Skocz do zawartości
jaro4444

Dłubnięcie AJM na 200KM/412Nm ;)

Rekomendowane odpowiedzi

audia4b5pdbymrmotorseo4.jpg

 

Dzisiejszy wynik w Audi A4 B5 AJM.

Mody:

- słupek silnika ASZ,

- skrzynia 6,

- sprzegło 240 mm,

- FMIC,

- turbo BRD

Znienawidziłem ten samochód za wszystkie kolejne sprawiane mi problemy podczas SWAP-a i przeróbek, ale dziś nastąpiło strojenie. Rogal wcześniej już szykował program pod sterownik od AJM ale dziś walczył jeszcze z autem 5 godzin na rolkach. Wynik jest taki jaki po Witku można się spodziewać :hmm:

Jak zwykle pokazał klasę. ;)

Jak się tym jeździ - krótko mówiąc zapierd.... :satan: :satan:

Płynnie pracuje przy mniejszych obciążeniach, chodzi cicho a jak już się go smagnie pedałem gazu to idzie jak zły ;)

Jeszcze raz podziękowania dla tunera za robotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:hurra: dwójka z przodu, odrazu inaczej.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek ładnie ładnie

 

P.s z łożyskiem już wsio ok ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:hurra: dwójka z przodu, odrazu inaczej.......

 

Misiek zobacz na moment od 2150 do 3950 (czyli praktycznie pełny zakres eksploatacyjny) cały czas powyżej 360 Nm :D

 

Irek ładnie ładnie

 

P.s z łożyskiem już wsio ok ??

 

Dziękuję ;)

 

Tak, tylko skrzynia drugi raz z wozu i łożysko igiełkowe za 24 zł wskoczyło na miejsce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie toto ma opony z przodu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Misiek zobacz na moment od 2150 do 3950 (czyli praktycznie pełny zakres eksploatacyjny) cały czas powyżej 360 Nm :D

widze , widze ładny wykresik ,co mi pozostało ... pocieszam się tym że JEŻDZI nie kopci (po dzisiejszym tankowaniu 7.5/100 - trasa,miasto) najlepsze jest to że to nie koniec......:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykres jak malowany,gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super osiagi ,tylko jestem ciekawy jakie tam sprzeglo masz i dwumas zeby taki moment przeniesc na aswalt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super osiagi ,tylko jestem ciekawy jakie tam sprzeglo masz i dwumas zeby taki moment przeniesc na aswalt?

jakie by nie siedziało to orginał wytrzyma,bo moment jet wyżej ustawiony i równomiernie rośnie żeby nie przypalić,Rogal właśnie tak robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super osiagi ,tylko jestem ciekawy jakie tam sprzeglo masz i dwumas zeby taki moment przeniesc na aswalt?

 

 

Takie jak Ty powinieneś mieć w serii czyli fabrycznie nowego LUK-a 240 mm z samoregulacją docisku. Jak słusznie zauważył Paweł moment jest ukształtowany łagodnie i dlatego nie ma żadnych problemów z przeniesieniem tego na asfat. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności