Skocz do zawartości
Gość Przemo30

Ograniczenie prędkości w ver. USA

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki mam pytanko. Chce kupić passata 2.0T FSI 150km i chciałbym wiedzieć czy ten silnik ma jakies ograniczenia?

Nie ma 2.0 TFSI 150KM, w passacie jest tylko 200KM. Jeśli 2.0 bezyna 150KM to na 100% FSI, bez turbiny, wyraźnie słabszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh kolego. Byłem dziś oglądać takiego i na pokrywie silnika był napisane "2.0 FSI Turbo", więc albo ktoś nie wie co sprzedaje albo jesteś źle poinformowany ;)

 

---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 22:29 ----------

 

hmm wygląda na to że masz racje kolego. Sam już nie wiem co tam jest pod macha xD jakby ktoś mi vin rozkodował było by super, wszystko było by jasne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm wygląda na to że masz racje kolego. Sam już nie wiem co tam jest pod macha xD jakby ktoś mi vin rozkodował było by super, wszystko było by jasne

Tak dokładnie tak pisze FSI TURBO. 200KM jest cały zabudowany od góry, 150KM nie ma jako takiej obudowy silnika. Ale jeśli to wersja z USA to na pewno 200KM. Sprzedający piszą nieraz 150KM, alby nie "straszyć" klienta.

 

O ile dobrze pamiętam passaty z USA mają w VINIE: WVWEK7, AK7, TK9, MA6......, zamiast WVWZZZ

Edytowane przez sebek1302

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mój ma vin WVWJK73C77PO23788

 

---------- Post added at 23:16 ---------- Previous post was at 23:16 ----------

 

A przy tym silniku jest skrzynia Tiptronic czy DSG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności