Skocz do zawartości
Gość ori23

Domyślna temperatura

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ori23

Witam

 

Jak można zmienć domyślne ustawienie temperatury w klimatroniku u mnie jest zawsze 24 C, chciałbym żeby przy włączeniu silnika było np 21 c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne, ja mam zawsze taka temp jaka pozostala ostatnio ustawiona, to jest cos takiego jak domyslne ustawianie? Pierwszy raz slysze! Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to dziwne, ja mam zawsze taka temp jaka pozostala ostatnio ustawiona, to jest cos takiego jak domyslne ustawianie? Pierwszy raz slysze! Pozdrawiam.

 

I ja tak mam .;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ori23

a ja za każdym razem jak przekręce kluczyk to wyskakuje 24 c :confused: może jest tam jakaś bateryjka zasilająca pamięć ????

----

moje autko to 1,9 tdi 99r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuję z instrukcji obsługi:

Po włączeniu zapłonu urządzenie pracuje normalnie w trybie automatycznym. Jeżeli przed wyłączeniem zapłonu praca nie odbywała się w trybie automatycznym, wybrane funkcje pozostają nadal w pamięci. Jedynie funkcja "Zamknięty obieg powietrza" wyłącza się 20 minut po wyłaczeniu zapłonu. Temperaturę wnętrza samochodu można dowolnie nastawiać za pomocą przycisków "czerwony" "niebieski", przy czym pozostaje ona w pamięci urządzenia do czasu nastawienia innej temperatury.

 

Tyle podaje VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Amen.

ot i liturgiczne zakonczenie tematu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ori23

dzisiaj wymontowałem cały panel sterujący, rozebrałem i wszystko wygląda na ok, spróbuje jutro przełożyć z panel z golfa i wtedy będę wiedział gdzie szukać dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zrób diagnostykę. Przycisk obieg + ECON trzymasz i przekręcasz kluczyk. Wyświetlą się błędy. Jeśli 444 to brak usterek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności