Skocz do zawartości
Majcin

[Archiuwm]Spot - I Muzeum Wsi Lubelskiej

Rekomendowane odpowiedzi

nieoficjalny sponsor Logo_LW_Bogdanka.jpg

 

nie zapominajmy również o....

321_img.jpg

 

 

 

 

:P

Edytowane przez jarucki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx adams:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. Waldi, węgiel już mam

 

dobra Łukasz :ok: tak jak rozmawialiśmy stawie się po niego wcześniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale:

czasi-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dopisany jako 45 uczestnik spotu ;)

 

 

 

 

Pablo2004 mówił mi że wysłał 10 wlep na klapę + kilka na drzwi, z moich wyliczeń wynika że jeszcze dwie wlepy na kalpę są do wzięcia...

 

 

Liczyles moja prosbe? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha a jeszcze co do tych zdjęć pod Zamkiem ( ciężki wyjazd spod Zamku może być ) to tak jak pisałem wcześniej przy Skansenie jest duży parking także po co jechać pod Zamek???

 

 

Edit

Czarku sam przyjedziesz??

Edytowane przez Majcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Edit

Czarku sam przyjedziesz??

 

Tak, a wogóle to na tą chwilę to i moja obecność jest zagrożona, wszystko będzie wiadomo jak będą wyniki córci.

 

Acha a jeszcze co do tych zdjęć pod Zamkiem ( ciężki wyjazd spod Zamku może być ) to tak jak pisałem wcześniej przy Skansenie jest duży parking także po co jechać pod Zamek???

No to zadecydujcie, bo jak przyjezdni mają kląć zanim znajdą możliwość wjazdu a później wyjazdu z pod zamku to może faktycznie odrazu spotkać się pod skansenem. A proszę podać namiary na ten skansen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TU jest skansen na pierwszych światłach w prawo wjeżdżając od strony Warszawy/Radomia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to szybka decyzja chłopy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

majcin mnie przekonał do przejażdżki w sobotnie południe, więc jeśli tylko pogoda pozwoli (nie będzie mokro) to wyprowadzę paskudnika na spacerek do muzeum pod Lublinem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ło ło ło to będzie grubo ;]

ps. zamawiam przejażdżkę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też chce :D:D

po ile bilety :D:D

 

ps ja bede z baba

czyli r0mek+Beata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojej księżnice nic poważnego nie jest, więc przyjeżdzam. Jutro biorę się za sprzątanie.

 

Jestem za spotkaniem pod skansenem i stamtąd mała parada po Lublinie, jak inni to widzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem za spotkaniem pod skansenem i stamtąd mała parada po Lublinie, jak inni to widzą?

Lubliniaki :) może nich trasę wyznaczą :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trasę wyznaczyć bez korków i kolizyjnych miejsc...taki poprostu płynny przejazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trasę wyznaczyć bez korków i kolizyjnych miejsc...taki poprostu płynny przejazd.

 

 

to przesiadziemy sie w komunikacje miejska ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarku będzie ciężko ( ale skrzyżowania ze światłami duże są) nie powinno korkować się :)_

z al. warszawskich na solidarnosci ......... i na rondzie kolo dworca PKS nawrót albo troche dalej pod Makro :P

Edytowane przez Majcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam będę o 13 na placu zamkowym, nie wymigiwać mi się tu!!! ;) siedzimy na 25 kanale na CB

 

lista chętnych na wlepy jest na pierwszej stronie, czasi chyba dostanie tylko jedna wlepę :P bo deficyt już jest, chyba że kogoś nie będzie/zrezygnuje.

 

Przejazd przez miasto to fajna myśl ale ~30 aut to trochę sporo i może być problem z ciągłością kolumny (światła ronda itp...) Chyba że chłopcy z Lublina załatwia z niebieskimi panami co nieco :D więc do roboty :D

 

Jak tam z pogodą? bo nie wiem czy myć paszteta czy dać sobie siana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak tam z pogodą? bo nie wiem czy myć paszteta czy dać sobie siana...

 

Jak mogłeś pomyśleć nawet aby go nie umyć. Pogoda ma być zarąbista a nawet jakby tak nie było to zawsze mokry a czysty lepiej wygląda, ja tam i tak raczej napewno odwiedze jakąś myjkę bezdotykową być może BP

 

Przejazd przez miasto to fajna myśl ale ~30 aut to trochę sporo i może być problem z ciągłością kolumny (światła ronda itp...) Chyba że chłopcy z Lublina załatwia z niebieskimi panami co nieco więc do roboty

 

Dobra myśl i to do realizacji, tylko jutro ktoś musiałby zgłosić się do dyżurnego i namalować krótkie pismo z kto skąd i dokąd przez co i o której.

 

lista chętnych na wlepy jest na pierwszej stronie, czasi chyba dostanie tylko jedna wlepę :P bo deficyt już jest, chyba że kogoś nie będzie/zrezygnuje.

 

Jaka wlepa? Moja już wypłowiała, ale jak chcesz mi dać gratisa to bardzo chętnie.

 

Czarku będzie ciężko ( ale skrzyżowania ze światłami duże są) nie powinno korkować się _

z al. warszawskich na solidarnosci ......... i na rondzie kolo dworca PKS nawrót albo troche dalej pod Makro

__________________

 

Mnie tam nic nie mówi ta trasa, ani żadna inna, poprostu nie znam Lublina

 

to przesiadziemy sie w komunikacje miejska ;]

 

Pawle, sądzisz że komunikacje miejską omijają korki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak tam z pogodą? bo nie wiem czy myć paszteta czy dać sobie siana...

 

jak patrze na pogode teraz to daj sobie siana :D

ja też o 13 będę pod zamkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności