Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

tylko motorole czyli przenośne ale wynik się raczej dowiem bo ci co u góry pracują to mają nawet tv darmozjady jedne

chociaż coś.

A jak was w uja zrobią i powiedzą że nasi wygrali 3:0? Rano wyjedziesz a tu zonk :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chociaż coś.

A jak was w uja zrobią i powiedzą że nasi wygrali 3:0? Rano wyjedziesz a tu zonk :lol

 

ale kilka godzin z dobrym humorkiem będę pracował a jak wyjadę to już uj wisi i spać do domku a raczej do kolesia wymieniać w końcu zwrotnicę i uszczelniać o rurowanie do FMIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grają... a Vip-y się lansują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka Pany :bry

 

Mecz meczem, ale mam kuwa problema... Założyłem ostatnio te HIDziory i diodowy postój od Pitera. Wszystko banglało dobrze przez parę dni, a od wczoraj miałem problem z postojem. Lewy jest ok, prawy czasem się wyłącza. Dodatkowo, czasem ja się nie włączy prawy postój, a włączę potem HID i wyłączę, to postój już się włącza... Ale pozostaje tylko na jakiś czas i z powrotem kaput. NDodatkowo teraz (nie wiem czy przez to) zrobiło mi się coś z kierunkiem, nie działa w ogóle prawy kierunek. Wyjąłem żarówkę i raczej jest dobra, nie spalona...

 

Się wkuwie to jutro wymontuje te postoje i tyle, nie dość że miałem problem z montażem, bo musiał od wewnątrz lampy wsadzać przez otwór od długich, to na dodatek teraz to. Najśmieszniejsze jest to, że lewy działa normalnie.

 

Nie ogarniam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mecz meczem, ale mam kuwa problema...

Zaraz się zlezą, bo przerwa :lol

 

 

Się wkuwie to jutro wymontuje

Po co się męczyć.. spal dziada i tyle :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co się męczyć.. spal dziada i tyle

 

Spaliłbym, ale jak będę spędzał wolny czas, który mam nie chodząc na wykłady :hmm tak to przynajmniej coś pogrzebię :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka Pany :bry

 

Mecz meczem, ale mam kuwa problema... Założyłem ostatnio te HIDziory i diodowy postój od Pitera. Wszystko banglało dobrze przez parę dni, a od wczoraj miałem problem z postojem. Lewy jest ok, prawy czasem się wyłącza. Dodatkowo, czasem ja się nie włączy prawy postój, a włączę potem HID i wyłączę, to postój już się włącza... Ale pozostaje tylko na jakiś czas i z powrotem kaput. NDodatkowo teraz (nie wiem czy przez to) zrobiło mi się coś z kierunkiem, nie działa w ogóle prawy kierunek. Wyjąłem żarówkę i raczej jest dobra, nie spalona...

 

Się wkuwie to jutro wymontuje te postoje i tyle, nie dość że miałem problem z montażem, bo musiał od wewnątrz lampy wsadzać przez otwór od długich, to na dodatek teraz to. Najśmieszniejsze jest to, że lewy działa normalnie.

 

Nie ogarniam

 

aa mówilem bier faktury ale"kto urwa tyle lat faktury trzyma" powiedział w filmie PSY komendant SB

 

---------- Dodano o 21:41 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:40 ----------

 

Spaliłbym, ale jak będę spędzał wolny czas, który mam nie chodząc na wykłady tak to przynajmniej coś pogrzebię
psa sobie kup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aa mówilem bier faktury ale"kto urwa tyle lat faktury trzyma" powiedział w filmie PSY komendant SB

Czyli co, to może być od tych postojów? Tylko dlaczego padło też na kierunek, skoro to nie jest połączone tylko to są dwie osobne kostki :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak to przynajmniej coś pogrzebię

Ty tak grzebiesz, że coś psujesz ciągle :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty tak grzebiesz, że coś psujesz ciągle

 

Ty zamiast się tu ze mnie śmiać dziadu jeden, to byś mi powiedział o co kaman z tym moim światłem - a raczej jego brakiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli co, to może być od tych postojów? Tylko dlaczego padło też na kierunek, skoro to nie jest połączone tylko to są dwie osobne kostki

 

bo może masowanie wspólne,a jak przekaźnik padł od kierunków? napraw kierunek i dopiero lukaj w postój (no możesz jeszcze polaryzację żarówki od postoju zmienić---przekręć ją odwrotnie ale najpierw kierunek zrób)

:D

aaaaa w Twoim modelu przekaźniki + puszczają (sterowanie) a w b6 to już inna bajka bo te same kable robią co innego przy pomocy np. różnicy napięcia :lol

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zero:zero do przerwy :).

Czas na mnie, odpalam rajtuzy na dupie i lecę na kwadrat, adios ammigos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli co, to może być od tych postojów?

ja bym sprawdził mase w tej lampie. Tylko prawa lampa świruje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zero:zero do przerwy :).

Czas na mnie, odpalam rajtuzy na dupie i lecę na kwadrat, adios ammigos :)

 

na mnie też czas odpalam dropsa i rura do dziury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no możesz jeszcze polaryzację żarówki od postoju zmienić

dioda nie zaświeci przy złej polaryzacji, a tam coś mruga

 

---------- Dodano o 21:56 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:56 ----------

 

na mnie też czas odpalam dropsa i rura do dziury

ahoj kreciku :papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dioda nie zaświeci przy złej polaryzacji, a tam coś mruga

 

prawda :D :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo może masowanie wspólne,a jak przekaźnik padł od kierunków? napraw kierunek i dopiero lukaj w postój (no możesz jeszcze polaryzację żarówki od postoju zmienić---przekręć ją odwrotnie ale najpierw kierunek zrób)

No ale ja nie wiem jak mam zrobić kierunek, skoro żarówka dobra itd :D zobaczę czy coś zaskoczy jak zmienię postój na zwykłą żarówkę, albo tak jak mówisz zmienię polaryzację postoju (tylko to kuwa trza na wyciągniętej lampie, bo tak jak mówiłem robię to od wewnątrz przez otwór na drogowe :wmorde).

 

 

ja bym sprawdził mase w tej lampie. Tylko prawa lampa świruje?

Tak, tylko prawa. Zastanawia mnie, czemu banglało przez parę dni i dopiero od wczoraj problem :hmm

 

---------- Dodano o 22:00 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:00 ----------

 

dioda nie zaświeci przy złej polaryzacji, a tam coś mruga
prawda

 

No właśnie, przeciec zapomniałem że przy montażu sprawdzałem czy dobrze włożyłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naxus a nie działa Ci tylko prawy przedni kierun ?

 

I co to w ogóle za łamanie zasad.. miało być bez 'pytań technicznych' :lol3 :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdzałem czy dobrze włożyłem

tzn. co? kiedy chrzciny :lol

A sprawdziłeś czy się któryś z przewodów nie wysunął z wtyczki? Mi to ewidentnie wygląda na brak masy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności