Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Zet, ściągniem i popatrzym;) szkoda że mnie tam nie bylo choc byłem bardzo blisko jak sie na poprawinach dowiedziałem ;)

OJ to dałeś ciała:P ale spoko jak będzie następny taki zlocić bcc to będziesz miał okazje się wykazać;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że nie żałuję że mnie tam nie było. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nawet rano na kacu będąc nieżałujesz??:-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ponieważ gdy sie obudziłem wziąłem szybką kąpiel i heya na poprawiny. Po poprawinach mam drugą zmianę więc dalej tango i jeszcze kaxca nie mam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdrowie to ty masz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogolnie to jak teraz czytam to co napisalem wczoraj w nocy najebany to nie rozumiem sam :D

wiem ze glupio jak ktos powie ze nie jest zajebisty ale mi cos nie pasuje w nim cos jest przesadzone

moze dlatego ze nie przepadam za golfami... no nic wazne zeby uzytkownik byl zadowolony i ciesze sie ze to TDi..choc dzis sie przekonalem ze 1.8 T jest szybsze:)

Wyraziłeś swoją opinię to nic złego , jednemu się podoba drugiemu nie = życie. Ogólnie furak mistrzowski ale nad bardzo wielu zaletami ma jedną wadę , nie za dużo można już przy nim pokombinować :( zrobiony na cacy czyli lać i śmigać , z modami nie da rady poszaleć , z drugiej strony kupił praktycznie jak z salonu wie co jak i z czym się je więc do duży pozytyw . Tomek milionka +/ 1 000 000 życzę niech Ci się sprawuje. Pikniusi :D fele powalają

Pozdrawiam Miłosz :provw:

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec...guma do wymiany od reki bo inaczej po przegubie i polo zycze ci tez milionow i nie stresuj sie ze jednemu debilowi po pijaku cos nie gra:) jest konkret fura i to sie liczy a diabel tkwi w szczegolach

zet zassam dzisiaj i bede plakal rano na kaca to moze nie najlepiej ale..

90ps szkoda ze nie byles...bylo na co popatrzec

zet po raz drugi odegram sie mam nadzieje:)

 

a i wlasnei moze my zrobimy oplatek?

Edytowane przez indi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i nie stresuj sie ze jednemu debilowi po pijaku cos nie gra

 

Ja wcale się nie stresuję :)

 

Co do opłatka to zależy jak żonka się będzie czuła...Ja byłbym chętny :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem chętny na dolnośląski opłatek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem chętny na dolnośląski opłatek:)

 

Koledzy na razie zapraszam do odpowiedniego tematu, gdzie sie umawiamy na listopadowy spot. Oplatek tez sobie zrobimy, tylko to pozniej ustalajmy, zeby nie bylo zamieszania. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co do dolnośląskiego opłatka dowiadywałem się u gościa który prowadzi hotel w Żarowie:) Wybieramy sobie menu,gościu nam wszystko podlicza i wiemy na czym stoimy:) Co do noclegu to jest to sprawa do dogadania.Myślę że jakby dobra ekipa się zebrała to nocleg wyszedł by ok.30-50 zł.Ale to jest kwestia dogadania z gościem (może nawet zszedł by na 30 zł):D

 

Alkohol my wnosimy na salę( w każdej ilości):P Jakbyśmy zrobili listę chętnych do końca miesiąca to mógłbym tam skoczyć i obgadać z gościem:D Parking dla naszych "rumaków" też jest :)

 

I co o tym myślicie:confused:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co o tym myślicie

:ok: piszę się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra robię listę :D W tym poście na bieżąco będę uzupełniał kolejnych chętnych:D

 

1.VW_POLO_1.0 + żonka

2.90PS+ Kasia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry tylko niewiadomo jak będzie wyglądać realizacja ze strony pozostałych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krecik

 

Dlatego zrobimy listę i zobaczymy ile osób się zadeklaruje;) Po 1 listopada przejdę się do gościa spytam co i jak i wtedy ustalimy ostateczną datę zgłoszeń:D Myślę że przynajmniej 40 osób się zbierze:) Mam na myśli forumowiczów+nasze wybranki:D

 

Jak coś to wpłata jakiejś tam "symbolicznej" zaliczki będzie potwierdzeniem uczestnictwa w "Opłatku" :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

Tomek poczekaj chwilkę z tą lista bo się burrdello bum bum zrobi jak się będziemy umawiać na paintball i opłatek. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra czekamy na paputa niech założy wątek opłatkowy :D Nie będę mu tutaj burdello robił :rotfl: Ale jakby ktoś był chętny to niech da znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie miej nic złego na myśli, że ja coś sapie do ciebie;) ale tu ciężko się na spot ugadać a co dopiero na dwa terminy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J jeszcze musze się zastanowić bo fundusze u mnie są na wykończeniu

 

nie miej nic złego na myśli, że ja coś sapie do ciebie;) ale tu ciężko się na spot ugadać a co dopiero na dwa terminy

 

Właśnie Lukasz ma racje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności