczewek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opinie sa średnie. kumpel ma w połaczeniu z xenonem i szału nie robi.

Duzo bardziej sobie chwalą depo bez soczewek.

 

Też spotkałem się z taką opinią ale soczewka dodaje zawsze trochę charakterku autku:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem nowy na tym forum ;) przeczytałem większą część tego wątku ponieważ stoję teraz przed wymianą lamp w moim pasku. Stare oczywiście mocno zmatowiały i poszukuję dobrych lamp które daleko i dobrze świecą i do tego żeby ładnie wyglądały ;) Co powiecie o tych? http://allegro.pl/lampy-reflektory-vw-passat-b5-96-00-soczewki-depo-i4132240910.html

 

mam takie

szalu nie ma

ale nie zaluje ze je kupilem :roll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem nowy na tym forum ;) przeczytałem większą część tego wątku ponieważ stoję teraz przed wymianą lamp w moim pasku. Stare oczywiście mocno zmatowiały i poszukuję dobrych lamp które daleko i dobrze świecą i do tego żeby ładnie wyglądały ;) Co powiecie o tych? http://allegro.pl/lampy-reflektory-vw-passat-b5-96-00-soczewki-depo-i4132240910.html

 

Hi, Depo sa dosc dobrymi reflektorami (wiecej bylo na forum bylo osob chwalacych niz tych krytykujacych), ja rowniez do swojego paska wrzucilem soczewkowe Depo. Wprawdzie nie mialem jeszcze okazji jechac w nocy, ale wierze ze poprawa bedzie.

 

@Marek - moje juz zaliczyly przeglad i sa poprawnie ustawione przez diagnoste :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś zdjęcia jak te lampy wyglądają na pasku? dziękuję za porady ;) myślę że chyba będą to dobrze wydane pieniążki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WP_20130913_001.jpg

 

Ja mam lampy depo/fk u siebie. Zaraz podrzucę Ci foto.

WP_20130913_004.jpg

Edytowane przez nooreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie lampy Depo (w porownaniu z juz wysluzona oryginalna)

 

Untitled-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki serdeczne ;) rozumiem że te lampy mają szklany klosz tak? to nie jest żaden plastik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope. Klosz jest wykonany z poliweglanu na moje oko.

Jeszcze sie upewnie, ale jesli bedzie inaczej to dzisiaj napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności