Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

mamy piątek weekendu początek :D

Starego nie ma to idę pogrzebać trochę przy aucie, wczoraj odkryłem ze mi się harmonijka (osłona) na maglownicy rozleciała i musze zobaczyć co z tym fantem zrobić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wymienić :D guma tania jak to condon :D ale z wymianą może być gorzej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej wymienić guma tania jak to condon ale z wymianą może być gorzej :/

no właśnie, ale musze koło zwalić i zobaczyć bo na pierwszy look wygląda jakby opaska puściła i guma spadła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj chciałem wymienić osłonę przegubu bo zrobiła się dziura. Niestety przegub poszedł się je..ć, bo zawleczka była ujowa lekko się rochyliła zablokowała przegub na półosi i nijak nie szło go zwalić. Śrubą go też nie mogłem wycisnąć bo ją ukręciłem, i pozostało go ciąć. Przechlapane, na szczęście miałem inny przegub w zapasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj chciałem wymienić osłonę przegubu bo zrobiła się dziura. Niestety przegub poszedł się je..ć, bo zawleczka była ujowa lekko się rochyliła zablokowała przegub na półosi i nijak nie szło go zwalić. Śrubą go też nie mogłem wycisnąć bo ją ukręciłem, i pozostało go ciąć. Przechlapane, na szczęście miałem inny przegub w zapasie.

Niezły z Ciebie macgyver :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Ty uważaj ze swoim "europejskim rozmiarem" bo ta wężówka na potencję ponoć wpływa:lol

Witak z rańca:kumple

młodego naskrobałem ,to chyba piachu w worach się nie nosi :lol chyba że sąsiada ale kocham jak swoje :haha

 

---------- Post added at 08:56 ---------- Previous post was at 08:55 ----------

 

Niezły z Ciebie macgyver :D

Bob Budowniczy -damy radę :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrwa, jak oni tam zaprosili pana węża i jeszcze go tak ładnie ułożyli:zeco Może jakiś ginekolog o małych wietnamskich rączkach to robił, a w domu ćwiczył na okrętach w butelkach:lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

ty nawet po tej piłeczce nie jest tak źle fajnie się czuje jak motylek lekki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
młodego naskrobałem ,to chyba piachu w worach się nie nosi :lol chyba że sąsiada ale kocham jak swoje :haha

 

Nie, no właśnie miałem na myśli, ze po tym stoi jak ułańska pika:lol

 

Naskrobałem...:lol qrwa, jakie hasło:lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Qrwa, jak oni tam zaprosili pana węża i jeszcze go tak ładnie ułożyli:zeco Może jakiś ginekolog o małych wietnamskich rączkach to robił, a w domu ćwiczył na okrętach w butelkach:lol2

robi wrażenie taka kobra w dzbanie ,jakbyś wystawił takie na ogólnopolskim to pewnie nikt by nie ruszył :lol chyba że po 0,7 innej gorzały już by było kamikadze i nie wazne co ważne żeby pozamiatało :lol

 

---------- Post added at 09:00 ---------- Previous post was at 08:58 ----------

 

na 4 stronie wino dla pań :lol

 

---------- Post added at 09:03 ---------- Previous post was at 09:00 ----------

 

Ci, dla których nie istnieją granice, razem z krwią otrzymują w kieliszku serce gada, które bije często jeszcze w przełyku.

 

nie mam więcej pytań :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysie winko o smaku benzyny, no ja pier...:lol

 

---------- Post added at 09:08 ---------- Previous post was at 09:07 ----------

 

Co bardziej kreatywni producenci trunków wrzucają do butelek z ryżowym alkoholem niemal wszystko, co znajdą, biegające lub pełzające po ogródku.

padłem kuwa:haha

kreatywni...:lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ty nawet po tej piłeczce nie jest tak źle fajnie się czuje jak motylek lekki

 

Dokładnie ja tak samo, nawet chciałem wcześniej jechać do pracy bo się obudziłem elegancko :D ale myślę po chwili co się będę wygłupiał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Dokładnie ja tak samo, nawet chciałem wcześniej jechać do pracy bo się obudziłem elegancko :D ale myślę po chwili co się będę wygłupiał :D

trzeba ustalić inny dzionek np środę bo krówce nie pasi się zapisał na babską siatkówkę gdzieś :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej sportsmeni. Piękne dziś uczucie lekkości. Tylko jak wracałem rowerem to mi w wora wiało i zmarzłem :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Środa może być mi tam pasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie ja tak samo, nawet chciałem wcześniej jechać do pracy bo się obudziłem elegancko

Skąd ja to znam, Wstałem dziś o 5:30 myślę sobie, a jeszcze 5 minut. Następnie oko podniosłem i była 6:45. Spóźniłem się do roboty 30 minut :lol .

 

trzeba ustalić inny dzionek np środę bo krówce nie pasi się zapisał na babską siatkówkę gdzieś

Jakbyś zobaczył te lachony to byś się sam zapisał :lol . Jak wyskakują do ataku, to ja tylko oczami obserwuję jak ich cycuszki falują :lol . Nawet nie skacze do bloku, bo mam czasem nadzieję, że dostanę okład z młodych piersi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś zobaczył te lachony to byś się sam zapisał . Jak wyskakują do ataku, to ja tylko oczami obserwuję jak ich cycuszki falują . Nawet nie skacze do bloku, bo mam czasem nadzieję, że dostanę okład z młodych piersi

 

Dawaj je na kosza będziemy je kryć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

a nie ma miejsca jeszcze ,też by się okład nadał na japę :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności