Skocz do zawartości
Gość tommy85

wymiana kierunkowskazów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tommy85

Chodzi o wymiane kierunkowskazów. Mam passata wersji amerykańskiej z czerwonymi kierunkowskazami,czy aby je wymienic na pomarańczowe musze zmienic cale lampy? Czy da sie wymienic same diody? Pozdrawiam!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wymieniłbym całe lampy zwłaszcza że na allegro są w cenie "barszczu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy da sie wymienic same diody?

 

Diód nie wymienisz. One znajdują się na dwóch płytkach (pierścień i środek) i bez cięcia plastików względnie odrywania klosza się nie obejdzie - wiem bo ciąłem :D.

 

PS. Czy masz może orignalnie trzy dodatkowe czerwony diody z boku lampy (obrysówki)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy85

Dzieki za fachowa pomoc. Niestety diod nie posiadam (jesli sie cos trafi dam znac)

 

Pozdrawiam, Milego dnia

 

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości:

 

wymieniał ktoś szkła przednich kierunkowskazów z pomarańczowych na białe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caly element trzeba wymienic ... cena za sztuke ok 100 PLN

tez chcialem wymieniac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwośćwymiany samych led'ów, ale to tylko czysto teoretycznie. W praktyce wygląda to tak, jak napisał kolega Jetta_GT. Trzeba ciąć plastiki, później to wsyztko ładnie złożyć. Częstym skutkiem takiego działania jest później zaparowany klosz lampy, bo niedokładnie była złożona. Do tego nerwy stracone przy mozolnej wymianie diód. Nieeee :) Kup lampy. To nie są duże pieniądze. :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jeszcze ja zapytam - czy w Waszych amerykańszczakach, jeśli macie xenony (pewnie tak), to czy są z przodu spryskiwacze reflektorów? Strasznie jestem już tym tematem skołowany: niby powinny być, ale ja nie mam, słyszałem też że nie wszystkie xenony muszą mieć albo znowu że w Stanach nie trzeba mieć. A mnie się zwyczajnie wydaje, że koleś co mi sprzedawał naciął mnie bo powiedział że nie było bum autem, ale jeśli powinny być spryskiwacze a nie ma, to znaczy że zderzak przedni z jakiegoś powodu był wymieniony. No a skoro tak, to raczej nie przerdzewiał albo myszy go nie pogryzły... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności