Skocz do zawartości
martin

POLECAM - Uniden PC68 Elite

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Z racji tego że obecnie posidam też takie radio ,postaram się coś o nim napisać , bo być może ktoś z was wybierze właśnie ten sprzęt.

 

Zrobiłem z nim traskę 800 km , moja ocena:

Radio rewelacyjne.

DSC działa lepiej (według mnie) niż w presidentach ASC - ja osobiście wolę sobie ręcznie pokręcić Sq i RF g

rf gain i sq, "pracują" już od godz 9 w pełnym zakresie

radio wizualnie jak president Walker

bardzo dobra modulacja

 

na minus, gabaryty tego radia, ale jeżeli komuś zależy na jakości i ma miejsce to polecam .

kanały pogodowe- nie działają u nas

brak FM( ja nie korzystam więc lotto mi to)

 

stosunek ceny do jakości na wielki +

cena 400 zł (w USA 80-90$)- za nowe , 12 m-cy gwarancja , oczywiście przestrojone w "0"

Są 3 modele: pc68 xl(bez podświetlenia), pc68ltw( podświetlane gałki na zielono) i Elite podświetlany cały panel

 

Każdemu podpasuje coś inengo , ale mogę szczerze polecić.Nie jest to szumofon.

Palnowałem kupić kolejnego starego Herbatnika , ale ciężko dostać coś w dobrym stanie "nie grzebane"

PICT3332.JPG

PICT3338.JPG

Edytowane przez martin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DSC działa lepiej (według mnie) niż w presidentach ASC

 

Porównaj kolego DSC z ASC w wyższych modelach Presidenta (od Walkera wzwyż) - odczujesz różnicę ;) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego ale po co..... ?

mi pasuje i nie zamierzam nic zmieniać. mnie osobiście te radyjko bardzo pozytywnie zaskoczyło.natomiast president ...to już nie to co było.

powyższa opinia jest tylko i wyłącznie moją oceną tego radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem styczność z unidenkiem 68 ale XL, mogę tylko potwierdzić słowa martina

jak ktoś chce znaczek to może kupić presidenta... ale czy warto dopłacać 200 zł za nadruk na panelu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość WAFEL

Jeżeli pijesz do Walkera to mylisz się, bo to są dwa różne radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli pijesz do Walkera to mylisz się, bo to są dwa różne radia.

 

Dokładnie ;) ...

 

Martin,

 

Zwróciłem jedynie uwagę, iż Twoja opinia porównująca DSC Unidena z ASC Presidenta jest błędna. Chyba że mówimy o niższych modelach.

 

Ale każdy wybiera co lubi ;) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że każdy wybiera to co lubi.

ja porównałem DSC i ASC w modelach Walker i Uniden 68, i moja opinia jest wyżej opisana-oczywiste jest że na działanie tego ma też oromny wpływ antena.

Nie piję do Walkera poprostu, nie popadam w zbiorową euforię i uważam że nie tylko President ma dobre radia.

Co do homologacji ...to wiecie Panowie, nikt z nas nie zna prawdy jak to jest.Z lekami jest podobnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walker, Uniden 68, JMC Supercom 400 - prawie identyczne radia z których President wykosił konkurencję homologacją za co ceny wywala takie, że głowa mała. Obawiałem się jak takie przestrojone "w zera" radyjko będzie działać i złego słowa powiedzieć nie mogę. Kupiłem Unidena 78 LTW i sobie je chwalę, faje radyjko z SWR'miarką, DSC działa jak ta lala. W porównaniu z HARRY'm, którego miałem to niebo a ziemia. Słysze to co chcę, w końcu mam ciszę w aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość WAFEL

Walker jest oparty na mikroprocku - Uniden na syntezie, Walker jest na SMD - Uniden przewlekany, Uniden jest 5 cm dłuższy, Walker ma AM i FM a uniden tylko AM. Masz rację to identycze radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie 5 dni temu zakupilem takiego unidena i powiem krotko rewelacja!!!!!!! mialem harrego2 straszna kaszana szybko go sprzedalem. acha jak tak bardzo co poniektorzy zachwalaja presidenta to niech rozkreca go sobie a w srodku bedzie plytka unidena president jest francuska firma ktora przejela unidena na europejski i wschodni rynek. Pierwsze presidenty nie byly przez francuzow poprawiane i sa ok natomiast modele z oznaczeniem 2 to lipa gowno wielkie!!!! jak mialem harrego2 to mialem szumy i trzaski a teraz ztym unidenem mam swiety spokoj bloga cisza POLECAM!!!

A no i na koniec modele godne zaintersowania to:

cobra 29 LTD classic

cobra 148 GTL

uniden 78 xl

uniden pc 68 x

i oczywiscie uniden pc 68 elite

a jak ktos chce wydac wiecej to moze szukac radyjek takich firm jak connex, galaxy, magnum, superstar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie 5 dni temu zakupilem takiego unidena i powiem krotko rewelacja!!!!!!! mialem harrego2 straszna kaszana szybko go sprzedalem. [...] jak mialem harrego2 to mialem szumy i trzaski a teraz ztym unidenem mam swiety spokoj bloga cisza POLECAM!!![...]

a jak ktos chce wydac wiecej to moze szukac radyjek takich firm jak connex, galaxy, magnum, superstar

 

Masz błogą ciszę bo U68 jak i 78 jest dosyć "tępym" radyjkiem (ma małą czułość). Spróbuj go rozkręcić do odpowiedniej czułości to szumy pojawią się z powrotem. Jak radio nie szumi to znaczy że jest popsute ;-)

 

Co do reszty "amerykanów" to w większości są to dobre radyjka, jednak nie zawsze po dostosowaniu do polskiego standardu pracują prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz błogą ciszę bo U68 jak i 78 jest dosyć "tępym" radyjkiem (ma małą czułość). Spróbuj go rozkręcić do odpowiedniej czułości to szumy pojawią się z powrotem. Jak radio nie szumi to znaczy że jest popsute ;-)

 

 

kolego powiem ci ze sie mylisz na polowie rozkreconym radyjklu lapie ludzi z drugiego konca miasta a mieszkam w Łodzi wiec nie sadze ze to tepe radyjko jest. w zestawie z antena president maryland jest niezle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności