Skocz do zawartości
Majcin

[Archiuwm]Spot - I Muzeum Wsi Lubelskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem na forum od niedawna... Ale warto będzie was wszystkich poznać :):) Oczywiście jeśli nic się nie zmieni to będę na 100 %. A że mieszkam w Lublinie to ja bez noclegu proszę... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na forum od niedawna... Ale warto będzie was wszystkich poznać :):) Oczywiście jeśli nic się nie zmieni to będę na 100 %. A że mieszkam w Lublinie to ja bez noclegu proszę... :)

 

no to kolego obowiązkowo masz się przedstawić

osobiście oczywiście :)

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba zostane jednak do nocy z tego co widze ;d;d a co wiecej widzialem cie wilczak dzisiaj, umyj auto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba zostane jednak do nocy z tego co widze ;d;d a co wiecej widzialem cie wilczak dzisiaj, umyj auto :D

 

hehehe a gdzie mnie wypatrzyłeś :)

nie mam czasu myć... ale do spotu jakoś się wyrobię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mam czasu myć... ale do spotu jakoś się wyrobię

 

robimy na spocie konkurs na najbardziej brudne auto :D ? mój VR nie myty już z 3 miechy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja robie 300 km dziennie więc jak nie będe mył do spotu to wygrywam bez niczego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest ostra konkurencja. Proponuję drugi konkurs na najczyściejszy samochód spotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że jest ostra konkurencja. Proponuję drugi konkurs na najczyściejszy samochód spotu.

 

pewnie Czarku będziesz bezkonkurencyjny - jaka szkoda że mnie tam nie będzie.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że jest ostra konkurencja. Proponuję drugi konkurs na najczyściejszy samochód spotu.

 

No jak będzie pogoda by go trochę przygotować to może być i taki konkurs :D

Chyba że jedziemy bez żadnego mycia i innych przekrętów i który najczyściejszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehehe a gdzie mnie wypatrzyłeś

nie mam czasu myć... ale do spotu jakoś się wyrobię

pod polibuda jak zwykle :D

a auto tez musze umyć bo brudne, ale jeszcze tydzien to moze dam rade :) oby pogoda ladna byla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał czasi

Widzę, że jest ostra konkurencja. Proponuję drugi konkurs na najczyściejszy samochód spotu.

 

No jak będzie pogoda by go trochę przygotować to może być i taki konkurs

Chyba że jedziemy bez żadnego mycia i innych przekrętów i który najczyściejszy

__________________

 

I tak zanim bym dojechał, to bym go upierdzielił, chyba że będzie słonecznie i bezwietrznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja z Lubartowa daleko nie mam :) jak coś to mogę wpaść :D na imprezkę :D to może jakieś małe założenia na temat zlotu ?? co i jak ile kasy szykować itd ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że jest ostra konkurencja. Proponuję drugi konkurs na najczyściejszy samochód spotu.

Jako ze my nie bedziemy swoim pasztetem ... obstawiam.......hmm kogos kto ma najblizej :crazy: heheh zdazy umyc,wypolerowac i szybko dojechac-tak ze sie nie zakurzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja z Lubartowa daleko nie mam :) jak coś to mogę wpaść :D na imprezkę :D to może jakieś małe założenia na temat zlotu ?? co i jak ile kasy szykować itd ??

 

kasa nie jest duża, no jeszcze zależy co weźmiesz sobie do jedzenia/picia... + dodatkowo jak chcesz nabyć klubowa naklejkę to + 10zł

 

info co do godziny spotkania itp w pierwszym poście

 

 

robimy na spocie konkurs na najbardziej brudne auto :D ? mój VR nie myty już z 3 miechy :D

 

już chyba zaprzepaściłem swoje szanse, dzisiaj umyłem szyby bo nic widać przez nie ni było, a i światła przetarłem... ale walka trwa :D

Edytowane przez adams

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogry

ja sie pisze na wlepe...bo jeszcze nie mam :-( a Jarucki już nie może sie doczekać :-D

Edytowane przez adams

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma problem będę miał z 5 naklejek na klapę i kilka na drzwi. Wydaje mi się że starczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja sie pisze na wlepe...bo jeszcze nie mam :-( a jarucki już nie może sie doczekać :-D

 

Bo na tych Puławach to Kazia B3 czasami widzę i Tyle no i raz na jakiś czas ktoś się przetoczy...

 

Naklejki na Drzwi :) weź weź...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja rezerwuję miejsce siedzące najlepiej w pierwszym rzędzie przy ognisku :)

I słoneczną pogodę też rezerwuję :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności