Skocz do zawartości
zipek135

Co myślicie o Labradorach ?

Rekomendowane odpowiedzi

markos777 napisał:

PS. ja u swojego psa zauważyłem sporą zmianę zachowania po zastosowaniu kilku wskazówek tresera. 90% z nas mylnie interpretuje sikanie i "sranie" w domu. Ja byłem zaskoczony, że to zupełnie co innego oznacza niż mi się wydawało.

 

zaciekawiło mnie jak to interpretowac i jak interpretowałeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pajeczynka

Labradory to najmądrzejsze psy na świecie ! Do tego niesamowicie ufne , kochające ludzie ( o dzieciach to już nawet nie wspomnę ) , z labkiem nie da się nudzić , ciągle ma ochote na zabawę , no chyba że akurat spi , wtedy można zrobić z nim niemal wszystko a on nawet nie drgnie .Jedyne na co trzeba uważać , kiedy nasz labrador jest w okresie zmiany ząbków , lub kiedy na długo zostaje sam , mój labek zniszczył :

3 pary butów min. podczas mojej 30min nieobecności w domu

dość spory drewniany taboret zamienił w trociny w ciągu 3 godz

takie Legowisko z wikliny zniszczył w przeciągu dwóch dni

maskotek , innych zabwek córki czy tych psich nawet nie będę wymieniac .

Na szczęście Bruner wyrósł z tego , i teraz jest tylko i wyłącznie 40 kilogramową chodzącą miłością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Labradory to najmądrzejsze psy na świecie ! Do tego niesamowicie ufne , kochające ludzie ( o dzieciach to już nawet nie wspomnę ) , z labkiem nie da się nudzić , ciągle ma ochote na zabawę , no chyba że akurat spi , wtedy można zrobić z nim niemal wszystko a on nawet nie drgnie .Jedyne na co trzeba uważać , kiedy nasz labrador jest w okresie zmiany ząbków , lub kiedy na długo zostaje sam , mój labek zniszczył :

3 pary butów min. podczas mojej 30min nieobecności w domu

dość spory drewniany taboret zamienił w trociny w ciągu 3 godz

takie Legowisko z wikliny zniszczył w przeciągu dwóch dni

maskotek , innych zabwek córki czy tych psich nawet nie będę wymieniac .

Na szczęście Bruner wyrósł z tego , i teraz jest tylko i wyłącznie 40 kilogramową chodzącą miłością :)

Hehehe :D Moja Mika jak zmieniała ząbki to też parę kapci zniszczyła a później to kości dostawała na czas naszej nie obecności aby nie gryzła nic w domu :D Fakt z labkiem w domu nie można się nudzić :D Ta rasa zawsze jest gotowa do zabawy lub pracy z człowiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam:) fotki sie postaram wrzucić w tygodniu. Urodzony 16.10.08 :D jest po 1 szczepieniu niestety i czeka na odrobaczenie przez co musi załatwiać się w domu :/ . Dziwi mnie to, że wieczorem spi a w nocy godzina 1 - 2 jak kładę się spaćbudzi się szczeka i buszuje :D . STrasznie szczeka wtedy. Jestem nim zachwycony fakt bierze w zęby co popadnie. Wszystko chowam ale pewnie i tak coś sie zapomni i stratuje to ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam:) fotki sie postaram wrzucić w tygodniu. Urodzony 16.10.08 :D jest po 1 szczepieniu niestety i czeka na odrobaczenie przez co musi załatwiać się w domu :/ . Dziwi mnie to, że wieczorem spi a w nocy godzina 1 - 2 jak kładę się spaćbudzi się szczeka i buszuje :D . STrasznie szczeka wtedy. Jestem nim zachwycony fakt bierze w zęby co popadnie. Wszystko chowam ale pewnie i tak coś sie zapomni i stratuje to ;).

U mnie było podobnie ale to kwestia dni. Szybko zauważy, że w nocy to nie zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z wychowaniem Amstafa? bo może w najbliższej przyszłości sobie takiego sprawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli kupisz z dobrej hodowli, to nie powinno byc problemow. teraz jest pełno krzyzówek z wypaczoną psychiką, jeśli to ma byc twoj pierwszy pies to nie polecam, trzeba miec juz troche podejscia, napewnoo te psy nie są urodzonymi mordercami tak sie ogolnie uwaza, duzo gorsze są rotweilery, siostra kiedys miała suke, trzeba bylo ją oddac bo atakowała dzieciaka, a teraz jest pies, po championach itd, piękny okaz, ale w głowie to ma chyba mielonke, rzucił sie na moją mame, na wszystkich warczy, nawet na swojego pana ;) wyciągnął kobiete przez otwarte okno w samochodzie, gdy wjechała na podworko, pogruchotał jej kosci..

 

pitbulla mojego kumpla wspominam bardzo miło, swietny pies, w zyciu na nikogo bez powodu sie nie rzucił, bawił sie z dziecmi, kiedys byl pewien incydent, koles złamał na nim dosc gruby kij, a mimo to pies tak go oporządził ze nie mozna było go domyc z krwi ( chodzi o złodzieja takze nie miejcie zadnych ale) takze do pilnowania domu sie nadaje.

 

Sąsiad ma amstaffa i tez jest dosc zrównowazony, nie ma z nim problemow, jedyne co cechuje te psy to agresja do innych czworonogów. Teraz nachodzi moda na cane corso, kumpel dostał sukę gdy zdechł pitbull.. 3 letnia suka zachowuje sie jak głupi szczeniak i to naprawde głupi, skacze, przewraca ludzi, wszystko niszczy, miała pilnowac domu, a tymczasem trzeba pilnowac zeby gdzies nie uciekła albo nie bawiła sie z obcymi ;)

 

Wszystko zalezy od kogo wezmiesz psa, na jakiego trafisz, ja mam jamnika ktorego boją sie wszyscy znajomi;) pies ma niesamowity charakter, musi dopiąc swego, niczego sie nie boi oprocz odkurzacza :D jak trafisz na amstafa z takim charakterem to współczuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez moge sie wypowiedziec bo sam mam Labradora. Bardzo sympatyczne psy :) Tak jak mowia sa spokojne i lubia sie bawic z dziecmi. Jak siedze w garazu i cos majstruje przy pasku to nie ma lepszego kompana przy robocie... Siedzi obok mnie pol dnia i patrzy co robie :) Hehe, moze sie czegos nauczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak siedze w garazu i cos majstruje przy pasku to nie ma lepszego kompana przy robocie... Siedzi obok mnie pol dnia i patrzy co robie Hehe, moze sie czegos nauczy.

Któregoś dnia wstaniesz rano wsiądziesz do passka a on bez kół i zacisków. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Któregoś dnia wstaniesz rano wsiądziesz do passka a on bez kół i zacisków. :rotfl:

Oby tylko bez kół i zacisków :P Mojej labradorce spodobał się bardzo fotek kierowcy zarówno w Clio jak i Passku :D

 

Ta rasa nie potrafi sama siedzieć w pokoju jak obok jest kila ludzi :D Zawsze chce być u boku człowieka :D

 

P.S. Ostatnio znalazłem bezpłatne próbki karm znanych marek Eukanuby :D (takie wyprawki :D)

 

BEZPŁATNE INFORMACJE O TWOJEJ RASIE

http://www.eukanuba-eu.com/DNA/pl/pl/find-the-right-breed/find-the-right-breed.html

 

BEZPŁATNY PAKIET EUKANUBA DLA SZCZENIĄT (książeczka + kupon na 3kg karmy)

http://kit.eukanuba.com/html/eukanuba/imedia/main.php?useLanguage=pl

 

Gdzieś jeszcze miałem link do Royala jak znajdę to dodam :D Moja od malca Royala jada :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli kupisz z dobrej hodowli, to nie powinno byc problemow. teraz jest pełno krzyzówek z wypaczoną psychiką, jeśli to ma byc twoj pierwszy pies to nie polecam, trzeba miec juz troche podejscia, napewnoo te psy nie są urodzonymi mordercami tak sie ogolnie uwaza, duzo gorsze są rotweilery, siostra kiedys miała suke, trzeba bylo ją oddac bo atakowała dzieciaka, a teraz jest pies, po championach itd, piękny okaz, ale w głowie to ma chyba mielonke, rzucił sie na moją mame, na wszystkich warczy, nawet na swojego pana ;) wyciągnął kobiete przez otwarte okno w samochodzie, gdy wjechała na podworko, pogruchotał jej kosci..

 

pitbulla mojego kumpla wspominam bardzo miło, swietny pies, w zyciu na nikogo bez powodu sie nie rzucił, bawił sie z dziecmi, kiedys byl pewien incydent, koles złamał na nim dosc gruby kij, a mimo to pies tak go oporządził ze nie mozna było go domyc z krwi ( chodzi o złodzieja takze nie miejcie zadnych ale) takze do pilnowania domu sie nadaje.

 

Sąsiad ma amstaffa i tez jest dosc zrównowazony, nie ma z nim problemow, jedyne co cechuje te psy to agresja do innych czworonogów. Teraz nachodzi moda na cane corso, kumpel dostał sukę gdy zdechł pitbull.. 3 letnia suka zachowuje sie jak głupi szczeniak i to naprawde głupi, skacze, przewraca ludzi, wszystko niszczy, miała pilnowac domu, a tymczasem trzeba pilnowac zeby gdzies nie uciekła albo nie bawiła sie z obcymi ;)

 

Wszystko zalezy od kogo wezmiesz psa, na jakiego trafisz, ja mam jamnika ktorego boją sie wszyscy znajomi;) pies ma niesamowity charakter, musi dopiąc swego, niczego sie nie boi oprocz odkurzacza :D jak trafisz na amstafa z takim charakterem to współczuje.

Hehe,dzięki za odpowiedz psa mam cały czas i to któregoś z kolei.

Niestety jako szczeniaczek był chyba źle traktowany,czesto trzęsie się na dworzu nawet jak jest ciepło,jest bardzo płochliwy,boi się różnych przedmiotów itp.

Ale moge go pochwalić za to że jak dojdzie do bójki z innym psem to nie ucieka z podkulonym ogonkiem tylko dopina swego,Gdy jest na swoim terytorium też lepiej mu nie podpadać:D

nazywa się Tofik i jest mieszanką Boksera z Wilkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka mała anegdotka, sąsiada labrador jak sie kiedys obraził to wskoczył do bagaznika jego B6 varianta i siedzial tam 1.5 godziny, w koncu własciciel postawił mu miske z wodą w bagazniku...:) ten pies tak lubi jezdzic autem ze nawet jak sąsiad wprowadza auto do garazu to pies hardo szturmuje bagaznik:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
taka mała anegdotka, sąsiada labrador jak sie kiedys obraził to wskoczył do bagaznika jego B6 varianta i siedzial tam 1.5 godziny, w koncu własciciel postawił mu miske z wodą w bagazniku...:) ten pies tak lubi jezdzic autem ze nawet jak sąsiad wprowadza auto do garazu to pies hardo szturmuje bagaznik:)

Apropo bagażnika :D Ja swoją uczyłem jeździć w bagażniku w Clio. Skończyło się na tym, że siedzi na przednim siedzeniu. Zanim ja zdążyłem dojść do drzwi kierowcy po zamknięciu bagażnika to już pies na przednich fotelach buszował :D Chyba jej szelki kupie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności