Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

zapraszam do mojej tyrki.

beda z was takie laski ze ojoj

Swego czasu też byłem szczupły. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swego czasu też byłem szczupły.

taaa jasne:) ciezko po latach nawet sobie samemu pewnie uwierzyc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

indi pisz do elemenataur, jutro rano wplacasz kase pojutrze masz olej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalem jak dales cynk i nadal nie mam odpowiedzi za to bart jutro da odpowiedz co tam widzial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe dziady śmiejcie się ,nie wiecie jak to jest mieć nadwagę

chcesz schudnąć ? to zacznij jeść ... i przestań żreć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
chcesz schudnąć ? to zacznij jeść ... i przestań żreć :P

 

jak nie zaczniesz na spoty przyjeżdżać będziesz następny w mojej karcie dań :lol

 

jak chcesz się uratować to mam misję ,ocalę Cie jak zrobisz spyfoto moich lampionów :P

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Jako że jesteśmy kolegami z forum i zawszę pomagamy sobie w potrzebie ,koledzy zwracam się do Was z ogromną prośbą ,wiem że nie zostawicie mnie w potrzebie ,wiem że macie serce i nie pozwolicie bym się męczył ,no dobra do rzeczy ,może by ktoś z szanownych kolegów podjechał i zmienił mi koło bo zimno i mi się nie chce ,kawkę zrobię :lol

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może by ktoś z szanownych kolegów podjechał i zmienił mi koło bo zimno i mi się nie chce

tyle czasu nie było odzewu to chyba samemu zmieniłeś to koło :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienił :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

wiedziałem że na Was nie można liczyć .... KOLEDZY :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiedziałem że na Was nie można liczyć .... KOLEDZY
No widzisz nie myliłeś się. :D

Młody chciał jechać ale nie miał go kto podwieźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

hehe okazało się że z zewnętrznej strony była lekko a wewnątrz kwadrat :lol ale za 60 zł zrobi na 2 powinna być :]

 

 

 

 

Niemor oblukaj czy mają takie oznaczenia te twoje fele bo wydaje mi się że twoje to replika wzór RS http://allegro.pl/oryginal-audi-a4-a6-a8-19-cali-4f0-i1422395963.html

 

tu masz numer grafitowych jak twoje jedna kosztuje tyle co dałeś za wszystkie http://allegro.pl/oryginal-audi-tt-19-cali-grafit-mat-i1460978281.html

 

Jak Cie oszukał to od razu interwencja bo replike to rozpaprasz na pierwszej dziurze

najgorsze że przy 19 masz gumy nie wiele i energia idzie na felge przy uderzeniu

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe okazało się że z zewnętrznej strony była lekko a wewnątrz kwadrat ale za 60 zł zrobi na 2 powinna być

A oferowałem Ci się wczoraj że wyklepię na miejscu.

2,5 kg "pucka" leżała w u mnie w bagażniku :lol i za darmoszkę bym Ci owal złapał z tego kwadratu :haha

 

Niemor oblukaj czy mają takie oznaczenia te twoje fele bo wydaje mi się że twoje to replika wzór RS

Hmmmm mniemam, że masz rację.. Cóż jakoś przeżyję dresów też nie mam firmowych :D

Były już dziś na maszynie i na tyle równe, że nie ma co prostować wiec git.

A po śladach w środku oponiarz zdiagnozował, że 3 razy opona była zakładana i nie były prostowane jeszcze, więc raczej nie są z tych miętkich ;) skoro tyle już przejechały.

Może i Wrocław zniosą dzielnie :lol

Zresztą za takie piniendze ;) to nie ma co wybrzydzać, fele zawsze można zmienić, będzie przynajmniej odmiana :P

 

Tu Moro dobra mina!

dscf8401a.th.jpg

 

Moro "długimi" :zeco mrugał :haha

 

Ale kogo ja tu

0e59ebc903c670dc.th.jpg

kurna wirtualnie głaskałem :haha

Edytowane przez NiemoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

ja nie chcę Cie podpuszczać ale ja bym tego tak nie zostawił jak gadał że oryginał to masz towar niezgodny z opisem ,ale jak chcesz twój cyrk twoje małpki :lol mam nadzieje że wytrzymają sezon

chłopaki może się złożymy te jakie piękne od R8 mistrz http://allegro.pl/oryginal-audi-19-1-sztuka-i1456354483.html ale cena powala i od razu mi brzydną :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie chcę Cie podpuszczać ale ja bym tego tak nie zostawił jak gadał że oryginał to masz towar niezgodny z opisem

 

Wiesz, nie mówił tak, ale nie mówił nie ;), zawsze najbezpieczniej jest "nie wiedzieć" :lol i taka wersja była.

Cena jest przyzwoita nawet jak za replikę (na ori które wrzucałeś się nie porwę ;) ) a była by nie normalnie niska za ori.

Ciekawe jest to, że część oznaczeń jest identyczna i część tego nr audi nawet jest, a cd taki przygotowany jakby surowy do nabicia numeru...

Podobają mi się i pewnie dlatego im wybaczę niepewne pochodzenia, a czas pokaże czy wytrwają, najwyżej będę miał ugruntowane zdanie, że tylko ori w przyszłości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

to nie ma reguły chyba kolega 19 ori w BMW rozwalił na pół i też spawanie ,wszystko zależy pewnie od tego jaka dziura ile jeździsz i czy hamowanie było przy tym ,może nie będzie źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie ma reguły chyba kolega 19 ori w BMW rozwalił na pół i też spawanie ,wszystko zależy pewnie od tego jaka dziura ile jeździsz i czy hamowanie było przy tym ,może nie będzie źle

 

Trochę wprawy w profilu 30 już mam na 18'' może podołam jak nic mnie nie zaskoczy :lol, ew będę jeździł z aparatem i ścigał DGDiA :haha

 

Jeżdżę sporo, ale większość poza miastem.

Pożyję :D to zobaczycie :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NiemoR na razie nie sprzedawaj swoich starych felg, w razie wu będą ;)

badam sytuację jak z wyjazdami do Szczecina, jak coś będę wiedział to dam znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NiemoR na razie nie sprzedawaj swoich starych felg, w razie wu będą

badam sytuację jak z wyjazdami do Szczecina, jak coś będę wiedział to dam znać

 

"Stare" 18'' leżą, zostaje mi jeszcze kpl 17'' i 16'' w razie WU , chyba , że mnie Padre eksmituje z garażu, bo sztapelek kółek mu do sufitu uskładałem bo żal mi się rozstawać :D taki sentymentalny jestem :lol.

 

Bart, badaj badaj tylko dogłębnie to Ci bardzo dobrą cenę zrobię na 18'' ;) jak do połowy marca mi tamte 2 podrzucisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności