Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

masakra bedzie z jazda w okolicach grunwaldu gdzie zawsze jest mlyn przez studenciakow...wspolczuje poruszajacym sie po miescie w tygodniu a juz w godzinach szczytu...hard core nie disco...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lampy założyłem i spasowałem z nadkolami i przerwa na obiad..Teraz będę zakładał zderzak i aż się boje jak wyjdą szpary

dopiero jak założysz zderzak to zobaczysz czy lampy dobrze spasowałeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj na bielanach ktoś przypikował w betona na wlocie do wroclawia i tez mega korki już na A4 się działy... nie wiem oco tutaj chodzi - rozumiem, że kasa z Unii szybko trzeba działać ale pomysły lekko poronione

ta o tym to mowili w radio ze sie działo w nocy a ekipa dopiero o 17 przyjechala sprzatac :haha cos straszy deszcem i sie nie moze zdecydować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cos straszy deszcem i sie nie moze zdecydować

będzie piekło :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie, teraz to do kraju wroga wszyscy będą spi...wyjeżdżać i robić nie będzie komu

.....Od pierwszego maja praca po sąsiedzku jest legalna. Szacuje się, że wyjechać chce nawet 500 tys. Polaków......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dolot poskładałem,

dużo z tym dolotem (czyszczeniem, składaniem, rozbieraniem itd.) roboty? Jak szacujesz to czasowo, pytam bo tez się szykuje ;)

 

cos straszy deszcem i sie nie moze zdecydować

No w uj z ta pogodą... chciałem auto myć ale teraz widzę ze nie ma sensu,nie robię nic najwyżej jutro bedzie brudny na spocie :lol

Edytowane przez tomyart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szacuje się, że wyjechać chce nawet 500 tys. Polaków

tak, a największy problem może być właśnie w województwach na zachodzie Polski. bo to najwięcej ludzi będzie z tej części wyjeżdżać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

ale piękna pogoda, u mnie burza na bielanach ostra :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie burza na bielanach ostra

a kysz, nie przywoź jej ze sobą w stronę centrum :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez to zajebiscie jak wyjada ludzie do pracy do niemiec...zwalniaja sie miejca pracy w polsce automatycznie wiec duzo wiecej mozliwosci dla tych co zostali...ja widze same plusy. a jak ktos napisze ze nie bedzie wykfalifikowanego personelu bo wyjedzie to niech zobaczy w statystyki ile jest wykfalifikowanych bezrobotnych (nie mowie o studentach)

moze dzieki temu sie pensje zwieksza bo 1200 na reke jak to nadal proponuja to godne pozalowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak, a największy problem może być właśnie w województwach na zachodzie Polski. bo to najwięcej ludzi będzie z tej części wyjeżdżać

i dlatego tyle remontów... bo jak ludzie wyjadą do roboty to i aut ubędzie i korków nie będzie - urzędasy pewnie tak to rozumują :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo jak ludzie wyjadą do roboty to i aut ubędzie i korków nie będzie

no właśnie nie, będą jeszcze więcej samochodów z reichu przywozić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burza minęła, rozpogadza się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie, będą jeszcze więcej samochodów z reichu przywozić

ale te będą na giełdach i w komisach stały, bo kto kupi... jak ludzi nie bedzie :lol

 

btw. można by zrobić jakiś stały temat o utrudnieniach, korkach, dziurach itp. we Wro i okolicach

Edytowane przez tomyart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po serialach już dawno a nikt nic nie pisze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pakuję furę do sobótki :lol co chwilę,coś sobie urwa przypomne i wio,piwnica-auto-dom :lol już mnie nogi ebią od biegania :)

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dopiero jak założysz zderzak to zobaczysz czy lampy dobrze spasowałeś

He he zobaczyłem :zeco

Z pół godz kręciłem i jako tako spasowałem, nie mam wprawy ;) przy drugim podejściu będzie lepiej :lol

A wyszło tak

1008510a.jpg

1008501.jpg

dużo z tym dolotem (czyszczeniem, składaniem, rozbieraniem itd.) roboty? Jak szacujesz to czasowo, pytam bo tez się szykuje

Dużo zależy jak "idzie", rozbieranie to pryszcz, nie zdejmowałem zbiorniczka sprysków to chwile się potarmosiłem z IC bo ciasno, reszta pikuś.

Później wycierasz, myjesz, płuczesz no i musi wyschnąć dobrze, ja sobie wczoraj rozebrałem i umyłem, dziś po południu złożyłem trochę walczyłem z zapięciem 2 końcówek węży. gdyby nie przerwy to ogólnie ze 3 godz roboty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja węgiel już mam w bagażniku :)

jeszcze rano jakieś krzesła wrzucę (czy nie brać?), kobita żarcie dorobi wio... można jechać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
He he zobaczyłem :zeco

Z pół godz kręciłem i jako tako spasowałem, nie mam wprawy ;) przy drugim podejściu będzie lepiej :lol

A wyszło tak

1008510a.jpg

1008501.jpg

 

Dużo zależy jak "idzie", rozbieranie to pryszcz, nie zdejmowałem zbiorniczka sprysków to chwile się potarmosiłem z IC bo ciasno, reszta pikuś.

Później wycierasz, myjesz, płuczesz no i musi wyschnąć dobrze, ja sobie wczoraj rozebrałem i umyłem, dziś po południu złożyłem trochę walczyłem z zapięciem 2 końcówek węży. gdyby nie przerwy to ogólnie ze 3 godz roboty ;)

 

 

No Radek gratki :) dobrze jest :)

 

---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 21:43 ----------

 

Ja węgiel już mam w bagażniku :)

jeszcze rano jakieś krzesła wrzucę (czy nie brać?), kobita żarcie dorobi wio... można jechać

brać,brać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lampy łanne :D

ja grill zostawiłbym oryginalny ale to Twoje auto i ważne że tobie pasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności