Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

myslimy juz od dawna ale ch..jowo jest wykrecony ten katalizator u mnie bo pod jakims dziwnym katem. moze juz w srode sie tego shitu pozbede

zastanawialem sie czy go wyciac i wspawac rure czy wykrecic i wydlubac wtedy wogole nei martwilbym sie o przeglady ale jednak jak mam go wywalic to tylko rura

u mnie niestety tylko oddanie auta do mechanika wchodzi w gre bo ani kanalu ani spawarki wiec przynajmniej cena puchy musi pokryc koszt roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiec przynajmniej cena puchy musi pokryc koszt roboty

u mnie to też się odbędzie na tej zasadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz juz na oku kogos kto tak podejdzie do sprawy?

kiedys w ibizie koles robiacy turbine mi to tak zalatwil ale teraz juz go tam nie ma:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega ma racje, we Wrocławiu to jak narazie 1 spot byl i to juz daaaawno temu:) Nie w koncu czy sie podobal czy nie? Ja sie spoznilem:P

 

Kolego było więcej spotów we Wrocławiu. Zapraszam do tematu "Spotkania dolnośląskie", to zobaczysz, że było ich więcej. A czemu nie robimy spotów we Wrocławiu?? Bo niby jak osoba, która mieszka w Wałbrzychu czy Legnicy i nie zna wrocka ma tam robić spot?? Niech jakiś mieszkaniec Wrocławia rzuca pomysł, to myślę, że spot wypali. Trochę inicjatywy z Waszej strony!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bulion

Witam;] Kilka dni temu stalem sie posiadaczem Paska 1994 1.8 sedan + gaz. Mam pytanko na temat swiatel a oglniej rzecz biorac chodzi o żarówki.

Jakie żarówki H1 czy H4 bo szukalem troche po roznych forach i jedni pisza ze H4 inny ze H1 i juz sam zglupialem.

Chcialbym uzyskac dobre jasne swiatlo ze swiatel mijania (biale lub niebieskie) i aby odleglosc owej swiatlosci byla dobra a wrecz olsniewajaca:)

Jesli chce zamontowac owe dobre zarówki (cena 40-70zl) czy potrzebuje zamontowac rozniez przekazniki czy moz enie jest to konieczne przy dobrej jakosci zarowek??

Zastanawiam sie nad zarówkami : http://moto.allegro.pl/item464025572_osram_h4_h_4_night_breaker_90_szok_cenowy.html

- http://moto.allegro.pl/item463741567_philips_bluevision_h1_w5w_xenon_effect_tuning.html

- http://moto.allegro.pl/item459637709_osram_cool_blue_h1_12v_55w_super_cena_gratisy.html

- http://moto.allegro.pl/item462948401_zarowki_h4_philips_x_treme_power_80_warszawa.html

 

Prosze o opinie i odpowiedzi na moje pytania:)

Z góry dziekowka i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brylek105

witam, ktos mi pomoze, ? jak wymontować nagrzewnice w passacie b3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Na początku gratuluję zakupu. :) Co do światełek... Istnieje trochę nieporozumienie w tym temacie, bo np. w mojej książce o Passacie B3/B4 napisane jest, że są H4, ale nikt nie wspomniał o tym, że mowa w tym miejscu o B3. W B4 są H1 i w mijania i w drogowych. Jeśli chodzi o żarówki: polecam Philips BlueVision i sam je będę na dniach kupował. Liczyć się trzeba jednak z tym, że żarówki z niebieskim kloszem mają mniejszą trwałość. Jeśli chcesz wiedzieć więcej w tym temacie, wpisz w wyszukiwarce np. żarówki w B4 czy coś w tym stylu - wyskoczy Ci kilka tematów, z których i ja uzyskałem wiele informacji. pozdrawiam

 

P.S. Brylek: tutaj powinno się zadawać pytania odnośnie drobnych spraw. Ogólnotechniczne sprawy mają swój dział tylko i wyłącznie o Passacie B3/B4. Pytanie zadaj tam lub poszukaj, czy ktoś o to już nie pytał. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bulion

ok dziekowa paput i czekam na wiecej informacji:D

ide dalej szukac a jelsi ktos cos bedzie mogl dopisac to z góry dzieks:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W B4 oczywiście są żarówki H1 ;) Ja kilka tygodni temu kupiłem takie: http://allegro.pl/item469020356_h1_nightguide_double_lifetime_philips_hit_cenowy.html

Jestem mega zadowolony i polecam jak najbardziej :) Z żarówkami z niebieskim kloszem ja osobiście mam niemiłe doświadczenia i raczej nie polecam.

 

P.S. No chyba że komuś kasa ciąży to może się na taki zestaw wykosztować :Dhttp://allegro.pl/item451607908_mcu_xenony_h1_h7_philips.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bulion

panowie a moglby ktos napisac cos o tych przekaznikach?? Czy sa one mi potrzebne jak zaloze ktores z powyzej podanych żarówek?? I teraz juz wiem ze do paska rocznik 1994 trza H1 zakladac;] prosze o opinie;>

pozdro

 

mhm... a moglbys moze walnąc fotke jak swiecia te żaróweczki;]??

 

POŁĄCZYŁEM POSTY///PAPUT

Edytowane przez paput

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie a moglby ktos napisac cos o tych przekaznikach?? Czy sa one mi potrzebne jak zaloze ktores z powyzej podanych żarówek?? I teraz juz wiem ze do paska rocznik 1994 trza H1 zakladac;] prosze o opinie;>

pozdro

 

mhm... a moglbys moze walnąc fotke jak swiecia te żaróweczki;]??

 

POŁĄCZYŁEM POSTY///PAPUT

 

Kolego żadnych przekaźników nie używasz. Kupujesz H1 i po prostu wsadzasz i świecą... Wpisz w wyszukiwarce co trzeba - był bardzo obszerny temat o tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin rób tu porządek

A tak przy okazji to witaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ojjj Paputek sie pojawil !! :D:D :580:

Marcin to cały czas był z nami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do zarowek to poczytaj troche a nie w dziale regionalnym chyba ze sie pytasz gdzie na DLN śl mozna kupic... wiec ogolnie z tego co wiem to neibieskei swiatlo jest trudniej przyswajalne przez ludzkie oko i powoduje spowolnienie reakcji a i slabsze swiatlo daja ...wiec dobre swiatlo to biala zarowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...wiec dobre swiatlo to biala zarowka

racja :)

 

 

Co tu tak dawno nikt nie zaglądał? Co?

Edytowane przez 90PS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, chodzi mi po głowie sprzedaż swoich alusków. Zna ktoś z Was może osobę, co potrzebuje i byłaby zainteresowana?? Oczywiście z oponkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi po głowie sprzedaż swoich alusków

Proponuję dodać zdjęcie i wszelkie rozmiary dla jasności.

A tak poza tym to na co byś chciał zmienić? Jakieś BBS RS?:hyhy:

Edytowane przez 90PS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuję dodać zdjęcie i wszelkie rozmiary dla jasności.

A tak poza tym to na co byś chciał zmienić? Jakieś BBS RS?:hyhy:

 

Nie no, aż tak to szalał nie będę. Ale po 2 latach na tych alusach czas trochę zmienić design. Tym bardziej, że w Wałbrzychu mam klona - identyczny pasek i już kilkanaście razy ludzie myśleli, że to ja... A tu taki psikus. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie są tam oponki, jakie rozmiary i w jakim stanie? No i cenę chociaż orientacyjną podaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności