Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.jeszcze dzis i jutro a w piątek wyjazd:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Ale nudy w robocie :wmorde. Dobrze, że na zlot się przygotowują za oknem, to czasem jakaś fajna fura przejedzie. Jest oko gdzie zawiesić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema.

Ale nudy w robocie :wmorde. Dobrze, że na zlot się przygotowują za oknem, to czasem jakaś fajna fura przejedzie. Jest oko gdzie zawiesić.

 

fajnie masz bo ja za godzine do tyrki sie zbieram a tam do najbliższego okna 1000 m w górę niestety :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą na Krynickiej mijałem bordowego kombi B3 DW***MC. Wlepa na tylnej szybie z lewej strony i mało widoczne wlepki z adresem na tylnych bocznych szybach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Przed chwilą na Krynickiej mijałem bordowego kombi B3 DW***MC. Wlepa na tylnej szybie z lewej strony i mało widoczne wlepki z adresem na tylnych bocznych szybach.

to Jarzyna ze Szczecina ,Krzychu mu było chyba :hyhy

nie od nas Jacenty ,u nas się na wlepach nie jeździ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to Jarzyna ze Szczecina ,Krzychu mu było chyba

nie od nas Jacenty ,u nas się na wlepach nie jeździ

No masz a ja go u nas nie widziałem. Nalepki VagNysa mówi że auto więcej przebywa na Zdolnym Śląsku niż w Szczecinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wećer panocki. Co słychać? Wiem że rzadko tu zaglądam. Niedawno wymieniłem w moim paszteciku silniczek, i okazało się że mam dwumasę. Byłem mocno zdziwiony, bo myślałem że to zbyt stara konstrukcja na tego typu rozwiązanie. Wymieniłem też docisk i tarczę, a to przeszczepiłem od ropniaczka. A będąc w Brodnicy to spotkałem się z forumowiczem z tamtego regionu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Dobry wećer panocki. Co słychać? Wiem że rzadko tu zaglądam. Niedawno wymieniłem w moim paszteciku silniczek, i okazało się że mam dwumasę. Byłem mocno zdziwiony, bo myślałem że to zbyt stara konstrukcja na tego typu rozwiązanie. Wymieniłem też docisk i tarczę, a to przeszczepiłem od ropniaczka. A będąc w Brodnicy to spotkałem się z forumowiczem z tamtego regionu.

super :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No koniec roboty.

Spadam na kwadrat z obowiązkowym przystankiem na BP. 3 czerwone desperadosy w promocji po 11 pl :lol

 

---------- Dodano o 21:59 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:59 ----------

 

fajnie masz bo ja za godzine do tyrki sie zbieram a tam do najbliższego okna 1000 m w górę niestety
przeje!@3bane jak w ruski czołgu :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko :D

i zaś do roboty..:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry:bry2

 

---------- Dodano o 08:48 ---------- Poprzednia wiadomość o 08:34 ----------

 

W środę na ul.Krynickiej we Wrocławiu wylukany srebrny B6 kombi. Numery DW... Zostawiłem kierownikowi karteczkę za wycieraczką.

 

I na skrzyzowaniiu Bardzkiej z Armii Krajowej śmignął mi czarny B4 kombi też numery DW..., którego czasami widzę w okolicach ul. Orzechowej.

 

Pozdrawiam kierowników

a kto sie dzisiaj powoził w porcie w Kołobrzegu ok 16.30 siwym B6 kombi z bagażnikiem Thule na dachu??

blachy DW266..,minął mnie o długośc ręki,a że gwizdac nie umniem to kamieniami nie chciałem rzucac..pozdro

Dzisiaj na wjeżdzie do Zakopanego ok 14,widziany B5FL,rej DOL(reszty nie pamiętam)

zostaliscie namierzeni

20120816094340.jpg

 

 

nowy nabytek

Edytowane przez witusb24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siemanko
dobry
witalizacja

 

 

Powitać w południe :D

 

Witek koszulka :ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żegnam zdolnoślązaków wracam do siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żegnam zdolnoślązaków wracam do siebie

 

3maj się, jak będzie okazja czy to u Was czy u Nas pewnie się zobaczymy - tym razem nie było jak :)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo taka z zaskoczenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
noo taka z zaskoczenia
i dyskusja zamiast wypadku to na temat rdzewiaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności